Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mérges vagyok a pasimra, 7 év, szakítás vagy sem? fórum

Mérges vagyok a pasimra, 7 év, szakítás vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. dec. 23. 23:29
Annyit se már.
2011. dec. 9. 19:50
Ezek szerint csak annyit,amit látni:-):-)
71. TimikeGy (válaszként erre: 70. - 37122b1ffc)
2011. dec. 9. 17:29

Najó, akkor ez most mit jelent????

...........?????

2011. dec. 9. 17:23
..............
69. 25d4b44717 (válaszként erre: 68. - TimikeGy)
2011. dec. 9. 16:43

Timike!

Büszke vagyok rád, mintha az én lányom lennél. :-)Talán azt kérném, mindíg mindenki iránt légy pozitív a gondolataidban és cselekedeteidben. Igaz ez néha nehéz, de hosszútávon megéri :-)Apudnak a legnagyobb ajándékot fogod adni és kicsit nekem is:-)

Köszönjük :-)

2011. dec. 9. 16:04

Újabb sztori, munkahelyemen nem tudják mi zajlik bennem. Nem bízok meg bennünk és nem is érdemlik meg a bizalmam. Egyetlen egy lány van aki tudja és megérti, de sajnos neki se tudok sokat mondani, mert mindenki azt nézi,hogyan tudja magát fényezni és hogyan tudd keresztbe tenni a másiknak. Ez a lány itt dolgozik 6 éve és mégcsak emberszámba sem veszik. Sajnos nincs más lehetősége, mint itt dolgozni, de látom,hogy felőrli, neki már megváltás lenne,ha valamilyen indokkal eltudna jönni innen. Nincs olyan ismerősötök akinek egy gazdasági ügyintéző kellene Pest és Dél-Pest környékén?

Szóval a történet az,hogy van még 5 szabadnapom az évre. Most 28.-ai beadással van egy munkák.

Én pedig a főnök és mindenki előtt kijelentettem, hogy a két ünnep között nem dolgozom, de nem tudják,hogy azért mert lehet,hogy ez az utolsó karácsony amit apummal tölthetek. És ebből nem engedek, hozzátettem,hogy nem fogom felvenni a telefont,hogy ugyanmár mégis menjek be a két ünnep között.

Erre ez a hülye furkálos másik gazdaságis piccsa a hátam mögött elkezdett furkálni,hogy ugyanmár hogy képzelem,hogy ilyet mondok és ilyen stílusban. Pedig a történtek után is még azt mondom visszafogtam magam. Nyílván más sem engedne az én helyzetemben ebből és nem is tartozik rájuk,hogy miért.

Hát ha valaki ilyen hülye hát csak gondoljon azt amit akar. Bár megkell mondanom, azzal,hogy bosszanthatom egy kicsit, boldogabb vagyok.

Nem érti és bántja,hogy nem tudhatja, de nem is érdemli meg hogy tudja.

2011. dec. 9. 09:16
Tudod miért írtam keményen. ?átéreztem lelkednek titkos mélységeit. Már megérdemelnéd a boldogságot! Már körötted szálldogál, keresi a landolási helyet. Tedd szabaddá neki. Talán egy csodát fogsz álmodni ébren :-)
66. TimikeGy (válaszként erre: 65. - 25d4b44717)
2011. dec. 9. 08:37
Köszike.
65. 25d4b44717 (válaszként erre: 64. - TimikeGy)
2011. dec. 8. 00:25
Szerintem az apudra kocentrálj! Ő:-)többet ér 100ilyen tedd ide tedd oda lúzernél. 11éve max két évet adott az orvos, A lányom mellém állt Gyógyult Rákos lettem .BOLDOG családot akarsz? Feledd a fickód! Ne légy senki íngyen alkalmi nője.
2011. dec. 6. 19:52

újabb esemény:

Hétvégén nem birtam tovább és azt mondtam, legyünk egy kicsit külön, azonnal.

Majd tegnap megtudtam,hogy apumnak kb. 6 hónapja van hátra.

Én erre közöltem a drága párommal, hogy most együnk külön,de ha úgy gondolja hogy velem szeretné leélni az életét,akkor kb. 6 hónap múlva házasodjunk össze,mert nekem sokat jelente az,hogy még apum oltárhoz vezethetne. Kvázi megkértem a kezét. Elég rendesen megilyed,most majd kiderül mit szeretene.


SZERINTETEK???

63. 35731024e4 (válaszként erre: 61. - TimikeGy)
2011. dec. 3. 23:10
Nálunk azért az nehezíti a helyzetet,hogy nekem van gyermekem neki nincs. Fél nagyon a felelősségtől.Amikor a gyermekem velünk volt nyilván az a hétvége róla szólt és nem kettőnkről,akkor azért nem tudtunk úgy együtt lenni..Akkor játék,fagyi,játszótér...
62. 35731024e4 (válaszként erre: 58. - TimikeGy)
2011. dec. 3. 23:08
Nálunk ugyanez a terv volt,de én egyszerűen képtelen voltam úgy benne maradni a kapcsolatban,hogy tudom az ünnepek együtt és utána tuti külön. A gondolat nagyon nyomasztott,el nem tudtam képzelni,hogy hangolódjak így ezekre az eseményekre.Így végül elkezdtük előbb,az én kimondásomra.
2011. dec. 3. 22:25

Elmesélek egy történetet amit a barátom mondott a "nagy beszélgetésünk után", ekkor várt vacsorával és borral, a történet nagyon tanulságos én az elejét elnevettem, a történtek miatt,azt hittem vicc vagy valami tréfa, de nagyon igaz.


A történet:

A királynő apja add egy gyűrűt a lányának, a lány megkéri őt, hogy vésessen valamit a gyűrűbe, hogyha rossz kedve lesz ránéz a gyűrűre és jobb kedve legyen, ha jó kedve van rá nézz a gyűrűre és mégjobb kedve legyen. Az apja ezt a szót véseti bele: ELMÚLIK.


A történet lényege: hogyha jó kedved van értékeld a pillanatot, mert el fog múlni, ha pedig rossz kedved van, akkor erőt tudj venni magadon,mert a rossz el fog múlni és utána valami jó dolog következik.

60. timycat (válaszként erre: 58. - TimikeGy)
2011. dec. 3. 22:21

na ebből látszik, hogy nem reménytelen a pasi ;)


ez a kis különlét meg biztos segít eldönteni, hogy merre tovább

59. e705905164 (válaszként erre: 58. - TimikeGy)
2011. dec. 3. 22:19

értem:)

akkor adj időt magadnak,szép lassan rájössz mi kell neked, meg mennyire....gondold végig a jót és a rosszat is a dolgokban és mérlegelj,dönteni úgy is csak te tudsz...:)

58. TimikeGy (válaszként erre: 57. - E705905164)
2011. dec. 3. 22:10

Igen, mert arról nem írtam, hogy amikor tettóváltattam féléve, a kozmetikus előtt rózsával várt, vagy a hétvégéken a félországot bejártuk. Volt,hogy reggel csak annyit mondott öltőz, megyünk, kérdeztem hova, majd Hollókön voltunk akkor tudtam meg, sokszor lepet meg így,hogy nem tudtam hova megyünk.

Most beszéltem vele, az biztos,hogy kis időre külön fogunk menni január közepén, a karácsonyt, a szilvesztert és még egy vacsorát együtt töltjük, aztán megpróbáljuk külön utakon is.

Akkor kiderül ki mit is akar igazából.

Egyébként azért, mert amit neked írtam, egyszerre több minden foglalkoztat és ezt probálom valahogy megoldani. Mi az ami kell és mi az ami nem kell most nekem, mert mindegyiket szeretem csak nem tudom,hogyan és mennyire.

57. e705905164 (válaszként erre: 51. - TimikeGy)
2011. dec. 3. 21:50
amit nekem leírtál abból biztos,hogy nem szerelem :)
56. 35731024e4 (válaszként erre: 55. - Timycat)
2011. dec. 3. 21:30
Nálunk fordítva van. Én tudom nekem ő a legjobb. Én túl vagyok sok kalandon...még előtte sokáig voltam egyedül. Neki meg ezek nem voltak.Szóval neki jobban szüksége van ezekre az "élményekre"
55. timycat (válaszként erre: 54. - 35731024e4)
2011. dec. 3. 21:28

:D találkozás nálunk is volt, de csak havonta 1-2szer.

Én pasiztam, buliztam, ő csajozott; kellett ahhoz, hogy tudjam vele sokkal, de sokkal jobb

54. 35731024e4 (válaszként erre: 53. - Timycat)
2011. dec. 3. 21:21
Köszi! Én is azt gondolom ennyi tuti kell.Nálunk 1 hónapja tart,de ez azért még nem ment simán volt találkozás...stb. Most 1 hete teljesen külön.Te hogy élted át/meg?
53. timycat (válaszként erre: 52. - 35731024e4)
2011. dec. 3. 21:13
egy nyarat; kb 3 hónapot
52. 35731024e4 (válaszként erre: 46. - Timycat)
2011. dec. 3. 21:08
Mennyit voltatok külön? Most nálunk is ez van.
51. TimikeGy (válaszként erre: 50. - E705905164)
2011. dec. 3. 19:54
Érzelmileg nem biztos, hogy kihűlt.
50. e705905164 (válaszként erre: 44. - TimikeGy)
2011. dec. 3. 18:57

nem jó olyan mellett maradni aki iránt nem sokat érzel vagy aki alig figyel rád...értem,hogy ebből adódott a megcsalás,bár korrektebb lett volna,ha szakítasz vele előtte és úgy....

mert fordított esetben nyilván rosszul érintene téged is ez:)persze nem köti az orrodra ,hogy ő is megcsalt e :D

de érted mit akarok mondani.....ha kihűlt minden téren ..érzelmileg is akkor hagyd ott,mert csak rosszabb lesz várni a semmire:)..én is így tettem az exemmel:)

2011. dec. 3. 18:35

Ha főiskolás vagy és még gyerek akkor nem biztos, felnőttként megint más. 20-22 évesen nem vágytam volna még arra,hogy megkérje a kezem.

Bár szerintem ezt mindenkinek magától kell éreznie és, ha eddig nem fordult meg a fejében, akkor valami baj lehet. Egyépként most ő is ezen gondolkodik, mert azért szeretjük egymást, de úgy érzi képtelen elkötelezni mellettem magát, másrészről meg azt mondja érzi,hogy nem tudja megadni nekem amire vágyom, tehát ha kell el fog engedni.

48. csajszika890721 (válaszként erre: 40. - Hpkati)
2011. dec. 3. 18:25
Akkor neked is szerencséd volt,hogy találkoztatok. Egyébként mi a 3év alatt eljutottunk odáig,h.közös gyereket szeretnénk. Már úton is lenne az angyalkánk,de sajnos elhalt az embrió. Na de ez nem ide tartozik. Szóval a lényeg, hogy 7év alatt nem itt kellene tartani,mert ez kb. a kapcsolatok első pár hónapjában max 1-2évében van így általában.
47. csajszika890721 (válaszként erre: 39. - Noarashi)
2011. dec. 3. 18:17
Na látod erre nem is gondoltam. De igaz.
46. timycat (válaszként erre: 45. - TimikeGy)
2011. dec. 3. 17:13
Ezen ne problémázz szerintem... totál tapasztalatból írom; nálunk a több "szabadidő" döntötte el a dolgokat, hogy azért mégiscsak hiányzik az a másik; aztán demokratikusan egyhangúlag megszavaztuk a folytatást... nem összeköltözést és családalapítást (bár az lett a vége, nem épp szándékosan) csak hogy jobb együtt, mint külön
45. TimikeGy (válaszként erre: 42. - Timycat)
2011. dec. 3. 17:09
Pont ugyanez a helyzet most. Nem most szeretnék gyereket, mondjuk kb. 3-5 év múlva, viszont azt éreznem kellene, hogy ő képes lesz-e rá. Ezt nem érzem, pedig jobban imádja a gyerekeket mint én.
44. TimikeGy (válaszként erre: 41. - E705905164)
2011. dec. 3. 17:06
Nem tudtam,hogy mi a nem jó, még most sem vagyok biztos magamban, csak probálkozom.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook