Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szemceruzám vagy elmosódik vagy elhalványul!hogy csináljam hogy erős maradjon? fórum

A szemceruzám vagy elmosódik vagy elhalványul!hogy csináljam hogy erős maradjon? (tudásbázis kérdés)


9. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Mosoly22)
2011. dec. 2. 17:55
Jó minőségű ceruza kell. De sztem a legszebb, vékony és nagyon tartós vonalat vízálló tussal lehet csinálni. Mikor nekiállsz gyakorolni, akkor akár fél órát is számolhatsz a szemed kifestésére :) de ahogy belejössz, egy-egy határozott mozdulattal menni fog. Azokkal egyszerűbb kihúzni a szemed, amiknek filctoll-hegy szerű ecsete van.
8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Mosoly22)
2011. dec. 2. 17:22

a rossmann nem a szemcerka márkája!

ott is többfélét lehet venni

2011. dec. 2. 17:22

jó alapozó alá

és jó minőségű szemceruza

Clinique vagy Estee Lauder -ez a kettő jött be nekem eddig

2011. dec. 2. 16:47

végülis nem az a legmárkásabb szemceruza,a rossm.nba vettem!

de akkor egy p

róbát megér:)

5. xti_
2011. dec. 2. 16:32
milyen szemceruzád van? a jó minőségűek elvileg nem mosódnak el.
4. Babeck (válaszként erre: 3. - Mosoly22)
2011. dec. 2. 16:32

Egy pici gyakorlás után nekem sikerült szép vékonyan is kihúzni, vagy fültisztítóval eltüntettem a maradékot :) Nem olyan drágák ezek a cuccok, egy próbát megér :)


Esetleg kipróbálhatod kőpúderrel fixálni, ha mersz vele a szemednél nyúlkálni :)

2011. dec. 2. 16:25

kivül huzom ki a szempilla alatt! és az is a baj hogy nem nagyon tudom véknyan kihuzni és igy meg elmosódik!

az jó?lehet vele vékony vonalat huzni?

2011. dec. 2. 16:20

Kívül húzod (szempilla alatt) vagy belül?

Szemkontúrceruzát próbáltad már? Nekem nagyon bevált!

2011. dec. 2. 16:18
A szemceruzám vagy elmosódik vagy elhalványul!hogy csináljam hogy erős maradjon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook