Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságom fórum

Házasságom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Házasságom

2011. dec. 10. 16:27
sajnalom nagyon
28. Ami.
2011. dec. 10. 16:07
Érdekelne a kérdésekre a válasz,amiket már feltettek,hol vannak most a gyerekek,milyen a kapcsolatotok,megbűnhődtek e akik megerőszakoltak?
2011. dec. 6. 10:34
Szörnyű életed volt.Mi emberek pedig nem azért vagyunk hogy ítélkezzünk.Nagyon sajnállak amiért ezek történtek veled,de csodállak hogy talpra álltál.
26. 990bb557dd (válaszként erre: 1. - Bernadettte)
2011. dec. 3. 19:09
ugy kellett neked ha ilyen buta vagy. gondolom nem tartották a nyakadhoz a kést a pasik akiknek a férjed felkinált!? Elmehettél volna v. rendőrt hivhattál vlna. csak azért irsz itt hgy sajnáljunk én nem sajnállak sőt jól kiszinezettnek értékelem a mesédet
2011. dec. 3. 19:04
Szerintem az egesz hittol fugg illetve az akarastol ..:)
24. winny (válaszként erre: 1. - Bernadettte)
2011. dec. 3. 18:18
Nagyon szomorú a történeted:(
2011. dec. 3. 14:24
Már a legelső jelnél, amikor belekotorásztak a személyes holmidba, én már ott nagyon elgondolkodtam volna...
22. ageeeka (válaszként erre: 17. - Mamma2)
2011. dec. 3. 12:28

A cikk írója szerintem nem azért írta le a történetét, hogy te ítélkezz! Ami volt azon már nem lehet változtatni!

A cikk írójának pedig sok erőt, hitet és kitartást kívánok a további életéhez!

2011. dec. 3. 07:01
Fú, nagyon sok rosszat megéltél ilyen fiatalon. Remélem a további életed boldogságban fog telni!
20. b3edc666c5 (válaszként erre: 15. - Lhara)
2011. dec. 2. 22:57
:)))
2011. dec. 2. 22:50
Kemény vagy,hogy ezek után talpra tudtál állni,le a kalappal előtted!!!!!!!
2011. dec. 2. 15:04

Úristen,ez kész regény,sajnos...

Én ott megakadtam, hogy beállított a nő a kislányával.Mikor csalt meg vele, tudta,hogy terhes lett tőle a nő?

Gondoskodott arról a gyerekéről is, netán kettős életet élt melletted?

Bocs,de nekem egyszerre ez sok elolvasni,és megemészteni...majd apránként...

17. mamma2
2011. dec. 2. 14:28
hmmm...szomorú történet, de a gyermekeid hogy vészelték át?...ki neveli őket Te, vagy az apjuk családja....mert ebben a történetben sajnos Ők a legnagyobb vesztesek!!!! A felelőtlenséged, a legnagyobb bűn....az egész történetben.
2011. dec. 2. 13:41
Nagyon sajnallak ,hisz mind ezt anyakent es aldoztakent elted meg,.es azoktol az emberektol kapjuk a nagy hatdofest ,.akinek az eletunket fiatalsagunkat a legnagyobb kincset (csalad)ot adjuk,.akirol azt hiszukk hogy vedelmez ,oltalmaz,.ez a kegyetlen sors csapas!!Nagyojn eros vagy es talpra esett,.kivanok neked ennel meg tobb erot es kitartast az eletben!!
15. Lhara (válaszként erre: 14. - B3edc666c5)
2011. dec. 2. 13:19
Bocs'!!! Teljesen igazad van. Sőt nem lehet semmi másként sem általánosítani... csak embere válogatja, hogy ki milyen, gonosz-e vagy sem.
14. b3edc666c5 (válaszként erre: 12. - Lhara)
2011. dec. 2. 12:30
Azért ne általánosítsunk,hogy "szabolcsi b...k".Mert van ám sok pesti paraszt is,akik azt hiszik,hogy attól,hogy a fővárosban élnek különbek a vidékieknél.
2011. dec. 2. 12:28

Nem találok szavakat...borzalmas.De Te túlélted!!!

A gyerekek veled vannak?Ők hogy élték meg mindezt?Erről nem írtál.Szüleidről sem írtál,nem segítettek-segítenek?

Sok-sok erőt,boldogabb életet!

12. Lhara
2011. dec. 2. 12:14

Túl hiszékenyek vagyunk mi, akik hasonlóan járunk, mint ahogy leírtad. Észbe se kaptál, hogy mi jogon turkálnak az újdonsült ismeretségetek idején a párod szülei a táskádban? Persze csak szabolcsi b...k és akkor a fiuk se lehetett más már akkor se. Nem azóta lett veljéig romlott, ez születési adottsága és/vagy neveltetési elferdülése neki. Csak aki nem romlott, az nincs felvértezve ilyen borzalmak ellen. Ha lennénk, sosem tudnának a közelünkbe se lopakodni ezek a mocskok.

Sajnálom, hogy mindezt a szörnyűséget meg kellett élned és együttérzek veled. Minden lehető jót kívánok!!! Többé ne hagyd magad.

2011. dec. 2. 12:12
Szörnyűségeken estél át a férjed, elad, megver, megerőszakolnak, hát rettenetesen sajnállak. Sok sikert sok erőt neked szurkolok és nagyon erős vagy hogy ennyi rossz után így talpra áltál.
2011. dec. 2. 12:03
nagyon sajnálom ami veled történt, és büszke lehetsz magadra hogy ezt át tudtad vészelni, nem írtál a szüleidről, gondolom nem volt meg ott sem a támasz, hogy legalább oda elmenekülhettél volna a gyerekekkel, kívánom neked a legjobbakat,
2011. dec. 2. 11:19
Ez borzalom!! Te jóó Isten.Kívánom találd meg a boldogságod.
2011. dec. 2. 10:39

Te jó Isten, ilyen hogy történhetett?

eladott? megvert?

Nagyon sajnálom, ez.... nem is nagyon tudok mit írni.

Sajnálom.

2011. dec. 2. 10:35

Cudar életed volt, ami azzal kezdődött, hogy turkáltak a táskádban, az irataid közt. Mégis, milyen jogon tették?


Akihez hozzámentél az egy féreg. Nem elég, hogy megvert, megerőszakolt, még az üzlettársaidnak is eladott! Remélem, amit ezzel kapcsolatban írtál az börtönt jelentetett számunkra.


Nagyon erős lehetsz, s jó hogy leírtad a történeted: lássák mások is, hogy mindig fel lehet állni.


Kívánom, hogy találd meg azt az embert, aki meg tud becsülni.

2011. dec. 2. 10:26
Minden elismerésem, hogy mindezek után talpra tudtál állni! Kívánom, hogy forduljon jobbra a sorod és hogy újra bízni tudj az emberekben! Nem mindenkiben, de legyen néhány melletted, akiről tudod, hogy bízhatsz bennük és ha baj van, melléd állnak. :)
2011. dec. 2. 09:49

Gratulálok, hogy talpra álltál minden tiszteletem a Tiéd.

Az exem szülei sem engem szántak a fiúknak de az elmúlt véget ért a rém álom most nagyon boldog vagyok 10 éve ROBIKÁMMAl.

2011. dec. 2. 09:33

Nagyon sok boldogságot, és persze erőt kívánok neked!

Az én férjemre se néztek az elején jó szemmel a szüleim, egy másik fiút szántak nekem, de ma már tudják, jól döntöttem.

Egy végtelen türelmes ember, aki tudom, sosem emelne rám kezet.

2011. dec. 2. 09:30

Megkönnyeztelek !

Nagyon sajnálom azt amin keresztül mentél ! Nagyon erős vagy és kívánom, hogy találd meg a boldogságot, mert nagyon fiatal vagy még és a történtek után bőven meg is érdemelnéd már! Hiszek abban, hogy előbb vagy utóbb mindenki megkapja a méltó büntetését !

2011. dec. 2. 09:29

hm...

az én párom is elvált... voltak ott is durva szituk, ott az a nő fogott fejszét, kést...

ő megcsalta őt, ezért ő féltékenykedett...

és ott is így indult, hipsz-hopsz, hirtelen nem tervezett két gyerek, és ez lett vége...

a hirtelen, fejest ugrunk dolgok ezek szerint soha nem igen lehetnek jók!

Ők is hibáztak, de szerintem a szüleik is!

Mert ők meg igen tiltani akarták őket, ezért ők meg elmenekültek és fejest az életbe, az helyett, hogy kicsit ismerkedtek volna, védekeztek volna - senki nem ült le velük beszélgetni kicsit mélyebben, ők meg csak próbálgatták egymást, eredmény: gyerek - és maguk rájöttek volna, nekik együtt nem jó... ők is egy idő után, 2 nap múlva mindig újra-újra veszekedtek, mert nem tudtak már túl lépni az egymásnak okozott sérelmeken, legbelül és maradt a düh, sértettség...

pár év csiki-csuki mire elváltak...

és örök életre megpecsételődött a sorsuk, és a gyerekeké és ezzel már az új élet is!


Kívánom hogy az új életed már szebb legyen!

Én csak azt remélem, hogy most már több esze lesz a fiataloknak, szeressék egymást, csak kicsit több ésszel, a szülők meg a tiltással csak rosszat tesznek, inkább hívják magukhoz őket, legalább szem előtt vannak...

2011. dec. 2. 09:20
Sajnálattal olvasom, hogy hány olyan tönkrement élet van, mint az enyém. Úgy döntöttem én is megosztom veletek az én történetem. Jó kiírni magunkból a fájdalmakat, könnyebb lesz a lelkünk.

Ugrás a teljes írásra: Házasságom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook