Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet élni szexuális életet hólyaghurut, vagy felfázás alatt? fórum

Lehet élni szexuális életet hólyaghurut, vagy felfázás alatt? (tudásbázis kérdés)


21. MelisUK (válaszként erre: 20. - Cf7cb94a9c)
2011. dec. 3. 09:59

Én egyszer mentem el hólyaghuruttal a dokihoz, már véres volt a vizeletem... Felírt valamit, kiváltottam, egy tasak por volt, amit vízben fel kellett keverni, azt meginni. Ennyi volt az egész, ahogy megittam kb fél óra múlva már semmit nem éreztem.

Lehet patikában recept nélkül is venni kanalas gyógyszereket rá, azután mindig olyat vettem, ha "felfáztam". Az első kis adag után máris rendbejövök ugyanúgy fél óra múlva, annyi, hogy ez nem olyan erős, mint amit a doki felírt, szóval ezt egy hétig használni kell napi háromszor, mert újra előjön.

Sokan nagyon sokáig képesek szenvedni a hólyaghurut végett, nem tudom miért. Nekem bőven megteszi a vény nélkül kapható szer és az, hogy sok teát iszom ilyenkor, hogy híg legyen a vizelet. (Minél kevesebbet iszunk ilyenkor, annál kevesebb a vizelet és minél kevesebbszer ürül, annál jobban tudnak a bacik szaporodni, annál jobban tud csípni pisiléskor.)

20. cf7cb94a9c (válaszként erre: 19. - MelisUK)
2011. dec. 2. 14:18
Kemény antibiotikumot kaptam rá. 10 napig kell szedni. Tarividet. Már egy nap után érezni lehet a javulást.
2011. dec. 2. 11:33
Egyébként ha normális gyógyszert kapsz rá, akkor hétvégére már semmi bajod lesz. 1-2 nap alatt elmúlnak a tünetek, de egy hétig akkor is alkalmazni kell az előírtakat, különben könnyen újra kiújulhat a betegség.
18. MelisUK (válaszként erre: 8. - Cf7cb94a9c)
2011. dec. 2. 11:31
A felfázásnak igen kicsi köze van a tényleges hideget kapott a derekam vagy talpam dologhoz, ez egy bakteriális megbetegedés, amit köszönhetünk például a nylon bugyiknak, tangáknak. Annak, akinek többször is volt hólyaghurutja, annál már a deréktáji meghűlés hatására könnyen kiújulhat, de eredetileg nem ez az oka az úgymond felfázásnak. Ezért is értelmesebb a hólyaghurut kifejezés.
2011. dec. 2. 11:28
A hólyaghurut/felfázás bakteriális megbetegedés. Ha éltek szexuális életet, miközben beteg vagy, a párod is beteg lehet, vagy ha nem lesz az, akkor újrafertőzhet. Tehát jobb nem szexelni.
2011. dec. 2. 09:39
Ha hamar rendbe akarsz jonni, akkor NEM! Meg egyébként is, minek "kínlódnál"?
2011. dec. 2. 07:54
Kinek jut eszébe olyankor? Olyan fájdalmas, hogy örülök, ha pisilni tudok. :(
14. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Cf7cb94a9c)
2011. dec. 2. 07:41
Nem a partnert kell félteni ebben az esetben, hanem, mint tudjuk, anatómiailag túl közel vannak egymáshoz az urológiai és a nőgyógyászati szervek, és felülfertőzhetik egymást. Ez az, amit nem biztos, hogy meg kellene kockáztatni.
13. petka
2011. dec. 1. 22:59
Amikor nekem holyaghurutom volt, napi 5 Cataflamon eltem, es sirtam amikor wc-re kellett mennem. Elni sem volt kedvem, nem mast csinalni :)
2011. dec. 1. 22:53
Köszönöm, kedvesek vagyok:) ritkán találkozunk és nehéz megállni, de ha fáj, úgysem hagyom:)))
2011. dec. 1. 22:43

egyébként maga a sexuális élettől is lehet ez

ugyanis fogalom keveredés van, két külön dolog mikor konkrétan felfázunk, tehát leültünk s begyullad a hólyag, de ugyanolyan tünetekkel jár mikor baci okozza ugyanezt, a baci oda meg sex útján is bejuthat, ezért szokták javasolni, hogy sex után hamarosan érdemes egyet pisilni menni...


Szóval míg teljesen rendbe nem jössz, csak óvatosan.

10. Szilvita (válaszként erre: 8. - Cf7cb94a9c)
2011. dec. 1. 22:39
Hát felfázás, de biztos van ott jó kis baci, úgyhogy gondolom átterjedhet. Ha addigra elmúlik, akkor talán óvszerrel próbáljátok.
2011. dec. 1. 22:37
Szerintem nem kéne.
2011. dec. 1. 22:36
Átterjedhet a partnerre? Nekem ez felfázás.
2011. dec. 1. 22:33
Én használnák mellette óvszert...azaz mi a párommal használtunk alatta. :) Ha nem kellemetlen az együttlét, szerintem nyugodtan!
2011. dec. 1. 22:31
nem kellene!
2011. dec. 1. 22:30
Már szedem az antibiotikumot és igazából csak hétvégén találkozunk.Talán addigra elmúlik, fájdalom csak pisiléskor van.
2011. dec. 1. 22:30
nem.
2011. dec. 1. 22:29
Hát ha neked hólyaghuruttal még kedved van hozzá... Én konkrétan hólyaghuruttal csak feküdni bírtam, egyedül...
2011. dec. 1. 22:28
Én nem élnék az tuti!Fájna ...
2011. dec. 1. 22:28
Lehet élni szexuális életet hólyaghurut, vagy felfázás alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook