Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek Dr. Krasznai Zoárdról? fórum

Mi a véleményetek Dr. Krasznai Zoárdról? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 1. 15:11

Sziasztok!

Valaki meg tudná adni Dr.Krasznai Zoárd elérhetőségét?

Vagy egyszerűen csak jelentkezzek be hozzá a klinikán?

Sok jót olvastam róla itt,nekem pont egy ilyen orvosra lenne szükségem :)

2013. nov. 3. 23:53

Sziasztok!


Szeretném elmondani a véleményem úgymint a klinika és úgymint Dr. Krasznai Zoárd orvosról a tapasztalataimat. Először is 2013 júliusban szültem a második kislányomat a klinikán(az elsőt a Kenézyben)és mondanom sem kell, hogy óriási a különbség. Nekem fogadott orvosom volt a Krasznai doktor úr és a szülésznőm is de ha nem lett volna akkor is azt láttam, hogy szakmailag is emberileg is segítettek mindegy, hogy van orvosa valakinek vagy sem. Igaz hogy voltak fájdalmaim, de ezeket próbálták kezelni hogy az ember tényleg a szülés élményeire emlékezzen vissza ami csodálatos dolog mert egy óra múlva már elfelejtette az ember hogy milyen fájdalom volt. És ezeket mind az orvosnak szülésznőnek nővéreknek köszönhetjük, akik,nap,mint nap ezt csinálják. Úgyhogy én nagyon ajánlom Dr.Krasznai Zoárd orvost mert tényleg nála vagy a legjobb kezekben!!!!!!

12. d51bb6095b (válaszként erre: 1. - Jázmin84)
2011. dec. 1. 21:46

Kedves Jázmin!


Én tegnap előtt pont 4 hete, hogy szültem nála. Nekem fogadott orvosom volt, már 3 éve ismerem. Nekem csak jó tapasztalataim vannak. Nagyon jó szakmai téren, (amúgy onkológus is), kedves, megbízható, pillanatok alatt tud akár vészhelyzetben is jól dönteni. A szülésem egy álom volt, gyakorlatilag 0 fájdalommal szültem, mindent biztosított, hogy élmény maradjon nekem. A legjobb kezekben leszel, ha őt választod, lelkiismeretes. Csak ajánlani tudom!!! Ha van kérdésed, írj nyugodtan privit.

11. Jázmin84 (válaszként erre: 9. - D2da6f36f6)
2011. dec. 1. 21:22
Köszönjük szépen:)
2011. dec. 1. 21:21

Én eddig Major Tamáshoz jártam, de terhesség kapcsán rengeteg rossz véleményt olvastam róla.

Ezért szeretnék váltani:)

9. d2da6f36f6 (válaszként erre: 1. - Jázmin84)
2011. dec. 1. 21:20

Szia!

Nekem nem Ő volt az orvosom, de a bent töltött 6 hét alatt sokszor összefutottam vele. Vizitelni is gyakran jött. A saját betegeivel is nagyon kedves volt, és velünk se tett kivételt. Bármikor bármit kérdezhettünk épp nem volt ott a saját dokink. Nekem a császár után komplikáció lépett fel, és mikor jött a szobába mindig érdeklődött, h mi a helyzet, hogy vagyok, hogyan alakulok. Én csak jókat hallottam Róla és a tapasztalatok is pozitívak.

Jó egészséget kívánok Nektek!

8. kzsu80 (válaszként erre: 6. - Iloverunning)
2011. dec. 1. 21:19
IGen, ezt Debrecenben meg lehet tenni, és én is totál így gondolom. Sajnos Nyiregyen (most itt vagyunk átmenetileg), ez nem így működik, de a fene fog itt szülni.
2011. dec. 1. 21:18
Én most Kovács Tamásba "szerettem bele", bár nem tudom, hogy ő szülést vállal-e, genetikára kellett hozzá menni, és háááát, le a kalappal. Annyira humánus volt, félórával a rendelés után értem oda, leült hozzám, és azonnal megcsinálta nekem a cvs-t.
6. iloverunning (válaszként erre: 5. - Kzsu80)
2011. dec. 1. 21:17

Tényleg rendes.

Igazából nekem a klinikán senkire nem volt úgy komolyabb panaszom. Jófej volt mindenki.

Szerintem első szülésnél nem is érdemes orvost fogadni, 2.nál meg sokan úgyis azt fogadják fel, akinél szültek, gondolom azért mert már csak kialakul valamiféle bizalom.

Én nem bántam meg, hogy nem fizettünk ki kb 200e-ret terhesgondozással és szüléssel együtt.

5. kzsu80 (válaszként erre: 4. - Iloverunning)
2011. dec. 1. 21:14

ki tudja...lehet volt vmi baja. Én 7 napot voltam a kórházban szülés után, vérátömlesztéssel meg minden, de mikor jött megnézni, mindig kedves volt.

Sőt, szülés előtt hétvégén kellett mennem nst-re,mert túlhordtam, ő ügyelt, és még akkor is nagyon kedves volt.

Ja és azt elfelejtettem írni, hogy szülés alatt a folyosóra kiszaladt megnyugtatni a szüleimet, hogy minden rendben lesz, csak van egy kis komplikáció, de ne aggódjanak.

2011. dec. 1. 21:10

Akkor én rossz napját fogtam ki:)

Végülis nem lehet valaki a nap 24 órájában happy:)

2011. dec. 1. 21:08

Nekem nem volt fogadott orvosom, így a vége felé elég sok orvossal találkoztam.

A debreceni "sztár" szülész-nőgyógyászok közül ő volt az, aki elvégzi a dolgát, de nekem nem volt annyira szimpatikus. Mástól azt hallottam, hogy sok pénzért kedves:)

Viszont, akinél szültem végül mérhetetlenül kedves volt, szülés után minden nap lejött megkérdezni hogy vagyok, tette mindent a "semmiért" Dr Orosz László.

Ha gondolod privátban szívesen megadom az elérhetőségét.

2011. dec. 1. 21:07

hello Jámzin!!!!!!!!!:D

Nekem nem volt fogadott dokim. Egy rezidenst kaptam. Krasznai Zoárd volt, aki a rezidenst felügyelte. Én épp csillagokat láttam, amikor ő megérkezett. Odajött, bemutatkozott, a vállamra tette a kezét, és azt mondta: "Ne aggódjon Zsuzsa, vigyázunk magára".

Ezt úgy, hogy nem volt orvosom, se ismerősöm, nem voltam senki, csak egy szülni készülő nő.

Felbecsülhetetlen volt, hogy ő így törődött velem. Nem volt ott velem végig, mert neki "tanítania" kellett a rezidenseket, volt saját kismamája is, aki épp szült, de jött rendszeresen, rámnézett, megvizsgált. A végén komplikációk voltak, ott volt velem végig, még egy másik dokit is hívott, bíztatott, adta az instrukciókat mindenkinek.

A végén a rezidens szokott varrni, ha sima az ügy, az enyém nem volt az, úgyhogy leült, és maga csinálta meg.

Szerintem egy nagyon emberséges doki, és úgy éreztem, tényleg nagyon jó kezekben vagyok. Mindez egy fillér nélkül.

Ha hozzá mész, nem fogsz csalódni. Bár a Klinikán rengeteg jó orvos van, de az ő nevét nem fogom elfelejteni soha.

2011. dec. 1. 21:00

4 hetes és 2 napos terhes vagyok, segítséget szeretnék kérni szülész-nőgyógyász ügyben. Ha ismeritek Zoárdot, kérlek írjatok véleményt róla!

Köszönöm szépen:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook