Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Tánczos Gábor ügyről? fórum

Mi a véleményetek a Tánczos Gábor ügyről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
márc. 29. 20:21
Ártatlan. Kárpótlást vajon kapott a 10 évért???
314. andilaci (válaszként erre: 313. - Banya556)
2023. máj. 12. 19:12
👍
2023. máj. 12. 18:46

Én nem értek valamit,akárhányszor olvasom el az ügy "ismertetését".

Mindenhol azt írják, Zsófi a barátnőjével együtt ment haza, Zsófi felment a lakásukba (lepakolni a táskáját/pulóverét), de a barátnő nem, ő lent várta Zsófit, mert azt tervezték, hogy együtt mennek a játszótérre.


És itt minden cikk úgy folytatódik, hogy az este hazatérő apa holtan találta Zsófit.


De mit csinált a barátnő?! Meddig várta lent a ház előtt? Mikor sokallta meg a várakozást? És hogy- hogy nem szaladt fel Zsófihoz, hogy megnézze, mit csinál annyi ideig? Miért nem ment utána, hogy megkérdezze: "jössz akkor a játszótérre?" Hiszen megbeszélték... Minden valamirevaló gyerek ezt tenné...


Nem értem...

2014. ápr. 28. 12:08
50 év múlva ki lesz akit még érdekelni fog ? Vszínüleg addigra már a rokonai meghalnak ( lehet hogy ő is nem vszínű hogy alapít családot)ha akkor majd kiderül hivatalosan hogy ártatlan azzal már semmire se megy szerintem.Jól kitalták ezt a 50 évet :(
311. Érdekes73 (válaszként erre: 309. - Andi6020)
2014. ápr. 28. 12:05
Nem tudom megítélni mi az igazság de ha tényleg ártatlanul ült és ment tönkre az élete ( meg a kinézete)az félelmetes...
2014. ápr. 28. 08:00
nem ismerem ki o/nem otthon elek/.
309. andi6020 (válaszként erre: 308. - Érdekes73)
2014. ápr. 27. 22:46
Az egy dolog, de az a 10, amit az a szerencsétlen leült... :(
308. Érdekes73 (válaszként erre: 307. - Andi6020)
2014. ápr. 27. 22:19

50 év :(

Hány ilyen eset lehet ...

2014. ápr. 27. 22:15

[link]


"Felmentették kedden a leghíresebb magyar grafológust, Lépold Józsefnét a becsületsértés vádja alól, akit a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság jelentett fel, mert egy tévéműsorban elmondta, hogy a körmendi gyermekgyilkosság vádjával 10 évre elítélt Tánczos Gábor nem ölte meg a 11 éves Heffenträger Zsófiát, viszont megvan az igazi tettes, mégpedig 50 évre titkosítva."

306. nova102
2013. dec. 27. 06:28
Az egész Tánczos-ügy hasonlít a 2010.márc.15.-én elkövetet tényői gyilkosságra!Ott is olyan hanyag(állítólag felsőbb utasításra)nyomozást folytattak le,hogy égbekiáltó hibákkal,hiányosságokkal,alig 3-hét elteltével lezárták az ügyet,mondván ,hogy Sz.Kolos követte el,,,,,,,,,,és kész!!!!Holott (azóta hál,Istennek)egyre jobban kezd körvonalazódni az ellenkezője,vagyis Kolos ugyanolyan áldozat volt,vagyis mind a négyük gyilkosság áldozata lett!Erről érdekes módon nem akartak és akarnak a mai napig sem tudomást venni,holott aki ismeri a részleteket(márpedig a fontos dolgok mindig az apró részletekben rejlenek)az tudja,hogy abszurd a rendőrség állítása!Még ha utólag képtelenek is kideríteni ki ölte,illetve öletette meg a Szokodi-családot,de ahhoz joga lenne a családfőnek,hogy utólag,halálában ne gyalázzák meg,vagyis minden médiában hatalmas betűkkel mint családirtó,gyerekgyilkos írtak róla.Csupán azért mert valaki vagy valakiknek az érdekei így kívánták!
305. 80ASIQ (válaszként erre: 302. - Appaloosa)
2013. szept. 23. 20:28

Benézek ide, ha látom, hogy írt ide valaki.

Csak pillanatnyilag nem tudok belemélyedni, de meg fogom nézni a koronatanús dolgot.

2013. szept. 23. 13:22

A rendőrség hanyag ügykezelése az is, hogy elhallgat egy nagyvárosban, a napoban történt esetet?

A város egyik forgalmas csomópontján 3 Zsófival körülbelül egyidős kislányt megfogott két férfi és egy furgon hátuljába próbálták őket berakni.

Most történt a napokban.

A három szerencsére ellenállt.

Kik akartak rabolni, miért, kinek a megbízásából?

Ez egy baromi forgalmas csomópont, fényes nappal pláne, aki ilyenre vetemedik, az nem először tesz ilyet.

A város bűnügyi híreiben miért nem szerepel az ügy?

Miért nem figyelmeztetik a szülőket, hogy csak kísérővel engedjék el gyermekeiket.

2013. szept. 23. 13:16

Miért halnak idő előtt Tánczos korontanúi?



[link]

2013. szept. 23. 13:14

Végigolvastam a fórumot.Nem tudom szokott-e erre járni még valaki?


Bennem felmerült a kérdés, hogy miért a megölt kislány családja költözött el Körmendről, mert azt még megértem, hogy a lakásba nem akartak soha többé visszamenné, de....

Miért pont aznap nem ment haza apuci időben, amikor a gyilkosság megtörtént?

Miért és mivel fenyegette meg a kislányt apucika, amikor a kislány rányitott apjára és annak szeretőjére, sőt közölte apjával, hogy elmond mindent, az akkor éppen külföldön osztálykiránduláson tartózkodó pedagógus édesanyjának(a fiútestvér az édesanyával volt).


Miért nem foglalkozott a rendőrség azzal a ténnyel, amit a kislány barátnőjének tanúvallomásakor rögzítettek?

Ő is azt állította, hogy a kislány panaszkodott neki, hogy napok óta követik, a boltban megmutatta barátnőjének az egyik illetőt.


Miért keverték össze a rendőrségi technikusok Tánczos ruháját a kislányéval, továbbküldve azt a Budapesti bűnügyi laborba.

Miért tüntették ki a wolff nevű főrendőrt a láthatóan hanyag nyomozás miatt?

301. judann999 (válaszként erre: 299. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 8. 16:11

igen, így van, a jogban is el vagyunk maradva amerikától. szerintem ennek ellenére még hazai viszonyok között is megdöbbentő h őt tartják gyilkosnak, amikor


-semmi épeszű dolog nem szól amellett, h Tánczos Gábor ölte meg a kislányt (a mikroszálakról, amik a közös zacskóban tárolt ruhákon kicserélődtek, fölösleges beszélni)


-arra viszont elég égbekiáltó dolgok utalnak, h nem ő volt a gyilkos.


A kislány körme alatt talált bőrből és hajból származó DNS normális országokban nagyon komoly bizonyíték arra h nem ő ölte meg.

2013. jan. 8. 15:28
rendőri mocsokság esete
299. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 298. - Judann999)
2013. jan. 8. 15:19

Nálunk a jogban (sem) nincs Amerika...

lásd esküdtszék..., eskü a Bibliára, stb.

Végezte néhány ember ártatlanul a villamosszékben. Amikor évek múlva kiderült az ártatlansága, a család kapott néhány millió dolláros kárterítést.

2013. jan. 8. 14:24
és még a vallomástételről: pl. amerikában ha valaki önmagára terhelő vallomást tesz, de a dns vizsgálat nem az ő bűnössége mellett szól (tehát valaki másé a dns), és a vallomástevő ellen nincs más döntő bizonyíték: ÉRVÉNYTELENNEK minősítik a vallomását. Normálisabb országokban ugyanis ismerik a hamis vallomástétel pszichológiai jelenségét (lásd "false confession" a google-ban). szal pl amerikában nem csak akkor tartják érvénytelennek a vallomást, ha félholra veréssel csikarják ki... amerikában Tánczos Gábort tuti felmenetették volna a bizonyítékok (haj, bőrdarab, ujjlenyomat, l. 297. komment) alapján, mivel ezek valaki más bűnössége mellett szólnak.
2013. jan. 8. 14:00

Rettenetes ez az ügy szerintem.


Tánczos Gábor ruháján, amit az állítólagos elkövetéskor viselt, nem voltak vérnyomok. A kislány körme alatt bőrdarabokat és egy hajszálat találtak, amik nem Gáboréi. Az idegen ujj- és füllenyomatok, amiket a lakásban/ajtón rögzítettek nem Gáboréi.


Egy normális országban ez épp elég lenne ahhoz, hogy Tánczos Gábort KIZÁRJÁK a lehetséges elkövetők köréből.


A mikroszálakról, amik a kislány ruhájából származtak, és megtalálhatók voltak Gábor ruháján:ezeket a ruhákat ugye közös zacskóban tárolták....

296. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 295. - 1234xy)
2013. jan. 6. 23:03

A két per ég és föld. Bár a koncepció nem kizárt.

Ha jól emlékszem, Krúdy Gyula írta meg, mivel az ô apja részt vett a tárgyalásokon.

295. 1234xy (válaszként erre: 280. - 6ee0ffb012)
2013. jan. 6. 22:34

A TISZAESZLÁRI ESET ÉS A KÖRMENDI IS AZONOS NAPON,ÁPRILIS 1-ÉN TÖRTÉNT!!!!!!!!!

oLVASTAM A VÉDŐÜGYVÉD SOMOS ZOLTÁN KÖNYVÉT AZ ESETRŐL.

[link]

294. 298b15dfdd (válaszként erre: 293. - Mosolyka1111)
2012. nov. 23. 13:50

Én nem nagyon hiszek benne,hogy végig is tudja vinni:(Már akkor gondoltam mikor a grafológus nőt megkérdőjelezték,illetve nem hittek a tudományában.

Érdekes volt a könyv is!:(

293. mosolyka1111 (válaszként erre: 292. - 298b15dfdd)
2012. nov. 23. 11:50

De milyen szemét dolog már ez, nem?


Ebben a cikkben az a meggyőző, hogy a pasi díj nélkül vállalná, csak az igazság miatt.

292. 298b15dfdd (válaszként erre: 291. - Mosolyka1111)
2012. nov. 23. 10:48

Köszi!

Ezt az infót,már évekkel ezelőtt a szegedi bűnügyi technikus is elmondta,akit szintén véletlen baleset ért,egy kicsit elütötte egy autó:(

2012. nov. 23. 10:23

Most olvastam:


[link] rekgyilkos-472285


A végén a "gye" után vegyétek ki a szóközt, úgy bejön.

290. 298b15dfdd (válaszként erre: 287. - Kristo_f)
2012. nov. 19. 20:04
Strasbourgban volt az ügy.Gondolod,hogy mindent elküldtek? Mindent lefordítottak?
289. 298b15dfdd (válaszként erre: 287. - Kristo_f)
2012. nov. 19. 20:02

Igen nagyon érdekes...

A grafológus nő is Amerikában különböző neves egyetemeken tanított és nem fogadták el a szakvéleményét...

2012. nov. 19. 20:02
Annak idején nyomon követtem az ügyet. Soha nem hittem el, és azóta sem lettem meggyőzve arról, hogy T.Gábor volt az elkövető. Szerintem ártatlan.
287. kristo_f (válaszként erre: 286. - 298b15dfdd)
2012. nov. 19. 19:35

Hmm

Nem olvastam. Viszont az eu bíróság sem figyelt erre fel?

Érdekes

286. 298b15dfdd (válaszként erre: 285. - Kristo_f)
2012. nov. 19. 18:42
A szülőkről,illetve az anyáról nem sok mindent,viszont apáról már bővebben.Nem olvastad a könyvet? Nagy összefonódások voltak Főbíró-Ügyvédi Kamara Elnöke ,házasok...,a férjet rokoni kapcsolat fűzi hozzájuk.Már pontosan nem emlékszem.Férjnek szeretője volt,hosszú vörös hajú,amilyen hajszálat találtak a kislányon.A gyilkosság másnapján hajvágás,festetés barnára......
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook