Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Etikai kódex fórum

Etikai kódex (beszélgetős fórum)

6. Veronika27 (válaszként erre: 4. - M_Marcsa)
2008. dec. 1. 11:55
Igen, ez szerintem is igy van. Fegyveres eronel meg amugyis szigorubbak ezek a dolgok... (szerintem)
2008. dec. 1. 11:54

Sziasztok!

Koszonesrol annyit, hogy itt kulfoldon erdekes mod csak azok koszonnek sziat az eladoknak, akik ismerik oket. Itt ha fiatalok az eladok, kb mondjuk velem egykoruak, mindegy hogy ferfi vagy no, akkoris a napszaknak megfeleloen koszonnek. Meg a legfiatalabbak is.

2008. jan. 28. 16:03
Feletteseddel, igazgatóddal nem kezdeményezel tegeződést, nő létedre.
3. -Edit41- (válaszként erre: 2. - B744f78b3f)
2007. nov. 29. 10:50
fegyveres szervnél dolgozom, itt a rangot és beosztást is figyelembe kell venni, az ilyen jellegű dologra tudsz valami konkrétumot? Én azt olvastam valahol, rangra való tekintet nélkül a nő kezdeményezhet. De biztosat nem tudok, azért érdeklődöm. Amúgy köszi az előbbi információt is.
2007. nov. 29. 09:17

Szia, Edit41!

Ha én jól tudom, jobb helyeken (ide nem értve, hogy pl. a 17 fiam a ruhaboltban ácsorgó eladó kislányoknak simán odavet egy hellót) alapban magázódnak.

Mindig a nő kezdeményezi a tegeződést, amit a férfinak el kell fogadni. (Nem úgy, mint nekem, aki egy régebbi kollégával, akivel magázódtunk, felajánlottam a tegeződést, és visszautasított, hogy ő annyira jól elvan a magázással. :(((( )

Ha jól tudom, a férfi-nő viszonyban nincs kivétel ez alól, kivéve, ha a nő nagyon fiatal, és a férfi meg nagyon öreg, és pl. nem az üzleti életben, hanem családi vagy szűkebb baráti társaságban mutatják be őket egymásnak. Akkor a férfi - már a "nagypapa-kor" okán - tegezheti a kislányt, de megjegyzem, hogy az a férfi, akinek volt gyerekszobája, ilyet nem tesz, és 14 éves kor fölött nem jut eszében letegezni egy hölgyet.

2007. nov. 29. 09:09

Sziasztok!

Mit tudtok a női férfi kapcsolatról, tegeződés-magázódás terén?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook