Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Strasszkövek laptopra - hogyan? fórum

Strasszkövek laptopra - hogyan? (beszélgetős fórum)

2012. febr. 10. 00:03

Két komponensű epoxi ragasztóval lehet felragasztani, miután zsírtalanítottad a laptopot. Vannak 4-5 percesek is, 20perces vagy még hosszabb ideig felhasználható ragasztók. A pillanat ragasztót nem ajánlom mert bemattítja a strasszkövet ha rácsöppen véletlenül.

[link]

2011. dec. 1. 11:33

...most,hogy így mondjátok:)) Az irodai gépemet én is felújítom, mert csak egy lejtári szám van ráragasztva. A monitort gondoltam körbe szegélyezni...Feldobná az irodámat:)))

- bocsi nem tudtam kihagyni! - :)))

2011. dec. 1. 11:15

Jó is lenne, ha annyi pénzem lenne, hogy swarovsky-s laptopom legyen... :D Értékelném!!! :D


Köszönöm az ötleteket! :)


Eddig azt hittem, hogy csak matricát lehet kapni, ami mintás. Nem tudtam, hogy strasszos is van, de tényleg szépek. Most náztem pár képet már!!! :)

2011. dec. 1. 11:05

szerintem vésd bele körzővel, hogy "STRASSZKŐ", az a tuti :-)

viccet félretéve: menj el laptop szaküzletbe v nagyobb elektronikai szaküzletbe (MM, Saturn, stb), biztos van valami, de amúgy lehet kapni direkt Swarovsky strasszköves laptopot.

2011. dec. 1. 10:52

nézd csak

[link]

2011. dec. 1. 10:51
A körömlakkal és a ragasztókkal vigyázz, mert megmarja a felületét. Egyébként a múltkor valamelyik 100 ft-os boltban láttam ilyen öntapadós strasszos cuccokat. Volt telefonra való, meg volt ilyen nagy amit kedvedre vághattál.
6. Noémi&Pisti (válaszként erre: 3. - 6615c3e53b)
2011. dec. 1. 10:49
Hidd el, van ennél sokkal nagyobb gondom is... Próbálom kicsit szépíteni a dolgokat, hogy ne mindig a rosszra kelljen gondolni... Ugyanilyen pl a lakásdekorációk is. Mindenki csak azért csinosítgatja az otthonát, a használati tárgyait, hogy jobban érezze magát!
5. ca1d795694 (válaszként erre: 3. - 6615c3e53b)
2011. dec. 1. 10:46
Szerintem tök szép, és ha megteheti miért ne.
2011. dec. 1. 10:44
Utána fogok akkor ennek nézni, hátha lehet ilyet tényleg kapni. Köszi az ötletet! :)
2011. dec. 1. 10:43

Mi a francnak a laptopra strasszkő...

Sose legyen nagyobb gondod.

2. suzanne7 (válaszként erre: 1. - Noémi&Pisti)
2011. dec. 1. 10:43
szerintem biztos lehet kapni laptop szaküzletekben ilyen fóliás strasszot amit rá tudsz tenni.Én biztos nem ragasztanám össze körömlakkal az új laptopom felületét:)!
2011. dec. 1. 10:41

Szeretnék új netbook-ra strasszköveket tenni, csak az a baj, hogy nem tudom, hogyan lehet feltenni rá úgy, hogy tartós is legyen...


Én a körömlakkra gondoltam... Bár nem tudom, hogy mennyire tartós...


Előre is köszönöm a segítséget! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook