Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák fórum

Fogyni vágyó anyukák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
122. Noncsi22 (válaszként erre: 121. - Timiz)
2012. jan. 23. 12:14

Szijja!

Örülök,hogy örülsz!!!:)Gratulálok!Rékát meg nyomjad,mert nagyon jó!!!Én kicsit elhanyagoltam a múlt héten a mozgást,csak 2 futás volt.Egész héten a felesleges ruháimat,kabátaimat meg minden egyebet fényképeztem és tettem fel eladásra a netre.Meg bébi cuccokat amiket kinőtt a kis drágám!Annyi ruhám volt amit nem hordtam,és nem azért mert nem jön rám.Hajlamos vagyok megvenni,majd nem hordani őket!:)

De már sínen a "ruhabiznisz",már ráérek újra.Ma lenyomtam Réka Add önmagad második részét,és még pluszban hasaztam hozzá,csináltam fekvőtámaszokat,és kicsit edzettem hátra is.Ez most minden nap így lesz a futás mellett,mert nem mozdul a súlyom,úgyhogy meg kell nyomni!:)Hajrá mindenkinek!Pusszantás!

Neked meg csak így tovább!!!!!:)

121. timiz
2012. jan. 16. 16:17
sziasztok!!! kepzeljetek 85kg alatt vagyok!!!! juhejjjj Noncsi22 holnap regglre terveztem be a RR legalabb egyx 20p remelem nem csak terv lesz!!! es a deneverkarommal is kellene csinalnom valamit... lanyok ti hogy alltok???
120. Noncsi22 (válaszként erre: 119. - Timiz)
2012. jan. 11. 21:19

Szia!

Ne törődj azzal,hogy mit gondolnak!Csinálják utánad!És majd nézhetnek nagyot,mikor majd rád sem ismernek!!!Gyógyulj meg,aztán mindent bele!!!Amúgy fogyó hold van,nekünk kedvez!!!Én is nyomom a 20 percesekre,elsőre nagyon gyilkos volt,de másodjára már izomlázam sincs.Ez tök furi!Én majd váltogatom a tornákat,mert úgy látszik hamar megszokja testem a terhelést!

Na pusszantás!Majd azért néha jelentkezz!Pussz!

119. timiz
2012. jan. 11. 15:59
sziasztok lanyok! en is vagyok ismet csak nallunk is eleg sok betegeskedes, fogzas volt mostanaban es ezert nem volt idom irni. karacsony korl "sikerult" osszeszednem +1kg ami szerencsere azota mar le is ment csak most meg beteg vagyok es nem tudom miert de megint hiztam egy kg :((( na nem baj majd ha meggyogyultam bekemenyitek :D. a Reka 20p esei a 2009 dvd vannak azt hiszem de a 2010 is nagyon jo (azt hiszem az az alakreformos) en is raknek ki kepet a hutore de eleg sokan jonnek mennek nallunk foleg hetvegen es igy olyan cikisnek erzem... pedig biztos jot tenne, de igy is mindig furan neznek ram ha mondom hogy en mar 6 utan nem eszek vagy hogy nem erek ra mert meg futnom kell. na mind1. majd jo nagyot neznek ha mar 60kg csinibaba leszek :P
118. Noncsi22 (válaszként erre: 117. - Shiren)
2012. jan. 11. 14:26

Szia!

Hát akkor nem irigyellek,és nem csodálom,hogy így nem tudsz a fogyira összpontosítani.Én csinálom továbbra is,eljárok már futni is.Hol a barátnőmmel,hol a párommal.Itthon meg Réka most a barátnőm...:))

Majd ha jobban alszik a kicsi,ráérsz ezzel foglalkozni.Izabellának is nagyon folyik a nyála,meg rágja az öklét,de ez ebben a korban fogzás nélkül is jellemző.Nagyon bízom benne,hogy nem fogunk úgy megszenvedni mint ti!

Kitartást kívánok,azért ha néha ráérsz nézzél be!Pusszantás!

117. Shiren
2012. jan. 10. 10:15

Sziasztok Csajok!

Nem tűntem el, csak nem igazán van időm most a gépnél ülni. Sajnos a Hanna nagyon rosszul alszik éjjelente. Most próbáljuk rászoktatni, hogy ha felkel akkor aludjon is vissza egyedül, ne kelljen órákig ott ülni az ágyánál. Meg az éjszakai szopiról is most próbálom leszoktatni. Szóval nehéz időszakot élünk. :))) Én nem igazán tudok a fógyókúrámra figyelni, mert hogy éjjelente is több órát fent vagyok, muszáj ennem este 6 körül is, mert akkor éjjel éhen halok. Időm még mindig nincs tornázni. A mérlegre nem nagyon állok rá, mert minden nap mást mutat. Ugrál a súlyom 1-2 kg-at. Azt meg nem hiszem el, hogy egy nap alatt leadok 1 kg-ót másnap meg már vissza is jön. Úgy hogy nem tudom most pontosan, hogy hány kg vagyok. Maradok a 70-nél aztán majd ehhez viszonyítok.

Majd mindig jövök, ha van időm. Nektek sok sikert csajok és kitartás.

Ja, a csokievéshez annyit, hogy én amikor tini koromban le akartam fogyni, egyszerűen rámondtam a csokikra, hogy nem szeretem őket és azóta nem is eszem csokit, annyira berögzült ez a dolog. 1 évbe talán 1-2 kockát kívánok meg. Na, de a sütiket viszont imádom sajnos. Lehet, hogy azokkal is ezt kellene tennem?! :))))

116. Noncsi22 (válaszként erre: 115. - INDUS11)
2012. jan. 9. 09:17

Szia Indus!

Én minden nap vagyok,de azt hiszem ketten maradtunk!Vagy nagyon elfoglaltak a többiek...

Én is nyomom a fogyit,meg a mozgás is megvan,még sincs 1 deka eredmény sem...Remélem beindul most már,mert mérges vagyok!Még teát is iszok!Zöld teát,meg tea keveréket fogyi kiegészítésére.Mit kéne még tennem?Iszok is eleget.Na mindegy,majd csak örülhetek lassan.Amúgy nekem is kéne venni mérleget másikat,mert ami van az egy kalap sz....Össze vissza mutat mindent!Többször állok rá,és ha ugyan azt méri akkor hiszem csak el,mert néha megbolondul...Olvasod a naplóm?Ott látod miket csinálok!

És bátran írj ide,én mindig nézem!!!:)Szép napot!:)

115. INDUS11 (válaszként erre: 113. - Noncsi22)
2012. jan. 8. 16:20

Sziasztok!

Remélem nem csak ketten maradtunk :)

Nem nagyon volt időm írni mostanában...

A csokiundort én nem tudom elképzelni, de ha nagyon-nagyon sokáig mondogatnám magamban, hogy nekem nincs rá szükségem, talán... Néha édesség helyett beérem édesítős tejeskávéval vagy müzlivel. Azt ma is ettem. Mostanában pedig rászoktam a kicsomagolt salátákra (azt régebben is szerettem), és ahhoz eszem húst, meg kitalálok ilyen-olyan önteteket.

A mérlegbe már megint nincs elem, mert át kellett tenni a lázmérőbe, de ha eljutok valahova megmérem magam. Motivációnak jó lenne, mert az utóbbi napokban viszonylag ügyes voltam, bár hozzáteszem, néha időm nem volt enni, néha meg étvágyam nem volt - ez is előfordul bizonyos helyzetekben.

Képet én is teszek a hűtőre, csak keresnem kell egy jó testű csajt valamelyik újságból.

Ha látok tv-ben , stb.. jó alakú lányokat olyan hamar bele tudom élni magam, hogy nekem is lehet(ne) hasonló alakom :)

A Réka 20 percest én nem találtam, pedig már ott tartok, hogy itthon is szívesen "ugrálnék".

Írjatok, hol/hogy vagytok??

2012. jan. 5. 08:21
Úúúú!Rájöttem,az az éjszaka a szilveszter volt!Hihi!:))
113. Noncsi22 (válaszként erre: 112. - INDUS11)
2012. jan. 5. 08:20

Szorítok az újrakezdéshez neked!Én csak azt tudom tanácsolni,hogy fejben határozd el,hogy ha afene fenét eszik akkor is lefogysz!!!Nekem teljesen átállt az agyam,egyáltalán nem akarok csokit,cukros péksütiket enni!Képzeld,még azt is elértem,hogy ha rágondolok,hogy betolnék fél tábla csokit,egy minimális undor fog el.Pedig szeretem,csak tudom,hogy az mennyire nem lenne jó nekem,mert csak még többet akarnék utánna enni!Ezt ha mondja valaki,nem hittem volna ek,hogy lehet ilyet érezni!!!

Vagy csajok ajánlották valakinek itt az egyik fórumon,hogy motivációnak egy bikinis teljes alakos képet használnak!És ha elcsábulnak,megnézik a képet...Szerintem jó ötlet,én kitenném a hűtőre,ha szükségem lenne rá.

Mozgás terén nekem is kéne motivációs kép,fogok is keresni egy szép izmos testű nőt!!!És kirakom a hűtőre!:))Tegnap meg tegnap előtt nem volt erőm a Réka másik két 20 percét megcsinálni,annyira izomlázam volt.De ma már lenyomom a has és felsőtest részt.Ha ettől izomláz lesz,annyira nem baj,mert holnap lépcsőzés lesz a hegyre,nem fog zavarni...

A szilveszter betegen telt,jól megfáztam.Előzőnap a koripályán,vagy ki tudja hol...Hát elsőre azt hittem,jobb ha lemegyünk inkább,aztán egy forralt bor után bátrabb lettem,és a végére már tök jól ment!Este két barátunk jött át,csendesen telt a szilveszter,mert a kicsilány aludt a kiságyában...Édes volt,egy hangja nem volt..Nagylányom meg a másik szobában volt a barátnőjével...

És te mit csináltál szilveszterkor?

112. INDUS11
2012. jan. 3. 21:05

Sziasztok!

Hát... Én tegnap kezdtem újra a fogyit, reményeim szerint most már komolyan! Ugyanis voltam olyan ügyes, hogy a kiinduló súlyomhoz még hozzáadtam 2 kg-ot, így most 87-ről indulok újra... :(((

De már tényleg elegem van, hogy ilyen tehén vagyok. Voltam már kb. 20 kg-mal könnyebb is, és akkor tök szuperül éreztem magam! Majd hátha motivál, ha a csokik helyett erre gondolok!

Noncsi! A Réka -féle 20 percesek fent vannak Youtube-on? (Mindjárt meg is nézem) :)

Ügyes vagy és kitartó! :)


Valamit jó lenne mozogni is, de egyelőre nem megyek kondiba.

A múltkor sikerült eljutni korizni. Bár nem tudok, de mégis lelkesen róttam a köröket a palánk mellett. :) Jólesett :)

Peti szilveszter napjára jól lett, vagyis elmúlt a láz.

Hát, éjszaka is jól bezabáltunk, itt volt egy baráti pár 2 kicsi gyerekkel.

Próbáltam picit becsiccsenteni, de nem jött össze, a szervezetem minimális zsibbadást sem engedett meg... :D

Nektek hogy telt a szilveszter?

Fogyi?

Fogzás?

2012. jan. 3. 10:16
Sziasztok!Mi újság az új évben?Mindenki tartja a fogyit?Én tegnap tornáztam,a Réka 20 perceseiből csináltam meg 2-t.Ma olyan izomlázam van,menni nem tudok!!!Volt már izomlázam,de ennyire még soha!:))És mi lett volna,ha teljesen végig tudtam csinálni???Brutál ez a lemez!Legalábbis nekem!:)Ti mozogtatok?Vagy még fogzás és egyéb gondok vannak?Pussz nektek!
2011. dec. 31. 20:24
Jajj csajok!De sajnállak titeket!!!Tartsatok ki!Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!!!Jövőre találkozunk!!!Pusszantás!!!:)))
109. Shiren
2011. dec. 31. 10:04
Boldog új évet nektek Csajok!!!!!!!!!! Puszi mindenkinek!!!
108. Shiren (válaszként erre: 107. - INDUS11)
2011. dec. 31. 10:03
Jaj, szegény!!!! Tuti ő is fogzik! Akkor egy cipőben járunk! :))) Ma éjjel a Hanna sem aludt vmi sokat. És nagyon sírt szegénykém még ölben is. Pedig már nem könnyű a kisasszony, de hát kinek van szíve ott hagyni a kiságyba, mikor szenved és keservesen sír. Biztos ma éjjel sem fog aludni, mert ma meg folyamatosan tűzijáték lesz.
107. INDUS11 (válaszként erre: 106. - Shiren)
2011. dec. 30. 02:08

Én sem jókedvemből vagyok még fent. Úgy tűnik: megint fogzááááás!!!

Petinek irtóra folyik a nyála (ki is pattogzott a szája körül a bőre), ma 4x kakált és ki is csípte a fenekét, +egyfolytában a rongyikáját rágja. Mi ez, ha nem fogzás?lázas is lett!!! Méghogy kijött mind a 20.. na persze. Na, felébredt Nóri is, Peti meg még nem alszik. szuuuuuupeeerrrr

106. Shiren
2011. dec. 29. 17:24

Sziasztok!

Nagyon édesek vagytok, hogy érdeklődtök a problémám iránt, de inkább nem akarok róla beszélni.

Na, tegnap ráálltam a mérlegre. 69.9. De már nem is érdekel. Mert amint már múltkor írtam, minden nap változik a súlyom. Van hogy egy nap alatt feljön 1 kg, aztán másnap meg már annyival kevesebb. Szóval nem értem, de mindegy. De most akkor nem fogytam pár hete semmit. :((( De szerintem nekem nem is fog menni amíg szoptatom a Hannát. Most végre már kibújt a 6. foga. 2 nap jól aludt. De most éjjel megint sokszor kelt és négykor meg nagyon sírt is szegénykém. kb. 6 felé tudtam elaltatni. Most napközben is nagyon nyűgös, biztos jön egy újabb fog. :))) Szóval ebből azt akartam kihozni, hogy megint hulla fáradt vagyok. És a jobb mellemmel is problémák vannak, mert szoptatás után iszonyatosan szúr 1-2 órán keresztül. Ma voltam a védőnőnél, remélem jobb lesz. Ha nem akkor ultrahang. Úgy hogy most semmi sem úgy alakul, ahogy szeretném. És most ezért nem is nagyon érdekel a súlyom. Vagyis dehogy nem érdekel, csak annyi minden más is lefoglal. De azért megpróbálom betartani a kis szabályaimat. Aztán majd meglátjuk mi lesz.

Szerencsére nekem nem kellett főznöm, mert első nap Anyuéknál ettünk, másnap Mamáméknál, harmadik nap megint Anyuéknál. Szóval én pihenhettem volna, de a Hanna nem engedte. :)))

Na, puszi Csajok, mennem kell, mert a Hannácskámnak hiányzom!

105. Noncsi22 (válaszként erre: 99. - Shiren)
2011. dec. 29. 09:32

Na mérlegeltél?Mi az eredmény??:)

Remélem nem olyan nagy azért a baj,ha van kedved beszélj róla nyugodtan!

104. Noncsi22 (válaszként erre: 101. - Azurit)
2011. dec. 29. 09:31
Tényleg a droghoz hasonlíthatóak ezek a dolgok,ezért nem eszem én sem őket.Egyedül tesóméknál ettem 2 db pici sütit (a kedvencemet),mert nem lehetett kihagyni.Amúgy az én sajtos tallérom tönkölylisztből volt,a túrótorta és a gesztenyegolyó pedig édesítővel készült.A káposztához pedig nem ettem kenyeret.:)))
103. Noncsi22 (válaszként erre: 102. - INDUS11)
2011. dec. 29. 09:26

Teljesen igazad van!Ezt én sem akarom többet!!!Valószínű anyukád is úgy csinálta,hogy hulla fáradt volt,csak nem mondta!

Megbeszéltük a párommal,hogy jövőre egy nap összejövünk valamelyikünknél,mindenki visz valamit,és ezzel letudva.Főleg mivel a párom a kereskedelemben dolgozik,27-n már dolgozott.Egy napot sem töltöttünk csak 4-en,ketten meg egy percet sem.A nagylányom is mondta,hogy sz... volt ez a karácsony...:(

Amúgy meg képzeljétek,feljött egy kiló.Bár érthetetlen,mert 2 nap alatt szerintem hülyeség.De mindegy végül is.A mozgást tegnap elkezdtük a párommal,úgyhogy majd visszamegy!

102. INDUS11
2011. dec. 28. 23:33

Sziasztok!

Shiren , mi a gond? Oszd meg velünk, ha gondolod!

Kicsit örülök (bocsiiii), hogy jelenleg nem én vagyok az egyetlen "visszahízó". Nagyon komolyan kellene most már venni magam, de hogy???? Jaaaaj. És ami a vicc, hogy sosem csináltam még semmilyen sütit, erre egy itteni fogyis napló kapcsán találtam rá a Bounty golyó receptjére (meg ne keressétek, csak egy jó tanács :D), és azóta akárki jön, ezt készítem el, és persze én is eszek belőle :(((

Noncsi! Ahhoz képest, hogy 2 fogást házhoz hoztak, és én csak egyet csináltam, így is egyfolytában mosogattam/ többieket szolgáltam ki/ kaját melegítettem, stb...

Komolyan, szerintem már most elkezdem fűzni a családtagokat, hogy jövőre menjünk el étterembe (legalább nem ennénk degeszre magunkat), utána meg szépen hazajövünk, és kellemesen jóllakottan kibontogatjuk az ajándékokat.

Én nem tudom, hogy anya anno hogy csinálta olyan flottul az egészet, hogy mindent ő főzött-sütött, meg kiszolgált mindenkit. Én önző vagyok, és ezt nem akaroooom :))))

101. Azurit
2011. dec. 28. 22:46

Sziasztok!


Sajna velem is elszaladt a ló :(

Próbálok megint lecuppanni a cukros-lisztes ételekről,de nagyon nehéz,mert olyan mint a drog :C

Szerintem visszajött vagy 3 kg.

2011. dec. 28. 13:56
Sziasztok csajok!Én szerencsére tartom a súlyom egyenlőre...Olyan fáradt voltam a sok főzőcskébe,hogy időm és kedvem sem volt enni!Jövőre biztos nem sürgök forgok ennyit,mert semmit nem tudtam élvezni a karácsonyból....:((Ez van,nem ez volt a legjobb karácsonyom!
99. Shiren
2011. dec. 27. 17:27

Sziasztok!

Nálunk is jól teltek az ünnepek. Igaz van egy kis szomorúság is, de ezt inkább hagyjuk.

Velem is kicsit elszaladt a ló, ne aggódj! Én sem merem megmérni magam. :)))) Majd holnap azért már ráállok a mérlegre. Ettem a sütit és a finom ebédeket ezerrel. És ugye mindenhol meg kellett kóstolni vmit. Meg ha ott van a hűtőben, akkor nem tudok ellenállni. Mindegy, majd holnap kiderül, hogy mennyire csináltam rosszat magamnak! :)))

2011. dec. 27. 15:51

Sziasztok!

Na, milyen volt a karácsony?

Nálunk szép volt nagyon, de az alakomnak nem kedvezett. Próbálok visszaállni, mert nagyon elszaladt velem a ló. Meg sem merem mérni magam.

Ti ellenálltatok a kísértéseknek?

2011. dec. 25. 10:56
Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!!!Majd jövök,de nagy a sürgés forgás!Pussz nektek!:)
2011. dec. 24. 08:42
:))))) Én is boldog karácsonyt kívánok nektek!!!
95. Shiren
2011. dec. 24. 07:45
Kellemes karácsonyi ünnepeket csajok!!!!!!
94. Shiren
2011. dec. 21. 20:55

Szia Indus! Ne keseredj el és ne add fel te sem. Látod én is eszem még este 18 után is. Ingadozik is a súlyom össze-vissza. Én is mindig tök lelkes vagyok, de hamar le tudnak lombozni dolgok. Nem baj, majd itt tartjuk egymásban a lelket.

Nekünk sajnos a Dentinox sem jött be. Most meg aztán bele sem tudnék nyúlni a szájába, annyira összeszorítja. Mindegy, szenvedünk! Aztán majd csak túl leszünk ezen is!

93. Shiren (válaszként erre: 91. - Noncsi22)
2011. dec. 21. 20:53
Jaj, nagyon aranyos vagy! Én is így vagyok ezzel a dologgal, hogy amíg ennyire fáradt vagyok és semmi időm a mozgásra, nem nagyon idegesítem magam vele. Megpróbálom a kisebb adagokat, 5x enni, sok gyümi, meg a 18 után nem evést. Aztán meglátjuk, mi lesz. Már az is jó, ha nem hízok! :))) Azért fel nem adom, ne félj! Jobban félek én attól, hogy kövér leszek. Meg nem menekülök sütiévesbe, mert tuti utána a falat kaparnám mérgemben. De mondjuk karácsonykor azért majd eszegetek egy keveset. :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook