Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Káosz a lélekben fórum

Káosz a lélekben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káosz a lélekben

13. holdsirály (válaszként erre: 12. - Emi1206)
2012. jan. 19. 12:23
tetszik amit írtál
12. emi1206 (válaszként erre: 1. - Madame Brillians)
2011. dec. 10. 23:16

Szépen megfogalmaztad az érzéseidet és egyszerűen, mindenféle túlzások és cifrázások nélkül, mégis érthetően. Gratulálok hozzá. Ennyit a cikkről.

Én azt tanácsolom, hogy váljál felnőtté. A felnőttek élete döntés és felelősségvállalás, de ezek nélkül nem ismered meg az igazi sikert és persze a kudarcot sem. Nehéz, de sajnos szembe kell néznünk a félelmeinkkel és nem szabad hagynunk, hogy legyőzzenek minket. Ha a félelem irányít, sose leszel boldog, de még csak az esélyt sem adod meg magadnak. A kudarc, a fájdalom pedig szintén elkerülhetetlen része az életünknek. Ja és hiába vagy fiatal, a te szíved sem dobog örökké. Egy ember átlagban él (jóindulattal) 75-80 évet, nem mindegy, hogy ebből az időből mennyit vesztegetsz a félelmeidre és a bizonytalanságodra az önállótlanságra.

Kitartást! :)

11. Madame Brillians (válaszként erre: 7. - B235ac96d5)
2011. dec. 10. 23:04
Köszönöm hozzászólásod! Nagyon jól olvasol a sorok között :) Rájöttél a dolog lényegére!
2011. nov. 30. 21:37
Én azt mondom ne gondolkozz, ne tépelődj, ne próbáld kisakkozni, mit hoz a jövő, egyszerűen csak merj élni!!! Ne hagyd elmenni magad mellett azt, aki igazán fontos neked..
2011. nov. 30. 17:58
Lehet,hogy túl közhely amit írni fogok,de olyan fiatal vagy még. Még nem telt el annyi idő,hogy úgy érzed hiába küzdesz nem jön az akihez kapcsolódhatnál.A történet amiről írsz,biztos nagyon nehéz és fájdalmas,de nem targikus.Ha úgy érzed szereted,tudod mit tégy.A többi csak ábránd.
2011. nov. 30. 16:41
Ahol káosz van ott nagyon nehéz rendet rakni. DE NEM LEHETETLEN. Csak tudni kell hol kezdjed meg. A káoszt átéltem én is, tán még mindig van bennem, egyfelől de másik óldalrol mindig próbálok rendet rakni ez teszi ki az időm javát. A múlt az életünk része volt, és sok mindent ki dobáltam ami a múlt volt,de minden emléktől nem lehet meg szabadulni, jól írta az előttem szóló.
2011. nov. 30. 16:20
Nagyon szépen, egyszerű szavakkal és őszintén írtál. Olyan érzésekről, amelyekkel szerintem bárki találkozhat az élete során. Úgy tűnik nekem, hogy valami miatt ez a kapcsolat végérvényesen elveszett a számodra. De az életed itt és most éled. Valahol olvastam:mindenki viszi a hátán a maga hátizsákját, de ha az tele van tömve a múlttal, nem jut hely benne a jövőnek. Dobáld ki a batyudból azokat az emlékeket, amelyek visszahúznak és könnyebben tudsz tovább lépni.Ha pedig ehhez a fájó-édes emlékhez ragaszkodsz, tedd el jó mélyre a batyudban és haladj tovább. Sok sikert:)
2011. nov. 30. 15:29

:))) Ha a magány ellen küzdesz és az jön be... küzdj ugyanilyen módszerekkel a fordítottja ellen, hogy az jöjjön be. :)))


Tudod, ha egy matek egyenlet egyik oldalról nem megoldható, a másikról még lehet, hogy igen.

Próba szerencse.

2011. nov. 30. 14:41
Akiket egymásnak teremtett az ÉLET, azok együtt is lesznek előbb vagy utóbb. MIndig az első lépés a legnehezebb, de ha megteszed, onnantól kezdve már megy magától. Ne várj a következő életre. Drukkolok nektek!
2011. nov. 30. 14:30

Nehéz nyitni, nehéz felvállalni olyan dolgokat, amiben benne rejlik a kudarc lehetősége. De hidd el, mégis fontos! és meg kell tenned, meg kell próbálnod, magadért, a boldogságodért. Aztán ha nem sikerül, legalább azt mondhatod, hogy adtál egy esélyt...

Mások kilométereket tesznek meg a boldogságért, neked valóban csak pár utcányit kellene talán...

3. korteforma (válaszként erre: 1. - Madame Brillians)
2011. nov. 30. 13:25
Az érzés ismerős. Én járok családállításra, ami sokat segít. Ott tanultam meg azt is, hogy minél jobban harcolsz valami ellen, annál inkább közelebb kerül hozzád... (a magányra gondolok).
2011. nov. 30. 13:25

Miért kéne várni a másik életedre? (Ami talán nem is létezik.)

Lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy nagyon távol vagytok egymástól.


Ne kövesd el ismét ugyanazt a hibát! Ragadd meg a lehetőséget, vedd a kezedbe a sorsod. Csak pár utcányit kell megtenned. :D

2011. nov. 30. 13:08
Egy nap kinyitod a szemed és rájössz mindenre. A homály lehull és világos lesz minden... először örülsz, megkönnyebbülsz, majd rájössz, hogy semmi sem változott. A terhet cipeled magaddal. De meddig? Hány kilós terhet kell cipelned? Hogy tudnál megszabadulni tőle? Egyáltalán meg lehet-e szabadulni ezektől? Talán soha... mondják, hogy az élet és az idő majd mindent elrendez, de ez csupán olyan embereknek van kitalálva, akik nem veszik kezükbe a sorsukat!

Ugrás a teljes írásra: Káosz a lélekben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook