Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » HPV-m van, akkor a párom is meg kaphatta tölem? fórum

HPV-m van, akkor a párom is meg kaphatta tölem? (tudásbázis kérdés)


2019. nov. 25. 20:39

P3 (ezen belül enyhe fokozat) és HPV lett a nőgyógyászati rákszűrésem eredménye. Az orvos azt mondta, hogy éljem ugyanúgy az életemet mint eddig és ne aggódjak. Szerinte ugyanúgy szexelhetek mint eddig, tehát komoly kapcsolatban, óvszer nélkül.

Nem értem, hogy miért mondja, hogy nem kell óvszert használni. Nem nehezíti a gyógyulást, ha oda-vissza fertőzzük egymást? Van valakinek tapasztalata?

2012. ápr. 20. 10:29
Urológushoz.
2012. ápr. 19. 16:57
HPV vírusom van, a páromat hova kell elküldenem kivizsgálásra, hogy Ő is elkapta e?
8. 432d0af620 (válaszként erre: 7. - Jázmin1975)
2011. nov. 30. 10:34
az már nem oszt nem szoroz, nem vész 3 nap a kórházban
7. Jázmin1975 (válaszként erre: 6. - 432d0af620)
2011. nov. 30. 10:29
Én nem is a kimetszéstől félek hanem az,hogy bent kell 3 napot tölteni.
6. 432d0af620 (válaszként erre: 4. - Jázmin1975)
2011. nov. 30. 10:22

ne aggódj, minden rendben lesz, barátnőmnek most volt kimetszése, P4-es cytolgiája volt, ami elég durva, de minden rossz sejtet el tudtak távolítani.

Én azt mondom, hogy sose szabad az orvosra hagyni ha úgy érzed van valami és ő azt mondja nincs, akkor addig kell kutakodni ameddig olyan orvost nem találsz, aki tényleg elvégzi azt amit kérsz, ezért fizetjük őket, nem azért, hogy azt mondják minden rendben van, azt én is tudom neked mondani...

2011. nov. 30. 10:06

Én mondtam a páromnak mondja meg az urologusnak vvégezen nála hpv tesztet és az urologus nem végez azt mondta nem az lehet nála a gond most el küldte goc kutatásra.De az sem tartom normális dolognak,hogy ő egy éve oda jár és még nem tünet mentes.

Én már rég meg mondtam neki váltson orvost mint ahogyan én is de nem normális ő azt mondja jó orvos.

Elég szomorú, hogy az ilyet jó orvosnak tartja.

4. Jázmin1975 (válaszként erre: 2. - 432d0af620)
2011. nov. 30. 10:03

Vagy én kaphattam el töle?

Végül is ez úgy indult,hogy fájt a szeretkezés és viszkettünk utána.

Én el mentem ugye nőgyogyászhoz doki azt mondta nincs-e páromnak prosztata gyulladása mondtam nem tudunk róla.

Elment párom urológushoz ott kiderült van neki.

De ne tudjátok meg ez egy éve kezdödött.

Én meg váltottam nőgyogyászt mert nem vett tölem rákszürést azt mondta befolyásolja a folyásomat,majd ha folyásom el múlik.

Állandóan csak gyogyszereket,kenőcsőket,kupokat írt ki.

Elmentem másikhoz az meg meg sem vizsgált ugy írt fel valami krémet.

És megint váltottam akihez most járok az rákszüréssel kezdte és utána hpvt csinált.

Most meg kimetszésre kell mennem.-(

2011. nov. 30. 09:56
2011. nov. 30. 09:56
a hpv vírus, szóval fertőz és elkaphatja
2011. nov. 30. 09:54
Hpvm van akkor a párom is meg kaphatta tölem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook