Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemüveglencse baj! fórum

Szemüveglencse baj! (beszélgetős fórum)


2011. nov. 29. 23:18

Szerintem új orvosi vizsgálat nélkül nem tesznek bele neked új lencsét!

De próba szerencse!! :)

2011. nov. 29. 20:59
0.25 az nem sok, szinte alig eszreveheto. Probald meg, szokjad, hatha jo lesz. Az enyem most tobb mint 1.25 dipotriaval kevesebb mint kene.
2011. nov. 29. 20:38
Holnap az első utam oda vezet.Igen,egyszerűen nem tudtam eldönteni.Teljesen más ott olvasni a számokat,betúket mint a környezetedben lévő dolgokat. De remélem segítenek és kicserélik ezzel a kártyával,ha már annyira mondták hogy mindenre kiterjed...
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Béengé)
2011. nov. 29. 20:36

Szerintem az Of.tértben biztosabb felvilágosítást kaphatsz.

Ha a véleményemre vagy kíváncsi, nem hiszem, hogy a garancia erre érvényes lenne, bár nem tudom mi az az ofotért garancia kártya.

Orvosi vizsgálat biztos kell, lencsét anélkül nem csinálnak. Főleg, hogy te magad is bizonytalan vagy.

2011. nov. 29. 20:29

Ma lett kész az Of.tértben készített szemüvegem.A vizsgálaton úgy éreztem,hogy nem romlott az egyik szemem,ezért maradt az ugyanolyan lencsém,mint a régi. A másikba már 0,25-tel erősebb dioptriájú lencse került.Viszont ma hazajöttem és hordtam,de rájöttem hogy kell a másik szememre is az erősebb lencse,mivel azzal homályosan látok.

A kérdésem az lenne, hogy ezt kicserélik simán? Van 75%-os ofotért garancia kártyám, az itt érvényes lesz? Ehhez is kellesz orvosi vizsgálat megint? Köszönöm a segítséget!

2011. nov. 29. 20:28
Igen?????
2011. nov. 29. 20:26
Szemüveglencse baj!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook