Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezüst kolloid és a HPV!!! fórum

Ezüst kolloid és a HPV!!! (beszélgetős fórum)


1 2
52. kittycicc (válaszként erre: 48. - Xyxy90)
2017. aug. 2. 15:24

Kedves xyxy90,


Én most kezdtem el inni az ezüstkolloidot. P4-es rákszűrésem és műtétem volt, immunerősítés miatt és a kiújulás elkerülése miatt kezdtem el. Sokat olvastam róla, viszont nem találtam arról infót, hogy mennyi ideig szedhetem és utána mennyi szünetet kell tartani?

51. Nena87
2017. júl. 13. 22:21
Félreértés elkerülendő, elég furán fogalmaztam: a Gynophílust nem iszom, hanem rendeltetésszerűen hüvelyben alkalmazom. Még mielőtt félreértené valaki. XD
50. Nena87
2017. júl. 13. 22:19
Látom, ide se írtak mostanában... Mindegy. A napokban kaptam a rossz hírt, P3, HPV+. Tipizálás még nem volt, az orvos előbb meg akarja ismételni a Papanicolau tesztet. Immunerősítést javasolt, de semmi konkrét szert nem ajánlott, vagy írt fel. C vitamint, propoliszt iszom, és Gynophylus hüvelykúpot, amit (gondolom én) nem a P3 és HPV miatt, hanem a két héttel ezelőtti vetélés és küret utáni kezelésként. Fogalmam sincs, és eléggé be vagyok sz.rva. Olvastam sok fórumot, és dicsérik az ezüstkolloidot, ami amellett, hogy immunerősítő, elméletileg (és többek szerint gyakorlatilag is) hatásosan alkalmazható az enyémhez hasonló szituációkban. Ha esetleg van valakinek tapasztalata e téren, hálás lennék, ha megosztaná velem. Köszönöm.
2016. márc. 2. 20:26

Sziasztok!

Hol tudok venni jó minőségű ezüst kolloidot?

48. xyxy90 (válaszként erre: 47. - Pillango2004)
2015. jan. 8. 18:52

Kedves Pillango2004


Lehet már semmire sem mész a válasszal, elég régen kérdeztél. Én személy szerint kb. 1 percig öblögetek vele, mivel a szájon át szívódik fel a legjobban, utána lenyelem. 1 hónap alatt p3-ról és a műtét előtt állva p2-es lett a rákszűrésem, és nem műtenek meg. Most sajnos szünetelek az ezüstkolloid beszedésével, mert 6 hétig lehet egyhuzamban szedni, de remélem nem lesz ebből baj, már várom, hogy újra szedhessem, mert tényleg egy csoda!!!!

2014. nov. 13. 04:51
Csak kiöblítitek a szátokat vele, vagy le is nyelitek az ezüst kolloidot?
2014. nov. 10. 18:53
Gyerekeknek hány éves kortól adható?
45. abri (válaszként erre: 44. - Wecuska)
2013. aug. 3. 15:25

Megelőzésre napi 10 ml, már fennálló problémára 20-50 ml-t szoktunk ajánlani.

Nincs az üvegre ráírva semmi?

Megfázásos betegségekre nagyon jó!

2013. aug. 1. 17:23
sziasztok.látom ez egy régebbi fórum.Azóta van valakinek tapasztalata az ezüsttel kapcsolatban?Nekem belsőleg kellene szednem.De nem tudom mennyi az adagolás,és hány napig kell inni?
43. keszani (válaszként erre: 42. - Mandarin 85)
2011. dec. 9. 21:56

itt is találkozunk :D

én használom, erre nem, viszont a nyári és szeptemberi betegség messziről elkerült. ha reggeel éreztem,h csipi a torkom akkor 2-3 napig hazsnáltam, és nem volt semmi bajom.

leégettem a kezem a sütőben, azzal fertőtlenitettem, és sokkal gyorsabban gyogyult a sebem.


én nem ajánlom, mert mindenkinek szive-joga mit szed, de mindenképp hangsulyozom,h olvasson utána.

igen, mellékhatásként szerepel az agria (v hogy mondják), de ezek után is olvastam, extrém mennyiség hosszu távon.

ennek is mint mindennek megvan az adagolása

kuras zerűen MAX 3 honapig lehet napi 2 MŰANYAG TEASKANÁLLAL vizben elkeverve inni. minden kortyot tarts picit a szádban, gargarizálj vele, és nyeld le, mivel a szájban szivodik fel a legtöbb ásványi anyag.

minden kura után LEGALÁBB annyi szünetet tarts, mint amilyen ideig szedted.

a megengedett mennyiséget ne lépd tul.


azt nem tudom,h hpv-re jo lesz-e, de vhol azt olvastam,h az egy DNS mutácio (???), ami ugyebár se nem virus, se nem baktérium, de még csak nem is gomba, gyulladás...


döntsd el,h használod v sem, de mindenképp jo minőségűt válassz mert az képes kiürülni a szervezetből 1 nap alatt.

2011. dec. 9. 19:28
Valaki tudna tanácsot adni hogy mennyit kell inni belőle naponta?
41. klarika5 (válaszként erre: 33. - Várhegyi Márton)
2011. dec. 8. 16:35
Gyerekkoromban kétpofára ettük a sárgabarack magját, most hallom, milyen méreg. De mi csak ettük, még a szomszédét is meghámoztuk, csak adja nekünk a magot.:)))
2011. dec. 6. 09:29

Szerintem olvasd el Dr. Hamvas Ferenc nőgyógyász véleményét is, ha beüted a gugliba, felhozza a kérdezz-felelek honlapját, ő kifejezetten hasznosnak tartja.

Én hüvelygyulladáskor irrigáláshoz használtam és nekem teljesen bevált. (inni nem ittam.)

39. abri
2011. dec. 6. 09:04

[link]


Érdemes meghallgatni dr Juhász György nőgyógyász véleményét az ezüst kolloidról!

38. Mandarin 85 (válaszként erre: 37. - 83e25137af)
2011. nov. 29. 21:28
:)))) bármi előfordulhat!!! én már semmin sem lepődnék meg!!
37. 83e25137af (válaszként erre: 35. - Mandarin 85)
2011. nov. 29. 21:22
vagy denevérszárnyakat növesztesz és ezentúl Drakolloida grófnőnek fogunk hívni, és ezüstfenyőket fogsz megtámadni éjjelente.. veszélyes kórság XDDD
2011. nov. 29. 21:21
Végül is nem mindegy hogy hpv-be halok meg vagy az ezüsttől??
2011. nov. 29. 21:20
Pfff na itt aztán most ki veséztük ezt az ezüstöt!! én elkezdem inni aztán ha jelentkezek még akkor lek ha nem akkor meg haltam :)))
34. 83e25137af (válaszként erre: 33. - Várhegyi Márton)
2011. nov. 29. 21:16
OOKÉ! ) Értettem, vettem, lapoztam :)
33. Várhegyi Márton (válaszként erre: 32. - 83e25137af)
2011. nov. 29. 21:12

Azt lásd már be, hogy kurvára semmi nem történt, hogy tévedtél:-) Bárkivel megesik. Csak az nem téved, aki soha nem szólal meg, és így persze soha semmi értelmeset sem mond.


"mértékletes fogyasztással egész biztos nem okoz gondot semmi"


A cián sem káros, ha mértékletesen fogyasztjuk, csak a "mérték" sokkal kisebb, mint más anyagoknál:-) A döntő tehát az, hogy hol van az a fogyasztási szint, ami még nem káros. Ezt nem egyszerű vizsgálni, főleg hosszú távú fogyasztás esetén.


"elméletileg GYÓGYhatású készítmény és nem méreg.."


Nem, tudtommal nem gyógyhatású készítményként, hanem étrendkiegészítőként van regisztrálva. Gyakorlatilag. (És, talán mondanom sem kell, egy gyógyhatású készítmény is lehet méreg, ez a dózistól függ.)

32. 83e25137af (válaszként erre: 31. - Várhegyi Márton)
2011. nov. 29. 21:08
nem érdekel. tudom hogy tévedtem fentebb el is ismertem.. köhh a magam módján.. :) egyébként meg mértékletes fogyasztással egész biztos nem okoz gondot semmi ilyesmi AMENNYIBEN az adott anyagra a kedves páciens nem allergiás.. jóóól gondolom? elméletileg GYÓGYhatású készítmény és nem méreg.. bár ezt tartják az alkoholról is :P
31. Várhegyi Márton (válaszként erre: 29. - 83e25137af)
2011. nov. 29. 21:05
Ugyan már, nem szó sincs erről. Csak jó, ha tudod, meddig terjednek az ismereteid, és akkor óvatosabban fogalmazol, ritkábban tévedsz, és kevesebb letolást kapsz másoktól:-)
2011. nov. 29. 21:03
Ja, és az, hogy egy fém nehézfém-e, csak az anyagi minőségtől függ, nem pedig attól, hogy kolloid-e vagy sem.
29. 83e25137af (válaszként erre: 27. - Várhegyi Márton)
2011. nov. 29. 21:03

jólvanna... hamarabb írtam mint gondolkodtam.. jaj nekem most mi lesz.. mert ti emberek sosem tévedtek..


Bocsánatodért esedezem ó nagy tanító...

28. Várhegyi Márton (válaszként erre: 12. - Cepheus)
2011. nov. 29. 21:02

Én pont emiatt csodálkoztam, hogy nincs (nem ismert) az argyriának kóros következménye.

Az oldódás (ezüstionok keletkezése) valóban elég lassú, de az argyria pont azt mutatja, hogy van számottevő mennyiség a szervezetben.

27. Várhegyi Márton (válaszként erre: 11. - 83e25137af)
2011. nov. 29. 21:00

"uram atyám... az ezüst mióta nehézfém??? pláne a kolloidja.. aki ezt mondta leülhet.. 1-es... "


Kerüljük ezt a kioktató hangnemet, pláne úgy, hogy nincs igazad. Az ezüst sűrűsége 10,5 g/cm^3, tehát per definitionem nehézfém.


Az ezüstionoknak van antibakteriális hatásuk (az ezüstionok bizonyos enzimeket vagy más fehérjéket gátolnak), az ezüst-nitráttal elég jól lehet fertőtleníteni. Az ezüstkolloid persze kolloidális fémezüstöt tartalmaz, nem ionokat. Ionok is keletkeznek belőle, de viszonylag kis mennyiségben. Az ezüstkolloidnak is van antibakteriális hatása, de nem szelektív, és nem túl erős. Fölszívódni szerintem az ezüstkolloid nem szívódik föl, de ennek nem jártam utána.


Az argyriának vagy argyrosisnak tudtommal nincs ismert káros következménye, de ennek régen olvastam utána, lehet, azóta történt változás.

26. 83e25137af (válaszként erre: 23. - Mandarin 85)
2011. nov. 29. 20:51

gyógyult lettem, kb fél év. majd idén megyek szűrésre is, vagy jövő év elején. mondom. több dokit is megkérdeztem azt mondták ne aggódjak, ha eltűnt akkor idővel a szervezetemből is...


nem adattam mert nem vagyok úgy eleresztve anyagilag.. még annyira sem hogy 45 ezret erre kiadhassak...

25. 83e25137af (válaszként erre: 22. - Cepheus)
2011. nov. 29. 20:49

"igaz kolloidot sem iszom"


örülnék ha el is olvasnád amit írok....

24. 83e25137af (válaszként erre: 21. - Mandarin 85)
2011. nov. 29. 20:48
én eldöntöttem hogy meggyógyulok, ennyi.. fejben dől el.. a kezdeti pánik hamar elmúlt és arra gondoltam hogy nekem ugyan nincs dolgom ezzel a nyavajával... :)
23. Mandarin 85 (válaszként erre: 20. - 83e25137af)
2011. nov. 29. 20:48
de neked kb mennyi idő volt még ez az egész lezajlott?és gyógyult lettél?és te nem adattad be az oltást?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook