Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészség, kiegyensúlyozottság, elégedettség elérése! - Nem feltétlen (csak) fogyni vágyóknak! fórum

Egészség, kiegyensúlyozottság, elégedettség elérése! - Nem feltétlen (csak) fogyni vágyóknak! (beszélgetős fórum)


5. f78695d450 (válaszként erre: 4. - Lunafénye)
2011. nov. 29. 20:31
Tulajdonképpen nekem ez azt jelenti, hogy jól érzem magam a bőrömben, olyan emberek vesznek körül, akiket tudok szeretni és akikre fel tudok nézni, olyan munkám van, amit élvezek és olyan helyen lakok, ami szintén boldoggá tesz. Tehát nagyjából számomra azt jelenti a kiegyensúlyozottság, hogy minden dologban, ami az életem részét képezi megtalálom azt, ami boldoggá tesz, és elégedett vagyok vele.:) És azt hiszem, most életemnek pont ezt a fázisát élem. Hogy hogy tudom ezt megtartani...arra nincs ötletem. Bízom benne, hogy az elégedettség, elégedettséget eredményez. :)
4. lunafénye (válaszként erre: 3. - F78695d450)
2011. nov. 29. 20:25
Köszi a meglátásaidat. :) És Te, hogyan szeretnéd megőrizni a kiegyensúlyozottságod? Egyáltalán kiegyensúlyozott vagy? Mit értesz ez alatt a fogalom alatt?
3. f78695d450 (válaszként erre: 2. - Lunafénye)
2011. nov. 29. 18:38

Szia! (Nagyon tetszik a nickneved;))

Akár erre is gondolhattam! Valójában elég tág a téma, mindenkinek ami eszébe jut, jöhet.:)


Értelek. Szerintem mindenki így van vele elég sokszor, hogy szeretne kicsit alakulni, mert épp lát valakit, akire úgymond felnéz, vagy a külsőségei miatt, vagy pedig az egész lénye miatt. Talál benne valamit, ami nagyon megtetszik neki. Én arra jöttem rá, hogy ha úgy állsz hozzá a dolgokhoz és saját magadhoz is, hogy észreveszed magad körül akár zenékben, akár ruhákban, filmekben, más emberekben azt, amire te is vágysz, és úgy érzed, hogy ezek a dolgok által te magadba tudod "szívni" ezeket, akkor idővel te is már ösztönösen olyan leszel, amilyenné szerettél volna válni. Ez az én elméletem. :)

2011. nov. 29. 18:29

Szia Virpi! Nem tudom, hogy mire gondoltál pontosan, de az jutott eszembe erről a témáról, hogy van egy barátnőm, aki kifejezetten királylány típus. Én is szeretnék ilyen lenni. A lánykának nagyon erősen pozitív kisugárzása van, ami nagyon jól is jön neki, hisz a szépségiparban dolgozik. Nagyon helyes, csinos lány, és mindenkivel nagyon kedves.


Rám is azt mondják általában, hogy nőies vagyok, és elég erős a kisugárzásom. Viszont én nagyon erős egyéniség vagyok, néha kicsit nyers is. Szeretnék királylányosabb lenni, olyan nő, aki valóban NŐIES!!!!!!

2011. nov. 29. 18:14
Sziasztok! Várok mindenkit szeretettel, aki szeretné elérni, vagy éppen megőrözni a kiegyensúlyozottságát, elégedettségét önmagával és a környezetével. Szó lehet itt fogyiról, vagy bármi másról, de nem feltétlen kell, hogy fogyókúráról szóljon, mert gondolom vannak sokan, köztük én is, akik nem feltétlen szeretnénk fogyni, de mégis van mit alakítani a jelenlegi életmódjukon. Remélem még nincs ilyen téma! Mindenkit várok szeretettel! Segítsünk egymásnak, dumcsizzunk, osszuk meg gondolatainkat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook