Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hízó kúra...? fórum

Hízó kúra...? (beszélgetős fórum)


1 2
48. ozike0501 (válaszként erre: 46. - Sleek)
2011. nov. 30. 11:26
Köszönöm, megnézem mindenképp! :)
47. Érdekes73 (válaszként erre: 45. - Hajníí)
2011. nov. 29. 17:39

Hát csokival pudinggal édes kekszel sütivel tejszínhabbal tutira lehet hízni de azt nem ajánlanám mert egyrészt nagyon könnyű rákattanni az édességre másrészt nem is túl egészséges...

Amíg stesszeled magad valószínü hogy hízni se nagyon fogsz.Próbáld meg egy kicsit etetni magad

ha eszel vmennyivel többet magadba nyomni mint amennyit szeretnél / ne sokkal / talán sok kicsi sokra megy alapon pár kiló felmegy. Ha nincs étvágyad esetleg egy pár gerizd nyers fokhagyma

de ha az idegességtől lemennek rólad a kilók akkor nehéz hízni...

46. Sleek (válaszként erre: 44. - Ozike0501)
2011. nov. 29. 16:57

Szio

Scitec mega daily one vitamin. A lehető legjobb ár érték arányú jelenleg :))

2011. nov. 29. 14:56

Sziasztok!:)

Nekem ezzel a hízó kurával van gondom 21.éves lány vaygok és 168cm magas, és 44-45 kg :(

NAGYON SZERETNÉK HÍÍÍZNI!!!

nEM MEGY SEHOGY SE:(

nINCS MUNKÁM E MIATT SOKAT AGGODOK IS, BÁRMI MUNKÁT KB ELVÉGEZNÉK AMIT MEGFIZETNÉNEK NORMÁLISAN.

nem tudom mit csináljak hogy hizzak, az evéssel ugy eszegetek de nem sokat... vitamint is szedek activiát felnötteknek.És orvosnál is voltam egészséges vagyok.Van valami ötletetek??

44. ozike0501 (válaszként erre: 34. - Sleek)
2011. nov. 29. 08:03

Szia!


Engem érdekelne!

Jelenleg patikában kapható vitamint szedek, nem tudom ez mennyire hatásos...

Mindenképpen olyan vitaminok érdekelnek, amik sok összetevőből állnak és tényleg jók. Meg persze megfizethetők... :)

2011. nov. 29. 07:58

Szerintem mindenképp menjél el orvoshoz, hátha belső szervi dolog az oka.

Én pl. bizonyos okok miatt heti szinten hasmenéssel küzködök. Ettől sajnos kihaltak a bélbolyhok (ezek az ideális székletet és a hatékonyabb felszívódást segítik elő) és ameddig nem áll vissza ez az egyensúly, nem fogok tudni hízni. Minden "gyógymódot" próbáltam már erre, de semmi nem jött össze. Most a "pótszüleim" (férj orvos, feleség EÜ szakoktató) ajánlottak egy homeopátiás szert (ami nem a legolcsóbb, de segít majd visszaállítani a természetes bélflórámat.

42. 9f98008a3b (válaszként erre: 41. - B7dedcdd7d)
2011. nov. 29. 07:36
Neked is szép napot! ☼
41. b7dedcdd7d (válaszként erre: 40. - 9f98008a3b)
2011. nov. 29. 07:21

A cukor és a csoki sem olcsó, dehát minden relatív... :)


"Amúgy meg Te sem két hét alatt szedted fel azokat a kilókat, amiktől most szabadulni akarsz." Persze, hogy nem.


Szép napot!

40. 9f98008a3b (válaszként erre: 38. - B7dedcdd7d)
2011. nov. 29. 07:18

:)

Na persze!

Minden relatív!

Főleg a mai világban.

Hiszem az emberek nagy többsége nem engedheti meg magának az egészséges ételeket.

Hmmm....

Nem is kívánok a témában elmerülni.


Amúgy meg Te sem két hét alatt szedted fel azokat a kilókat, amiktől most szabadulni akarsz.

Gondolom, persze nem tudom....

39. b7dedcdd7d (válaszként erre: 37. - 9f98008a3b)
2011. nov. 29. 07:16
Azt szerettem volna kihozni az egészből, hogy lehet nem az a jó megoldás a hízni vágyóknak, hogy pl. gyors, agyoncukrozott, nagyon zsíros ételeket esznek, mint ahogy a diétázóknak sem tesz jót, ha alig esznek valamit. Ezért is tanácsoltam neki, hogy kérdezzen meg egy szakembert, mert nem biztos, hogy az ember mindig tudja, mi jó neki, mit hogyan kell csinálnia.
38. b7dedcdd7d (válaszként erre: 37. - 9f98008a3b)
2011. nov. 29. 07:12

"Amúgy meg mindenki maga tudja, mi a jó neki!"

Az jó lenne, ha mindig tudtam volna, most nem kellene diétáznom... :DD


Akkor egészségtelen ételek helyett egészségtelen dolgok, ha így jobban tetszik. Ezeket nem sorolják az egészséges dolgok közé, főleg nem este.

37. 9f98008a3b (válaszként erre: 7. - B7dedcdd7d)
2011. nov. 29. 06:33

:)))

Ilyet sose mondanék!

Amúgy meg mindenki maga tudja, mi a jó neki!

Olvastam a fórumot, írtam, és ennyi.

Egyébként mi egészségtelen?

A csokiban is van egy-két hasznos dolog, ráadásul nem táblát írtam.

A cukros tej jót tesz az agy működésének.

Egyéb ételekre nem tértem ki.

Hol az egészségtelen étel?

És hol írtam, hogy tömje magát?


Bocs, szerintem sehol!

2011. nov. 29. 00:27
Szép estét! Én is hízó kúrán vagyok mit tudnátok javasolni még?
2011. nov. 28. 23:45

Nem is biztos hogy kell az a hízókúra.

Kor,magasság,súlyarányból lehet megmondani.

Aki egészségesen szeretne élni és táplálkozni,annak eszébe sem jut hogy dohányozzék.

34. Sleek
2011. nov. 28. 22:36

Szép estét én ugyan pasi vagyok de közbe szólnék.

Saját példámmal tudom mi hogy van.

3 éve 55- 58kg voltam pasi létemre

Ettem rendesen. Reggelim 8-10 zsemle 30-40deka szalámi vagy jó adag sonka esetleg hús.

Tehát rengeteget kajáltam.

De semmi változás nem volt.

Szedtem én minden csoda szert de semmi..

Majd rájöttem hogy amit lehet kapni vitamint gyógyszertárakban azok semmire nem jók.

Elkezdtem szedni scitec es vagy bio tech usa vitaminokat. Majd utána olvastam sok dolognak.

A testet úgy kell elképzelni mind sok kicsi vödör meg sok nagy hordó. Amikor kezd a nagy hordó ürülni a kicsitől veszi el a test a vitaminokat hogy a nagy mindig tele legyen. Egyszer csak nem lehet honnan pótolni a vitamint ezért stagnál a szervezet. Ilyenkor kell egy több hónapos nagy vitamint kúra. Amikor feltelt a szervezet akkor jön a fejlődés. Pl hízás. Ez az én esetemben kb egy év volt. Utána kezdtem el hízni. Most jelenleg 79-82kg között inga :)

Bocsánat a hosszú irományért. Esetleg akit érdekel multi vitamindban tudok tanácsot adni

2011. nov. 28. 22:21

Most néztem utána,ezen a címen megrendelhető a könyv:

[link]


remélem lányok tudtam segíteni egy kicsit és sikerrel jártok!Kitartást és kellemes hízókúrázást!:)

32. fairytalentum (válaszként erre: 28. - Domianyu)
2011. nov. 28. 22:16
Ha tényleg akarod,és van benned kitartás,akkor menni fog.Ha legalább egy fél évig tartod a megszerzett súlyod,utána leadni sem bírod egykönnyen. :)
31. fairytalentum (válaszként erre: 30. - Csak mi)
2011. nov. 28. 22:14

:)) Az lehet,ha előtte kaja helyett is cigit evett,de te azt mondod eszel és jó az étvágyad.

A barátnőm napi 2 dobozzal szív,mégis 110kg és nem fogy egy grammot sem.

2011. nov. 28. 22:09
Ezt a könyvet meg kell szereznem...kiváncsi vagyok rá!!De sok olyat hallottam hogy le szokott a cigiről és hizásnak indult!!
2011. nov. 28. 22:05

Dohányzástól inkább a tüdődet féltsd,semmi köze a fogyáshoz,csak amikor már tüdőbeteg lesz valaki.

Nézd meg az internetben hol lehet beszerezni,mert garantáltan megéri.

Tudod előtte a húgom is annyit evett mint egy paci és mégsem hízott,mert nem azt,és nem úgy ette,ahogy kell.

2011. nov. 28. 22:00

Akkor nincs más hátra... El kell olvasnom.

Tetszik a 49 kg-ról 64-re, bár nekem már az 50 is jó lenne. :) De az 55 még jobb. :)

27. fairytalentum (válaszként erre: 26. - Domianyu)
2011. nov. 28. 21:59
Minden szükséges dolog benne van,csak számolgatni kell,de abban is segít.
26. Domianyu (válaszként erre: 24. - Fairytalentum)
2011. nov. 28. 21:55
A könyvben csak az ételek kalória adatai vannak, vagy tanácsok is hízni vágyóknak?
2011. nov. 28. 21:54
a könyv után utána nézek az biztos!Az étvágyammal nincs baj van étvágyam rendesen!A kivizsgálás jol jönne de félek tőle....a cigi...hát igen arrol nehéz leszokni pedig tudom hogy le kéne de eddig nem ment...gyenge vagyok..a következő naplom lehet az lesz leszokom a cigiről... :-)
24. fairytalentum (válaszként erre: 23. - Jane2011)
2011. nov. 28. 21:52

Igen,az! :))

Nagyon akarta és meg is csinálta a könyvecske segítségével,és kitartással.Szegény nagyon el volt keseredve,semmi önbizalma nem volt. :(

Na bezzeg most! :D

23. jane2011 (válaszként erre: 21. - Fairytalentum)
2011. nov. 28. 21:49
Végre egy igazi sikertörténet!:)
22. jane2011 (válaszként erre: 17. - Csak mi)
2011. nov. 28. 21:48
Egy rutinlabor nem ártana, pajzsmirigy funkcióval megspékelve. A cigaretta eldobása, pedig mindenképpen tanácsos volna nemcsak a súlyod miatt.
21. fairytalentum (válaszként erre: 19. - Jane2011)
2011. nov. 28. 21:48

Nem esett át,a testmagasságához pont ez a reális!

Nagyon csinos lett.

2011. nov. 28. 21:48

Jó tanácsot nem tudok adni, de én is ezzel küzdök. :(

Hiába eszem este többet 8-9 után, akkor sem jön fel semmi, az édességet mondjuk én nem szeretem, fél évente egy csoki bőven elég. De rendszeresen eszem, nem csipegetek, normális adagok mennek le... de kg nem jön fel semmi. :(

Mondjuk én is cigizek, de azon vagyok, hogy leszokjak.

19. jane2011 (válaszként erre: 15. - Fairytalentum)
2011. nov. 28. 21:46
Ezzel átesett a ló túloldalára és most pedig fogyókúrázik?;)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook