Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvasalás! Ki mivel ápolja vagy mit csináltok, hogy ne törjön, és szép legyen a hajatok? fórum

Hajvasalás! Ki mivel ápolja vagy mit csináltok, hogy ne törjön, és szép legyen a hajatok? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 28. 13:35

Hajvasaló segítségével is lehet ápolni a hajat.

Bármilyen hajolajat tegyél a hajadra, erre pluszban tehetsz hajbalzsamot vagy bolti hajpakolást és ilyen hajon a hajvasalóval végigmész. Persze a hajvasaló két végét ilyenkor ajánlatos alufóliába tekerni, a hőleosztás is egyenletes lesz így és a gépezet se megy tönkre. :)

Ami nagyon fontos, hogy olajokkal legyen táplálva a haj, ettől lesz egészséges, csillogós, erős, nem töredezős.

Hajvasalás után pedig ha egy kevés kókusz olajat eloszlatsz a hajadon, de a hajtőre nem téve, akkor gyönyörű csillogós lesz a hajad és a nap folyamán is folyamatosan ápolva lesz. Ha túl sokat teszel, akkor zsíros hatása lesz a hajadnak, tényleg csak egy kicsi kell. Egy másik fantasztikus termék a CHI Silk Infusion, isteni illata lesz a hajnak tőle, csillogós és selymes lesz. Még mikor nedves a haj, akkor rá kell tenni egy keveset a hajra, majd szárítani, de lehet szárítás után is tenni és ezután vasalni. Fantasztikus. :)

10. Maya76 (válaszként erre: 9. - Florina87)
2011. nov. 28. 12:58
köszi :)
9. Florina87 (válaszként erre: 3. - Maya76)
2011. nov. 28. 12:49
én spec vasalás előtt szoktam befujni
2011. nov. 28. 12:38
köszi a választ :)
2011. nov. 28. 12:34
Ma is épp ricinus olajos pakolás van a hajamon. :)
2011. nov. 28. 12:33
Olajpakolásokat teszek a hajamra, plusz a hajvégeimre hajmosás után is teszek egy kis olajat. Már lassan egy éve nem kellett vágni a hajamból, egyetlen töredezett hajvégem sincs. Ezelőtt én is szenvedtem miatta, két havonta vágva lett a hajam végéből, de nem segített. Az olajok a legjobbak! Ricinus olaj, kókusz olaj, amla olaj, szezám olaj, oliva olaj. :) Hajmosás után a hajvégeimre mindig kókusz olajat teszek, mert az másnapra beszívódik a hajba.
2011. nov. 28. 12:30
köszönöm :)
2011. nov. 28. 12:28

Ez csak egy fórum a sok közül itt a hoxán ami ezzel a témával foglalkozik.


[link]

3. Maya76 (válaszként erre: 2. - Florina87)
2011. nov. 28. 12:25
hajmosás után nedves hajra fújod rá vagy vasalás előtt mindig befújod vele?
2011. nov. 28. 12:19
szia én got2be guardian angel hajvédő spryt használok és meg vagyok vele elégedve teljes mértékben plusz gliss kur keratinos balzsamot meg sprayt de azt hajmoscsi után csak :) a got2be nagyon ajánlom
2011. nov. 28. 12:17
Hajvasalás! Ki mivel ápolja vagy mit csináltok, hogy ne törjön, és szép legyen a hajatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook