Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet elérni, hogy a hajfestékes dobozon lévő színt kapjuk meg és ne sötétebbet? fórum

Hogyan lehet elérni, hogy a hajfestékes dobozon lévő színt kapjuk meg és ne sötétebbet? (tudásbázis kérdés)


20. vasolya (válaszként erre: 18. - 448f1a930a)
2010. okt. 9. 13:28
Igen!Én is így szoktam ,mindig veszek hozzá hidrogént mert ami a dobozban van az 4-6-os szokott lenni,és az gyenge.
19. Anda39
2010. okt. 8. 20:52

Csak nem gondoljátok, hogy a képen levő csaj haja a tényleges hajfestés után mindenféle "fotósoppolás" nélkül úgy néz ki? Amúgy meg a nyomdafesték sem adja vissza a valóságot.

Ha egy festéket hamarabb mosunk le, mint a hatóidő, egyáltalán nem olyan lesz, mint kellene, mert a kémiai folyamat nem tud befejeződni. Vagyis félmunkát végez a festék.

A hajfestés kicsit lutri, még a fodrászok által használt profi festékekkel is. Nagyon nem mindegy, kinek milyen a haja, milyen a színe, állaga stb. Legtöbbször nem azt a színt kell kenni a hajunkra, amit kinéztünk, hanem egy másikat, amelyik a mi hajszínünkkel együtt adja a kívánt árnyalatot.

18. 448f1a930a (válaszként erre: 17. - 31bc25d879)
2010. okt. 7. 12:38
Nem igaz,az idő nem befolyásolja,erősebb hidrogént kell hozzá tenni,mondjuk kilenceset,mert a dobozban csak hatos van.
2009. nov. 8. 07:09
Ne hagyd rajta annyi ideig, mosd le hamarabb.
2009. nov. 8. 01:14

Én sajnos elég hamar kezdtem el őszülni előszőr eég volt a szinezés. Sajnos már nem elég festeni kell!


Én azt vettem észre hogy jó pár festés után lett a hajam olyan szinű /legalábbis kevés eltéréssel/ mint a dobozon van.


Nekem is hullott a hajam de, a bérescsepp segitett nem a hajhullás miatt kezdtem el szedni de, úgy látszik arra is jó. Persze van a revalid is hajhullásra.

15. SF (válaszként erre: 14. - Ae0bfddd7a)
2009. nov. 5. 13:44

Az utóbbi években rettenetesen hullott a hajam. Régebben is festettem, de nem vettem észre, hogy attól hullott volna... Eszebe se jutott, hogy ettől lehet:-((

Az ember mindig tanul valamit.

2009. szept. 5. 13:19
Talán az is segit,ha rövidebb ideig hagyod hatni a festéket.Én már befejeztem a hajfestést,mert ha nem teszem ma már nem lenne 1 szál sem,annyira hullott.Most 1 évre rá visszasűrűsödött a hajam.
2008. szept. 29. 00:24
Alap hajszinedtől is függ, hogy sikerül a hajad.
12. Krysty (válaszként erre: 10. - D606bc0fd7)
2007. dec. 3. 15:29
Az még hagyján hogy tönkre teszi, de én azt otthon nem is merném megcsinálni.
2007. dec. 3. 15:24
Ez mind szép és jó, de nincs semmi értelme az egésznek. Akárhogy is nézzük, semmi esély, hogy a hajad ugyanolyan színű és árnyalatú legyen mint a dobozon. Ha jobban megnézed, túl tökéletes a dobozon látható csajok hajszíne, nincs semmi árnyalatkülönbség (nekem a nyakamnál mindig sötétebb szőke, a "pajeszom" pedig mindig sokkal világosabb marad). A dobozokon agyonretusált csajok vannak, és számítógépes technikákkal teszik élénkebbé a hajszíneket. Tiszta átverés. Ne dőlj be nekik, különben sírva mész ki a fodrász-szalonból.
2007. nov. 29. 10:54
A megoldás lehet blansolás festés előtt...Ezt viszont nem ajánlom, mert tönkreteszi a hajat.
9. KIKY
2007. nov. 29. 08:39
köszi csajok
2007. nov. 28. 13:18
Vegyél világosabb hajfestéket, mint amilyet szeretnél! :P
2007. nov. 28. 13:18
Sehogy,mert minden alap más!
2007. nov. 28. 13:18

Azt a színt mindig csak megközelítésnek szabad venni, hiszen nem tudhatod, hogy a modellnek milyen volt előtte a haja. :))

Alapesetben egy hajfesték 3 árnyalatnál többet nem nagyon tud világosítani, főleg nem ezek a "dobozos" hajfestékek.

Fodrászkellék üzletben veszed a festéket? Mert ott tudnak tanácsot adni és segíteni a kívánt árnyalat elérése érdekében.

5. KIKY
2007. nov. 28. 13:16
de pl fodrász által festett szőkére festettem szőkét és egész sötét barna lett...., anuykámnak pedig maradt ugyanaz
2007. nov. 28. 13:14
az nincs rafestve, hogy melyik valodi arnyalatot hogyan szinezi meg? Valoszinu, a te hajad sotetebb. Szoval hazilag sehogy, de ugyesfodrasz megoldja
3. KIKY (válaszként erre: 2. - 9778ca1817)
2007. nov. 28. 13:13
akkor nekem sosincs szerencsém...
2007. nov. 28. 13:12
ez csak a szerencsén múlik:)))
1. KIKY
2007. nov. 28. 13:11
Hogyan lehet elérni, hogy a hajfestékes dobozon lévő színt kapjuk meg és ne sötétebbet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook