Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első levél a Mikulástól fórum

Első levél a Mikulástól (beszélgetős fórum)


12. ozike0501 (válaszként erre: 11. - Tótágas)
2011. nov. 29. 08:19

Köszönöm! :)

Így még jobb élmény lesz majd unokaöcsimnek, mikor kezében tartja majd a csomagot... :)

11. Tótágas (válaszként erre: 6. - Ozike0501)
2011. nov. 28. 14:07
És javaslom, hogy postára adáskor kérd, hogy Nagykarácsonyon keresztül menjen a levél,akkor szép bélyeget és karácsonyi pecsétet kap.
10. kacsa mama (válaszként erre: 4. - Kirani)
2011. nov. 28. 13:41

Nagyon jól le irtad mit kell irni a télapó nevében.


Eszembe jutnak a saját gyermekeim,amikor én irtam a télapó nevében...,számukra a mai napig szép emlék a gyermek korukból,mert ilyenkor fel emlegetik mindig télapó levelét,persze humorosan.

9. Tótágas (válaszként erre: 3. - Ozike0501)
2011. nov. 27. 18:57
Angolul,de csak pár mondat.A többi szép színes képek.a télapóról és segítőiről.
8. ozike0501 (válaszként erre: 7. - Kirani)
2011. nov. 27. 16:48
Köszike! :)
7. Kirani (válaszként erre: 6. - Ozike0501)
2011. nov. 27. 16:45
Örülök, hogy tetszett, és kicsit segíthettem. Jó levélírást ;-)
6. ozike0501 (válaszként erre: 4. - Kirani)
2011. nov. 27. 16:05

Köszönöm szépen a segítséged! :)

Ezek alapján egy nagyon kedves levelet fogok neki írni! :) Jó az alap nagyon!!! ;)

5. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Ozike0501)
2011. nov. 27. 15:35
Szerintem a Mikulás nem ér rá levelet írni neki írnak a gyerekek...
4. Kirani (válaszként erre: 1. - Ozike0501)
2011. nov. 27. 15:30

Én valami olyasmit írnék, hogy

Kedves (név)! Úgy hallottam, jó fiú voltál idén, bár a kedves segítőim azt is elmesélték, hogy (ide írj valami kisebb negatívumot, pl. nem rak rendet a játékai között, bármit, ami jelemző rá, amiért a szülei is gyakran rászólnak). Amikor benéztek az ablakodon, látták (ide írj pozitívumot, valaki konkrét esetet, pl. amikor anyukád megkért, visszaadtak a kislánynak a labdáját a játszótéren). Szüleid elmesélték nekem, hogy leginkább egy focilabdának (katonának stb.) örülnél, és én, a Mikulás szeretem, ha a jó gyerekek örülnek, ezért küldön ezt a kis csomagot. Legyél továbbra is jó fiú, hallgass a szüleidre, és (ide írd, amiről az elején szó volt, hogy nem csinálja meg, pl. rakj rendet magad után). A segítőim llenőrizni fognak jövőre is, és ha jó leszel, egy év múlva is meglátogatlak. Szeretettel üdvözöl a Mikulás


Hm?

2011. nov. 27. 15:23
Lehet vicces a kérdés, de milyen nyelven válaszol???
2011. nov. 27. 15:07

Lehet, hogy az idén már késő,nem tudom mennyi a postai átfutás.

Ha erre a címre írsz a gyerek nevében, a mikulás válaszol szép színes, mesés levélben:

Santa Claus

Joulopukki

Rovaniemi

Lapland Finland

2011. nov. 27. 14:48

Sziasztok!


Középső csoportos unokaöcsémnek szeretnék egy kisebb csomagot küldeni a mikulás nevében és egy kedves kis levelet is mellékelnék, amit a mikulás írt. Saját gyerekem nincs, így még nem fogalmaztam ilyet.

Segítsetek kérlek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook