Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Iglu sátorhoz merevítő gumis pálcikákat lehet e külön vásárolni? fórum

Iglu sátorhoz merevítő gumis pálcikákat lehet e külön vásárolni? (tudásbázis kérdés)

2011. nov. 27. 14:09

köszönöm szépen most már tudom merre nézzek utána valószinű nem jól irtam be a keresőbe:) viszont a hirdetési oldalak eszembe sem jutott,nemhiába,öregszem:D


köszi mégegyzser

4. Imo
2011. nov. 27. 13:53

én a decathlonban vettem

[link]

2011. nov. 27. 13:52
Komolyabb túraboltban kaphatsz hozzá, gondolom, üvegszálas kell (a hosszát mérd meg, de inkább több legyen, mint kevesebb ,elvágni ugyanis szépen el lehet, hozzátenni macerásabb). DECATLON esetleg, vagy hírdetési oldalak, Vatera stb.??? apród.hu ,most látom itt oldalt pont :D
2011. nov. 27. 13:43

Van két darab olcsóbb de nem túl gagyi iglu sátorunk,viszont a gyerekeim mindkettőnek tönkretették idén nyár végére azt a gumis pálcikákból álló merevítőt amit bele kell bujtatni,azt hiszem jól körbeírtam:)

Eléggé vidéken lakok,fogalmam nincs külön lehet e ilyesmihez hozzájutni ha igen kb mennyiért?

Azért írtam hogy

nem a leggagyibb fajta sátor,mert azokat talán egyben olcsóbb megvenni ha ép akciós:)

Köszönöm ha valaki tud segíteni.

2011. nov. 27. 13:40
Iglu sátorhoz merevítő gumis pálcikákat lehet e külön vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook