Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véleményeket várnék Pierre Cardin PS647 babakocsiról fórum

Véleményeket várnék Pierre Cardin PS647 babakocsiról (beszélgetős fórum)


19. encifinci (válaszként erre: 17. - Anikko)
2011. nov. 28. 18:32
igen én is akciós oldalon nézegetm őket
18. encifinci (válaszként erre: 16. - Anikko)
2011. nov. 28. 18:32
még mindig sokkal jobb mint a fix kerék ami egyáltalán nem bolygósítható:D
17. anikko (válaszként erre: 10. - Lamoni)
2011. nov. 28. 16:20
én azt javaslom neked, hogy ennyiért másat vegyél, vannak pl keveset használt kocsik, levehető mosható huzattal. Az 1 gyereknél én is kötöttem az ebet a karóhoz, hogy csak új kocsi, de a 2. nál rájöttem fölösleges. Aukciós oldalon 30 ért olyat vettem, ami boltban 80 és alig használták, a huzatot meg átmostam babamosószerrel.
16. anikko (válaszként erre: 9. - Encifinci)
2011. nov. 28. 16:17
pont ez az, hogy ha elől van a fix kerék akkor emelgetni, nyomkodni kell a kanyarban.
15. anikko (válaszként erre: 11. - Lamoni)
2011. nov. 28. 16:16

Az ok, hogy a bolygót fixálod, de előre jól jön a bolygós kerék! És a fixet nem tudod bolygósítani.

Annyira széles, hogy az már sok szerintem, nekünk a mózes a másikhoz nem keskeny kényelmesen be lehet öltöztetni a babát annál is.

14. lamoni (válaszként erre: 13. - Gabes7)
2011. nov. 27. 21:05
Köszi a segítséget.
13. Gabes7 (válaszként erre: 11. - Lamoni)
2011. nov. 27. 18:53
Most olvasom, hogy nem akarsz bkv-val járni és jók az utak felétek, akkor szerintem nyugodtan megveheted, csak valami akciósabb áron.. Kb 14 kg, csak azért írom, ha emelni kellene..
12. Gabes7 (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2011. nov. 27. 18:46
Szia! Én babakocsikkal foglalkoztam 4 évig. A Pierre Cardin, 10-es skálán nekem egy 4es, 5ös.. Egy ideig masszív, azután elkezd nyekeregni.. (ez tapasztalat, ne vedd készpénznek) De vannak kivételek, ki lehet fogni jó szériát.. Használni tudod egészen végig, csak egy esernyőkocsit kell venni, amivel könnyebb közlekedni BKV-n.. A lábzsák szerintem mindenképpen rámegy.. Ja és még egy, kb. 40 000 ft, annyiért már veszel egy márkásabbat. Ha jó kocsit akarsz akkor, szerintem chiccot vegyél..
11. lamoni (válaszként erre: 5. - Anikko)
2011. nov. 27. 18:22

Nekem az üzletben azt mondták, hogy a bolygókerekeket lehet fixálni, tehát ez elvileg nem probléma. Szélesnek tényleg széles, viszont télen beöltöztetve talán kényelmesebben elfér benne a baba, mint a mózesbe. Buszon nem akarjuk használni, a környékbe elég jók az utak, így ez se probléma.

Egyedül a mérete kérdéses, mert én nem szeretnék másik kocsit venni.

10. lamoni (válaszként erre: 4. - Kék)
2011. nov. 27. 18:15

[link]


Továbbra se tettem le még erről a típusról, hiszen most akciósan 37e-ért (ingyen kiszállítással) meg lehet venni, szóval szerintem nem drága, nagyon is jó árban van. Amikor láttam nekem stabilnak tűnt.

2011. nov. 27. 16:23
a bolygó kerék fixálható,nekem az első is oylan volt és kivállóan működött.Én meg utáltam volna ha minden kanyarban nyomkodni emelgetni kellett volna akocsit.Széles igen de épp ezért kényelmes:)Lehet panelben nem jó,vagy nyüzsis nagyvárpsban...
2011. nov. 27. 13:01
Biztos nem vennék egyiket sem, nálunk a ps-tminden kisgyerekes anyuka szidja akinek ilyen volt, törik, és nagyon vacak, nehéz vele közlekedni és a másik is nagyon gyér minőség.
7. anikko (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2011. nov. 27. 12:22
Amúgy lehet használni végig, azt, hogy ülő helyzetben jó-e a lábzsák nem tudom, de szerintem igen, de mi nem jutottunk el odáig. Amint ült vettem egy sport kocsit. igazi megkönnyebbülés volt!
6. anikko (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2011. nov. 27. 12:20

Nem tudom a Raf-Pol Fenix milyen, de inkább olyat!

most a 2. babával nekünk top rider go&ride van, sokkal jobb!

2011. nov. 27. 12:18

sziasztok!

Én utáltam!

az első kocsink ps 647volt. átfordítható a kar, na de borzasztó macerás vele úgy menni. kanyarodni nehéz úgy, mert a bolygós kerék hátul van!

és nehéz kocsi!Sok helyen pedig nincs akadálymentesítve a bejárat, pl boltok. 15kg! Na és széles is, sok pénztárnál fennakadtam!

Gyűlöltem!

4. Kék
2011. nov. 27. 11:58
Drága! A műanyag alkatrészek törékenyek,szervízelése macerás!Egyébként dizájnos!:)
2011. nov. 27. 11:38

Szia lamoni!


Nem ismerem egyiket sem,azt tanácsolom, próbálj rákeresni a neten bemutató videóra mekkora gyermekek vannak benne.


Nézd meg kb. mekkora hány centiméteres egy , másfél éves baba és nézd meg a kocsi fekvőfelületét.


Üzletben és a neten is megtalálod az általad kinézett babakocsik paramétereit.


Kellemes keresgélést, olyan jó érzés ez :)

2011. nov. 27. 11:25

Szija

Én is a vásárlás előtt vagyok és a Ps 647-est néztem ki,szerintem amíg kell kell lehet használni és minde kitételemnek megfelel:)

2011. nov. 27. 11:07
Babakocsit szeretnénk venni, és PS647-en és Raf-Pol Fenix-en gondolkodunk. Véleményeket várok. Illetve érdekelne, hogy ezt a 2 funkciós pierre cardin kocsit tudjuk e végig használni, vagy mennyi idős korig jó, ill. ülő helyzetbe felhelyezhető e rá a lábzsák.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook