Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egyiptom januárban fórum

Egyiptom januárban (beszélgetős fórum)


2012. jan. 28. 15:42

Szia!

Mi november végén voltunk Sharm.-on a SHARM PLAZA ban. Nagyon jó volt.Osztrák Irodával voltunk és szembetűnő volt a különbség,Pl.az Idegenvezetők(ketten) minden nap délelött10-11 óráig és du.5-7ig a szálloda halljában voltak, olyan kédésre is szívesen válaszoltak, hogy hova érdemes egyénileg kirándulni?

Mi érdekel az időjáráson kívül, ugyanis az szerencse kérdése szerintem.

2011. nov. 28. 07:34

a korai sötétedés nyáron is fennáll

mi júniusban voltunk és 7-kor sötétedett


azt mondják januárban nagyon fúj a szél és azért rossz fürödni,hiába tűrhető a víz és a hőmérséklet

2011. nov. 27. 11:05

én napoztam szilveszterkor sharm el sheiken. 2 évet éltem kinn, voltam hurghadán is.Ha igazi arabosat akarsz, akkor inkább hurghada, ha európiais turista paradicsomot, akkor sharm.

Búvárkodni jó a víz, fürdeni kicsit hüsi.


Tájékozódj a politikai helyzetről a külügyminisztérium honlapján

9. erika13 (válaszként erre: 8. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 27. 10:47
Pont ezért kerülném el kairót..
2011. nov. 27. 10:46

Mondjuk engem a zavargások jobban izgatnának mint hogy 21 vagy 23 fokos víz-e a jobb!

Szerintem elöször ennek nézz utána!


Ha már a Külügyminisztérium sem ajánlja az odautazást akkor szerintem legyen másodlagos a hőérzet kérdése...

2011. nov. 27. 10:43

Hát, kinek mi a meleg. 20-21 fokos a víz, az nekem kifejezetten hideg. Búvárkodni mondjuk jó.

Vannak olyan szállodák, ahol melegítik a medence vizét.

Korán sötétedik, rövidek a nappalok.

Kirándulásokra, Kairói Luxori városnézésre viszont sokkal alkalmasabb az az idő, mint a nyár.


Kairóban sajnos megint zavargások vannak. :(

6. erika13 (válaszként erre: 4. - Paszkalina)
2011. nov. 27. 09:53
Köszönöm szépen, pont erre voltam kíváncsi!:-))
2011. nov. 27. 09:52
Köszönöm szépen, igazából személyes tapasztalatoknak jobban örülnék, mert már voltunk olyan helyen, ahol a napi hőmérsékletet 23 fokba adták meg, de volt vagy 30 a napon.:-) A hőérzet mindig más szerintem, mint amit a hőmérő mutat.:-)
2011. nov. 27. 09:52

bocsi... nem tudom mi történt:)

szóval 10től tudtunk napozni kb 4-5ig. a tenger meleg volt, viszont nem tudtunk egyáltalán fürdeni a szálloda medencében mert olyan hideg volt.:S

Estére kell a zárt cipő, meg a pulcsi. Remélem tudtam segíteni. Írj ha még van valami amire kíváncsi vagy.

x

2011. nov. 27. 09:49
Szia. Mi Sharm el Sheikh-en voltunk januarban.a hőmérséklet kb 24fok, kb 7fele világosodott, és kb 6-7 fele már sötétedett. én úgy emlékszem h kb 10től tudtun
2011. nov. 27. 09:28

szia.van egy oldal, ahol régi időjárási adatokat meg tudsz nézni, ahhoz tudsz viszonyítani.


[link]

2011. nov. 27. 09:12
Sziasztok! Volt valaki januárban egyiptomba? Az időjárás érdekelne, illetve az, hogy hurghada, vagy Sharm el Sheikh a jobb? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook