Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » AsiaCenterben található parfümökről mi a véleménytek? Illetve az onnan történő online rendelés megbízható? fórum

AsiaCenterben található parfümökről mi a véleménytek? Illetve az onnan történő online rendelés megbízható? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 29. 20:09
megérkezett a termék és kellemesen csalodtam :) kicsit késett a szállitás, de rendben van :D lehet legközelebb is onnan rendelek
2011. nov. 29. 13:49
Azért a kínai piacot ne keverjük össze az Asia Centerrel.A kínai piacon már szinte kínai alig van.Tele van vietnámival és törökkel.Teszem hozzá ők a két N1 hamisítók.
2011. nov. 29. 07:51
Sziasztok! Én az FM parfümjeit használom, csak és kizárólag. Régebben én is vettem a kínai piacon parfümöt, és bár sosem volt vele gondom, a hírekben halottak miatt én félnék már onnan vásárolni.
9. 4c35511f0b (válaszként erre: 8. - Jstefan)
2011. nov. 27. 12:44
Hasonlóan gondolom.
8. jstefan (válaszként erre: 1. - Perikles)
2011. nov. 26. 21:58
Ha az van ráírva hogy Kínai gyártmány akkor eredeti Kínai.Ha más márka akkor nagy valószínűséggel hamisítvány.Azért azonos az illata a más üzletben vásárolt eredetinek tűnő termékkel mert a kis üzletek is a Józsefvárosi Piacon szerzik be nagy tételben az árut.A biztosan eredeti termékek csak márkakereskedésekben kaphatók, bár az eladó ott is kicserélhet pár darabot hogy olcsón hozzájusson az eredetihez!Nagyobb áruházakban ritkábban csalnak mert kamerarendszer van telepítve ami mindent rögzít,és ha valamilyen terméket hamisra cserélnének az eladók könnyebben lebuknának.
7. trapiti (válaszként erre: 1. - Perikles)
2011. nov. 26. 19:59
Én parfümöt, mosóport, öblítőt veszek ott, illetve a játékboltba is járunk, minden jó volt eddig. Online viszont még sosem rendeltem.
2011. nov. 26. 19:06
Sziasztok.Én rendszeresen ott vásárolom a parfümjeimet és nagyon meg vagyok vele elégedve.Persze előtte azért teszteltem.Ugyanazt a márkát megvettem a két betűs drogériába is és állítom h a kettő ugyanaz volt.
2011. nov. 26. 18:51
Én ott biztosan nem vennék.
2011. nov. 26. 18:46
nagyon vegyes vélemények vannak :D én online rendeltem tölük, de most kicsit kétségbe vagyok esve, hogy milyen parfüm fog hozzám megérkezni :O
2011. nov. 26. 18:43

Vettem onnan Bulgari Omniát és a férjemnek Tom Tailort és egészen biztos vagyok benne, hogy hamisak voltak.Ugyanis megvan régebbről eredetiben.Az illata ugyanaz de korántsem olyan tartós, sőt egyáltalán nem érzem 1-2 óra múlva.

Vettem még Omnia szemes kávét is 1 kg-os kiszerelésben.Ebben is biztos vagyok, hogy nem az van benne.Én biztos hogy többet ilyesmit nem veszek ott.

Az online rendelésről nem tudok mit mondani.

2011. nov. 26. 18:40

Szia!

Én mindig ott veszem a kedvenc parfümömet, semmi baj vele. Az online vásárlásról nem tudok véleményt mondani mert nem szoktam úgy vásárolni.

2011. nov. 26. 18:33
AsiaCenterben található parfümökről mi a véleménytek? Illetve az onnan történő online rendelés megbizható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook