Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Berettyóújfalusi kórház tapasztalatok fórum

Berettyóújfalusi kórház tapasztalatok (beszélgetős fórum)


19. Monka09 (válaszként erre: 18. - Banita76)
2012. jan. 4. 20:15

Szia!


Köszi szépen az infókat!

18. Banita76 (válaszként erre: 17. - Monka09)
2012. jan. 4. 14:26

Szia!


Az egyik barátnőm az már áprilisban szül, de Ő most elkezdett Debrecenbe egy magándokihoz járni, így szülni is a Klinikán fog. Eleinte Zákány Zsolthoz járt, de egyszer elég durván beszélt vele, és ezért váltott.

A másik lány augusztus elejére van kiírva, és emiatt még nem tudja, hogy hogy lesz. Ő Zákány Józsefhez jár, de a doki még nem tudta megmondani, hogy tudka-e vállalni a szülést augusztusban.

Van egy harmadik ismerősöm, Ő júniusban szül, éd úgy döntött, hogy terhesgondozásra végig Jánossy doktorhoz jár, de a szülésre nem fogadja meg, hanem majd annál szül, aki éppen ott lesz.

17. Monka09 (válaszként erre: 16. - Banita76)
2012. jan. 4. 11:12

Szia!

Teljesen egyetértek veled! Nem lenne szabad nekik megszabniuk az árat, ha ad is az ember, fogadja el annyit amennyit kap és kész.

Elhiszem, hogy nem tudnak dönteni, még én sem döntöttem, lehet nem is fogok, úgyis ki tudja ki lesz épp bent a nyáron!

A barátnőid mikorra vannak kiírva?

16. Banita76 (válaszként erre: 15. - Monka09)
2011. dec. 31. 09:07
Szia! Az augusztusi szülés a nyári szabadságok miatt tényleg rossz egy kicsit. Amúgy szerintem minden doki elvárja a pénzt, de azt én felháborítónak tartom, hogy megmondják, hogy mennyibe kerül a szülés. Most több barátnőm terhes, de senki se nagyon tudja eldönteni, hogy melyik dokit válassza itt Újfaluban.
15. Monka09 (válaszként erre: 14. - Banita76)
2011. dec. 28. 22:30

Szia!


Még nem választottam dokit! 2012.Augusztus 7-re várjuk a kistesót! :-) Pont a nyári szabadságolás, nyaralások miatt nem is tudom kit válasszak. A kislányunkat, aki 2,5 éves, őt Kiss Zolinál szültem, de ő fizetős rendesen, emiatt érdeklődök más felöl.

Köszi szépen mindent.

14. Banita76 (válaszként erre: 12. - Monka09)
2011. dec. 27. 15:33
Te mikorra várod a babát? Választottál már dokit?
13. Banita76 (válaszként erre: 12. - Monka09)
2011. dec. 27. 15:32

Szia! Igen, fogadott dokim volt. Már a pozitív teszt után rögtön hozzá mentem, de akkor még nem tudta biztosra, hogy tud-e vállalni, de azért mindig hozzá mentem, és később mondta, hogy hamarabb megy nyári szabira, így tud vállalni.

Igen, rendesen szültem. NST-re mentem egyik nap, akkor már mutatott fájást a gép, másnapra megint visszahívott, és akkor egy kis oxitocinnal rásegített, és kevesebb, mint 2 óra hossza alatt megszületett a kislányom.

12. Monka09 (válaszként erre: 11. - Banita76)
2011. dec. 21. 15:15

Dehogy, nem hallottam semmi mást.

Zákány József fogadott dokid volt. Hanyadik héttől jártál hozzá?

Tényleg még friss az élményed. :-)

Rendesen szültél?

11. Banita76 (válaszként erre: 10. - Monka09)
2011. dec. 21. 14:31
Szia! 2010. augusztusában szültem, úgyhogy nem túl régen volt. Miért, te mást hallottál?
10. Monka09 (válaszként erre: 9. - Banita76)
2011. dec. 20. 21:21
Ez mostanában volt. Mikor szültél?
9. Banita76 (válaszként erre: 8. - Monka09)
2011. dec. 18. 09:24

Szia!


Dr. Zákány József volt a dokim. Nem kért pénzt, mi döntöttük el, hogy mennyit adunk. Ha esetleg van még kérdésed, kérdezz nyugodtan.

8. Monka09 (válaszként erre: 6. - Banita76)
2011. dec. 16. 18:26

Szia!


Ki volt a fogadott orvosod? Mennyit kért szüléskor vagy ti döntöttétek el?

Köszi a többi infót.

2011. dec. 1. 15:37

Szia, igazán nincs mit!


Az ultrahangot én írtam rosszul, bocsánat, volt ő többször uh-n és vérvételen is, csak van amikor már izgatott az anyuka a baba nemét illetően, és erre vonatkozólag írtam a hármat. Amugy menni kellett igen rendszeresen, többször, de akkor nem várakoztak hogy meglássák hogy fiú avagy lány lesz, csak megnézték, hogy minden rendben van-e.


Mi Mezőpeterdről jártunk be.


Meg amikor hazaengedték, akkor mindenki kapott egy ajándékcsomagot, amiben pelenka volt, tea, popsikenőcs, nyáladzó előke, baba-mama magazin. Ilyen mintafélék. Nem tudom, hogy Anita, ti is kaptatok?

2011. nov. 30. 22:24

Szia! Én a berettyóújfalui kórházban szültem mindkét lányomat, 2004-ben és 2010-ben. Fogadott orvosom volt, aki nagyon rendes volt. Ultrahang nekem minden vizsgálatnál volt, kb. havonta. A babák a csecsemőosztályon vannak, csak szoptatási időben hozzá ki őket, minden alkalommal 1 óra hosszára, de ha nem szopizott eleget később is ki lehet hozni őket.

Látogatók a szobába nem mehetnek be, a babákat üvegen keresztül lehet megnézni.

Ha valami érdekel kérdezz nyugodtan!

5. Monka09 (válaszként erre: 4. - Bordo88)
2011. nov. 30. 20:17

Köszönöm szépen, hogy megírtad.

Egész jó dolgokat írtál, csak ami fura volt nekem, hogy-hogy csak 3szor volt uh-n? Nekem kevésnek tűnik, biztos elég volt, vagy csak itt volt ennyiszer? Honnan jártatok a kórházba?


Még egyszer köszi szépen, s ha lesz kérdésem fogok írni.

Minden jót és jó egészséget nektek!

Móni

2011. nov. 30. 17:06

Az én sógornőm ott szült, nem volt fogadott orvosa, de amikor bekerült a kórházba aznap, mikor szült, Jánosi dr. volt az ügyeletes és nála szült, és ami érdekes volt számunkra, hogy egy kétágyas szobába tették ( ezt pozitívumként írom). Két óránként vitték a kicsiket szopni, kaja az olyan mint a kórházakban általában... a nővérekkel és az orvosokkal nem volt semmi gond. Orvost viszont nem érdemes fogadni, mert kidobsz egy csomó pénzt, és úgyis annál szülsz, aki akkor épp bent lesz. Ja, és ha fogadsz orvost, akkor sem fogsz jobb ellátásban részesülni, mint az, akinek nincs orvosa.


Romániából nagyon sokan itt szülnek, szóval annyira nagyon rossz csak nem lehet.


Az ultrahang... mivel elég sokszor elkísértem őt UH-ra, ezért azt tudom mondani, hogy a várakozási idő változó. Volt hogy másfél órát vártunk, mert el kellett mennie segíteni szüleszteni, de volt h bekopogott és már mehetett is be, mert nem volt senki. Ő 3-szor volt Uh-n, ebből először kislányt mondtak a baba nemének, aztán kisfiút, végül megint kislányt, és kislány is lett.


Higiénia szempontjából elég tiszta, szép, különösebben rosszat nem tudok mondani. A szülés után az első pár szoptatásnál segítenek, tanítanak hogyan kell, stb.


Ha van esetleg még valami konkrét kérdésed írj, és szivesen válaszolok, ill. megkérdezem! :)


Remélem tudtam valamit segíteni.

3. Monka09 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. nov. 27. 17:13
Kösz a kiigazítást, de a lényegen nem változtat!!!
2011. nov. 27. 16:42
Pontosabban berettyóújfalui...
2011. nov. 26. 17:54

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, kinek milyen tapasztalata van a Berettyóújfalusi kórházzal kapcsolatban, terhesség, terhesgondozás, ultrahang, szülés és minden egyéb szempontjából.

Kinek volt és kinek nem fogadott orvosa?

Milyenek az ottani orvosok, szülésznők, stb.?


Aki tudna nekem ebben segíteni, nagyon megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook