Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tudni a spa méregtelenítő gépről? fórum

Mit lehet tudni a spa méregtelenítő gépről? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 8. 11:08

Sziasztok!


Nekem 8 alkalom után megszűnt teljes szezonra a parlagfű allergiám. Ez két éve volt. Idén már ismét elkezdtem tüsszögni, de el is kezdtem újra egy méregtelenítő kúrát. Ja, éskét éve nem fáj sem a csípő, sem a térdizületem pedig előtte minden időjárásváltozáskor meg tudtam volna bolondulni a fájdalomtól.

De ha látná valaki, hogy mi mocskot kihozott a testemből ez a masina...

Persze én komoly helyen voltam, orvosi műszerként törzskönyvezett géppel végezték a méregtelenítést, nem pedig a bemutatókon, vagy bevásárlóközpontokban kapható gagyi 60-80 ezer forintos gépekkel.

Úgy tudom, hogy egy komoly, profi gép ára 200 ezer forint körül mozog...

2008. júl. 7. 21:24

Saját és családom tagjainak tapasztalata nagyon jó. Nekem tizenötödik alkalom után kezdett a víz tisztulni, addig sötétbarna, időnként sötétzöld gusztustalan trutyi marad a lavórban. Én abszolút ajánlom mindenkinek.


Több mint féléve vettük, azóta folyamatosan használja valaki, unokabátyám feleségének csökkentek az ízülti bántalmai, nagynénémnek a cukorszintje.


Biztosan van néhány kínai piacon kapható gagyi, amit én vettem az 120.000 ft-volt, bambuszöves, fémtáskában. Az biztosan nem átverés.

2008. júl. 7. 20:48
szerintem mind átverés. pont a múlt héten volt erről egy műsor a tv-ben. :((
8. tóthkatalin (válaszként erre: 3. - S.Gizella55)
2008. júl. 7. 20:45
Szia Én is vettem egy spa méregtelenítőt egy bemutató keretében,van hozzá bambuszöv is.De nem tudom nem vettek-e palira?Melyik lenne az igazi? kösz!
2008. júl. 6. 17:44
Milyen típus nem tudom, csak használom. Első hat alkalommal, fekete trutyi volt a lábam alatt, mostanában megváltozott a színe barnás trutyira. Valamit csak csinál, ha a víz színe megváltozik. Egyenlőre a testemben változást nem észlelek a méregtelenítés következményeként, de a betegségem miatt sok gyógyszert szedek. Lehet, hogy a gyógyszer mellékhatásait nem érzem annyira a méregtelenítés következtében.
2008. júl. 6. 16:30

helyesbítés: lábáztatós - ezt akartam írni...

bocsi

2008. júl. 6. 16:29

sziasztok! ez a méregtelenítő gép az az a lápáztatós vmi?!

mert akkor pont most volt a tvben róla szó, h mekkora csalás az egész...

2008. jan. 29. 08:40
Kedves Gizella! Engem nagyon érdekel, hogy melyik gépet szabad megvenni. Anyukámnak szeretném. Légy szíves, írd meg nekem priviben! Köszi: Gabima
2008. jan. 8. 09:50

Szeretném megosztani veletek, ami nálam történt. Kozmetikusként már vagy egy éve végzek méregtelenítést a kozmetikában. Még decemberben megjelent nálam ellenőrzésre az ATNSZ - eddig még soha nem voltak kint a nyitás óta, és kérték a gép engedélyét, mert mint mondták, ellenörzik most az ilyen gépekkel végzett munkát, mivel rengeteg engedély nélküli gépet használnak minden tudás nélkül. Nekem egy SPA Profi gépem van, amihez a magyar gyártó és forgalmazó mellékelte az orvosi CE minősítést is, mivel ez egy orvostechnikai műszer. Ezzel meg is elégedtek, nem kérdeztek többet - mert a tevékenységet még TEÁOR számmal be is jegyeztettem a működési engedélyembe.

Furdalta azért az oldalamat, miért ez a kiemelt érdeklődés, és rákérdeztem, mi a céljuk ezzel a vizsgálattal. Azt mondták, hogy az ország tele van engedély nélkül forgalmazott, bevizsgálatlan ilyen lábáztatókkal, és ezek használatát akarják kiszűrni. Ahol ilyet találnak, aminek nincs orvosi CE minősítése, annak használatát megtiltják és megbüntetik az ilyen üzleteket, mivel ezek a gépek kötelezően ebbe a kategóriába tartozik. Nagyon meglepettnek nézhettem ki, mert a nő még megjegyezte, nem is hinné az ember, hány ilyen, minden bevizsgálás nélküli, ellenőrizetlen gép van az országban. Én meg voltam győződve arról, hogy amit kapni lehet, az mind engedélyezett - most már félek, hogy csak óriási mákom volt a gépemmel.

Vigyázzatok tehát, amikor vásároltok, mert a bizonytalan eredetü, bevizsgálatlan géppel megüthetitek a bokátokat.

Ha valakinek kell közelebbi információ, milyen géptípust szabad megvenni, nagyon szívesen segítek!

2007. nov. 27. 21:16
Ha valaki használ ilyen gépet akkor írja le részletesen hogy mit takar és hogy mit is ér el ez a gép!Előre is köszi
2007. nov. 27. 21:14
Mit lehet tudni a spa méregtelenítő gépről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook