Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szuterénlakás érvek/ellenérvek fórum

Szuterénlakás érvek/ellenérvek (beszélgetős fórum)


2011. nov. 29. 12:00
Köszönöm ezt a néhány hozzászólást
2011. nov. 25. 17:41
Szerintem nem csak ellenérvek vanank, lehet nagyon jót is kihozni belőle, ha eleve maga a hely nem egy lepukkant, vizes, penészes hely. Attól, hogy szuterin attól az még lehet jó, akár világos is. Mindenképp világos színek, kellenek, esetleg tükrök, és lehetőleg ne legyen telezsúfolva mindenfélével. Nem tennék csillárokat, hanem spotlámpákat. Világos burkolat kéne szerintem, jó kis fényáteresztős függőnyök, és szerintem ha a hely tulajdonságai lehetővé teszik akkor tök jó lakás alakítható ki szuterinból is.
2011. nov. 25. 17:17
világos bútorok, vidám, tarka kiegészítők, egy-egy domináns szín vezetése
2011. nov. 25. 15:47
Szerintem az alapos szigetelés nagyon fontos, ne vizesedjen, ázzon be, és inkább a háló és a fürdő legyenek fény nélkül/kevesebb fénnyel, mint a nappali/konyha.
2011. nov. 25. 15:45

szerintem csak ellenérvek vannak!


de ha nincs jobb megoldás, akkor világos falak,világos bútorok, elkötött függönyök, nagy melegfényű lámpák, hogy ne legyen nyomasztó

2011. nov. 25. 15:40

Ha nincs más lehetőséged csak a szuterint berendezni lakásnak, ami elég nagy is (80nm) akkor mikre figyelnél? Legyen elég fény, milyen praktikus tanácsok vannak?

Nem tudok sűrűn itt lenni, de jó lenne pár nap múlva jó ötleteket olvasni! Köszönöm előre is


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook