Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? fórum

Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. szept. 8. 22:31

nem igazán lehet rajtuk eligazodni, azt hogy mit akarnak vagy mit nem, adott pillanattól függ,

kék, zöld mindegy, LeonardoDiCaprio is kék szemű skorpió, falja a modell nőket.

nem szabad kimutatnod az érzéseidet iránta, tudom néha nehéz,mert van aki alapból rögtön mondja, amit érez, azzal a hiúságát és az egoját növeled. többféleképpen néznek, néha lefagyasztanak vele.

484. cassy21
2015. szept. 8. 21:56
szia, én nem érzem magamat áldozatnak, csak nem tudom, mit akart?vagy csak sejtem...az elején az a jópofizás udvarlás volt a részéről, vagy csak én értettem félre valamit...halak révén én képzeltem be olyasmit, ami nincs is...?egyébként az ő szeme kék, de magnetikusan az...szőke haj...az én szemem az amire azt mondják, hogy az igazi macskaszem...zöldesbarna, mikor zöld, mikor barna és kicsit vágott..szőke fehérnép. az is lenyűgözte, hogy megtudta, édekel az ezotéria...de most akkor ő az lején szeretett, vagy legalább tetszettem neki, csak én a viselkedésemmel elriasztottam...meg aztán mikor már megírtam neki, hogy tetszik, gondolom, már nem is voltam számára érdekes...még mikor utolsó héten látott egy, a varázspálcás vízkeresésről könyvet olvasni, meg a számlazárást ecsetelgette nekem kéretlenül is, közben úgy nézett rám...mint aki mindjárt felfal a szemével...álltam a nézését...erre ő felállt, mintha sóhajtott is volna, de volt benne egy adag fájdalom, türelmetlenség, harag/büszkeség, egyszerre szeretet és valami ridegség, megfoghatatlanság, szenvedély a nézésében is és ahogy lement vissza az irodába...meg a válaszlevél...biztos, hogy őszinte volt velem, ezt tudom,több igaz barátnőmnek is megmutattam, ők is azt mondták,hogy ez egy őszinte hangvételű levél...de miért írta le nekem mindezt magáról, mikor én nem is kértem?talán tudja, hogy én nem adom ki őt senkinek...mármint a londoni munkahelyen levőknek, mert én is megírtam neki dolgokat, és ő ezzel nem élt vissza
483. 563b626108 (válaszként erre: 455. - Akinom-rock)
2015. szept. 8. 21:36
:D :D igen-igen, ennyi..
482. 563b626108 (válaszként erre: 457. - Nagyanit)
2015. szept. 8. 21:35
Dettó..
2015. szept. 8. 21:28

Mi legyél: elérhetetlen, ultra határozott, magabiztos, igazi csaj, mindig vidám, élettel teli, céltudatos, szenvedélyes, állj ki magadért : csak így fog közelíteni, tisztelni, és kedveskedni!

Mit ne tegyél: ne legyél befolyásolható, ne őt tartsd a legfontosabbnak,ne halmozd el semmivel, ne szórakozz, ne játszmáz, ne kezdeményezz, ne legyél érzékeny (habár ők azok)

nagyon vigyázz mit mondasz, teszel, utalsz, még ha elszólás is vagy vicc, mert megjegyzik és megbosszulják, ne engedd, hogy manipuláljon,mert könnyen csapdába eshetsz, a szemükbe nézz, ha zöld szeműek, menekülj, de ényleg, ne várdd meg, hogy ő dobjon, mert abban nem lesz köszönet..

Ellentmondásosak, soha nem fogod őket teljesen megismerni,titkolóznak, ne kérdezz sokat tőle, de magadból se árulj el sokat.

Én egy áldozat vagyok, ezek az én tapasztalataim egy skorpió pasiból kiindulva, ezek persze különbözhetnek.

480. cassy21 (válaszként erre: 476. - 31bc25d879)
2015. szept. 8. 20:57
SZIA, ELNÉZÉST, HA HOSSZÚ VOLTAM, CSAK EZ EGY NAGYON HOSSZÚ TÖRTÉNET, FŐLEG LEÍRVA. HA MAJD LESZ IDŐD, MEGTENNÉD, HOGY LEÍROD AZ ÉSZREVÉTELEIDET A TÖRTÉNETTEL KAPCSOLATBAN? TE SKORPIÓ LÁNY VAGY FIÚ VAGY? HA SKORPIÓ VAGY, GONDOLOM NÁLAD JOBBAN NEM ISMERI SENKI EZT A JEGYET ÉS MINDEN ÉSZREVÉTEL HASZNOS, LEHET BELŐLE TANULNI, MÍG ÍGY UTÓLAG IS. NEKEM EZ VOLT AZ ELSŐ ILYEN JELLEGŰ TAPASZTALATOM EGY SKORPIÓ JEGYŰ EMBERREL, DE EZEK UTÁN IS CSAK ILYEN EMBERRE VÁGYOM!
479. cassy21
2015. szept. 8. 20:51
UTÓLAG ELOLVASVA, MINDEN ILLETT RÁ, AMI A SKORPIÓKRA, 100%-BAN. DE ÉN EZUTÁN IS CSAK EGY SKORPIÓ LOVAGOT SZERETNÉK!
478. cassy21
2015. szept. 8. 20:43

mivel sok dolog kibeszéletlen maradt, gondoltam, írok neki egy levelet itthonról, ebben leírtam mindent, én hogyan éltem meg a dolgokat, és hogy zavarban voltam mellette, azért is viselkedtem barátságtalanul...meg bocsánatot kértem, ha megbántottam a felmondásomkor, de szerencsétlenül jött ki, nem így akartam, ha szeretne, reflektáljon a levelemre. Vissza is írt még aznap, hogy igen, nem lehetett nem észrevenni, hogy bizonyos helyzetekben zavarban vagyok (azt nem mondta, de gondolom ezért nem jött többé)meg mindig is értékelte azt, hogy lehetett rám számítani és akármi volt, becsületesen megmondtam neki. kértem, hogy jelöljön be a facebookon. erre ő azt mondta a levélben, hogy nem teheti, az anyjával is csak heti egyszer beszél, a bátyjával már azt se tudja mikor beszélt utoljára, nem barátkozik senkivel,csak azok a barátai, akikkel 20 éve találkozott, mikor kijött és azóta sem ment haza. a szíve foglalt, így akármilyen gyönyörű nő is keresztezné az útját, észre sem venné. EZ MIT JELENT? A LÁNYOKAT, VAGY A FIÚKAT SZERETI? VAGY ÉN CSAK KÉPZELŐDTEM? meg hogy nem akart bennem illúziókat ébreszteni, nem tarthatja velem a kapcsolatot, a jelenlegi munkahelyen is csak mindenki kollága, senki sem barát, az elmúlt 25 évben több, mint 20 munkahelye volt, de senkivel sem tartaja a kapcsolatot, sok szerencsét kívánt a házhoz is. én válaszoltam neki, hogy köszönöm, hogy ezt mind megírta, de amiket itt leírt, annak én 99 %-át már tudtam, megéreztem, megfigyeltem, kikövetkeztettem, meg hogy az életben mindenki álarcot visel valamilyen mértékben mert sokan nem merik kiadni magukat a másiknak, mert félnek a visszautasítástól, ha nincs visszautasítás, nincs csalódás, fájdalom, sérülés. végül mondtam,de csak finoman, h nekem a bátyám meghalt, sosem tudni, ki mikor megy el és próbálja rendezni a kapcsolatát vele, mert az együtt töltööt idők sosem jönnek vissza...hát ennyi

EZ ALAPJÁN NEKED MI A VÉLEMÉNYED?TETSZETTEM NEKI EGYÁLTALÁN, TALÁN SZERELMES VOLT?VAGY CSAK JÁTSZOTT VELEM?ROSSZUL CSINÁLTAM VALAMIT ÍGY UTÓLAG, AMIT NEM KELLETT VOLNA (MÁR ALIGHANEM TUDOM EZT). TE SKORPIÓ JEGYŰ LÁNY VAGY VAGY FIÚ?

HA ÍRSZ PÁR SEGÍTŐ SORT, MEGKÖSZÖNNÉM...EGYÉBKÉNT MINT HALAK, SZERETNÉK ÚJRA EGY SKORPIÓ FIÚT!CSAK SKORPIÓT EZEK UTÁN IS, MER TUDOM, HOGY IGAZÁBÓL MMILYEN MÉLYEN ÉRZŐ EMBEREK.

477. cassy21
2015. szept. 8. 20:25
közben egyik volt kollégám szabira ment hetekre és a másik megkérdezte, nem-e ugorhatok be helyette..elvégre én már dolgoztam ott, nem kell betanítani..igent mondott, én már kicsit barátságosabb lettem megint, meg már tudtam, hogy később másik országba megyek, de ő ugyanolyan visszafogott volt, láttam, hogy van valakije, mert a mobilját is olyan szerelmesen bújta, az arcára volt írva..én néha írtam neki emailt s bár nem írt vissza, tudom, hogy elolvasta...csak néhány példa a viselkedésére:egyszer reggel szóltam neki, hogy beszélni szeretnék majd vele, egész nap nem is szólt, megint mikor kettesben voltunk, jött be és durván elkezdte, hogy na mondjad..., meg a főnökasszony és a kollégák is mondták, hogy kiismerhetetlen, senki nem tud róla semmit, van-e barátnője vagy valakije, mi a hobbija...megnéztem az adatlapját a facebookon, szinte semmi info róla a nevén kívül meg hogy Londonban lakik...azt is csak onnan tudom h skorpió, h mikor épp megnéztem , ott volt a születési dátuma és megnéztem, ez milyen jegy..én is szerettem volna többet beszélni vele, párszor próbáltam is, de hamar lejött, hogy elég zárkózott és nem tudok belőle kihúzni egy szót sem, így inkább hagytam az egészet...mikor más kollégák is elmentek szabira, mindig megkérdezte, tudok-e jönni...és én mindig mentem, a végén már tudtam, hogy manipulál, mert mikor kettesben voltunk és én próbáltam beszélni vele, válaszolt vmit, de utána csak sejtelmesen mosolygott a bajusza alatt...na nem baj, ráhagytam...az emailjeim is mind elolvasta, pl hogy rossz házat vettünk, nem jó vétel volt,mert mint kiderült, baj van vele, meg hogy a bankszámlámha hazamegyek, meg szeretném szüntetni stb. utolsó héten mikor beszéltünk, leültünk együtt átbeszélni a beosztást és egyszer csak elkezdi mondani, hogy ne szüntessem meg, mert hátha meggondolom magam és visszajövök...de ezt megint valahogy úgy mondta, mint olyan furcsa-szomorú, segítő-szeremes hanggal, mint egy báty / barát / pasi egy nőnek...meg utána percekig csak bámult, mint aki vár valamire...akart volna még mondani valamit vagy arra várt h én mondjak vmit???én visszanéztem a szemébe, álltam a tekintetét...ezt ő megunva egy idő után felállt és lement...egyszerre volt fájdalmas, dacos, szenvedélyes...vagy én nem is tudom már mi...egyáltalán mit akart? persze, búcsúzóul kapott megint tőlem egy aranyos lapot, az volt ráírva, hogy a barátság egy gyönyörű dolog és te egy nagyszerű barát vagy...mégse adhattam neki szerelmes lapot!na, erre nem írt semmit...becsületére legyen mondva, mikor megkérdeztem, ott lesz-e utolsó nap, mikor én is, azt mondta, du el kell mennie üzleti ügyben, de megvárta míg végzek, rendesen elköszönt, szívélyesen, mosolyogva, mindkétszer, mikor elköszöntünk egymástól, nem ő puszilt meg, hanem ő tartotta oda az arcát puszira...elbúcsúztunk
2015. szept. 8. 20:05

1.) 41 évesen nem srác.

2.) hogyhogy nincs vége?

3.) siess, mert álmosodom:)

2015. szept. 8. 20:03
Hjahhogy monológot írsz...legalább kiírod magadból:)
474. cassy21
2015. szept. 8. 19:59
szia, megírom az egész sztorit, mert még nincs vége.. légyszi írdd meg, te mit gondolsz a srácról...mert én nem tudom mit gondoljak róla!mint mondtam, nincs sok tapasztalatom a férfiakkal
473. cassy21
2015. szept. 8. 19:56
Mikor visszamentem a papírokért, bent volt a konyhában, én is bementem, ő mondta, hogy mindjárt jön, várjam meg az irodában lent...csak én még beszélgettem a régi kollégákkal, köztük egy fiú kollágámmal is, közben ő szólt, hogy végzett és menjünk le...az irodában sajnos pont egyedül voltunk, ha nem lettünk volna, szerintem meg sem meri csinálni amit csinált, egyszer csak elkezdett velem kiabálni, hogy én már nem dolgozom itt, ne menjek be a konyhába stb, a cuccom előzőleg betettem az öltözőbe, ahol mindenkié van, megvárta, míg kihozom és addig, ott tartotta az ajtót, mintha én vmi tolvaj lennék, vagy mi...hát nem is a kiabálása esett rosszul, hanem ez gesztusa...hazamentem, napokig sírtam...aztán összeszedtem magam és 2-3 hét után visszamentem, vittem neki egy nagyon aranyos üdvözlőkártyát egy szép idézettel,és beleírtam, hogy tetszik, meg felnézek rá, mint férfire, emberre és barátra...mert azt észrevettem, hogy a vad felszín alatt egy érző és kedves ember van...felvettem egy csini ruhát, legszebb mosolyomat, és odaadtam neki, teljesen meglepődött, alig tudott valamit is kinyögni hogy felbukkantam...azt mondta, már azt hitte, rég hazamentem...késő este sms-t írt, hogy elolvasta és hogy nagyon aranyos a lap
2015. szept. 8. 19:51

Hát most erre mit lehet írni?


Szerelmes lettél, talán ő is. Miért nem lehetett ezt felnőtt ember módjára megbeszélni?

471. cassy21
2015. szept. 8. 19:46
Közben elkezdtem más állás után is nézni, és váratlanul bejött egy állásajánlat...én még aznap elmentem a munkahelyemre, kerestem őt, mert szemtől szembe akartam neki megmondani, mi van, de nem volt ott...a másik helyről meg várták a választ, a család is nyüstölt otthonról, hogy változtassak..végül még aznap késő este megírtam a felmondólevelem és elküldtem neki. Másnap mikor elolvasta, láttam, hogy nagyon váratlanul érte és rosszul esett neki (ő eredetileg min. 6 hónapra keresett embert, s ez még csak a 4. hónap volt, de ez fizikailag nagyon fárasztó meló volt, meg vonzott a jobb munkalehetőség is, meg nagy volt a nyomás a családom részéről is már)azt mondta, jól van, semmi probléma és közben cinikusan mosolygott, de én láttam az arcán, hogy a lelkébe tapostam szegénynek, sajnáltam is és lekiismeretfurdalásom is volt.Becsületére legyen mondva, a ledolgozott utolsó napon is nagyon korrektül viselkedett, sok szerencsét kívát, megbeszéltük, hogy a papírjaimért és a referencialevelemért visszamegyek.
470. 31bc25d879 (válaszként erre: 469. - Cassy21)
2015. szept. 8. 19:33
Most akkor az a baj, hogy abba hagyta az udvarlást?
469. cassy21
2015. szept. 8. 19:29

Angliában ismerkedtem meg az úriemberrel, egy munkainterjú során, egy cukrászdába hívtak be dolgozni, mint később kiderült, ő volt a közvetlen főnököm is (nem a manager ). Nagyon jóvágású, magas, vékony, szőke hajú, kék szemű, átható tekintetű olasz srác, már nem az a fiatal, mint később kiderlt, 41 éves. Már az interjún nagyon nézegetett, kérdezgetett, aztán még aznap írt, hogy felvettek, mehetek dolgozni. Szerintem a nagy szíve miatt vett fel, mert mondtam, régóta keresek munkát, de még nem találtam (vendéglátás lett volna addig is, csak már nem akartam újra abban dolgozni, és utolsó pillanatban voltam már, hazamenni sem, így elfogadtam az állást). Egy internetes health and safety tesztet is ki kellett tölteni, de egy-két pont híján nem lett meg a minimum, ezt megmondtam neki, mire ő kedvesen segített, mondta, h ő még kevesebbet ért el, így végigmentünk közösen a teszten és segített. Az első pár hétben, 2 hónapban nagyon kedves, figyelmes volt, minden reggel mikor egyedül csináltam vmit, odajött hozzám, megkérdezte, hogy vagyok, de valahogy az volt az érzésem, nem úgy, mint azt ahogy egy ember kérdezi egy másiktől, hanem tele volt a hangja figyelemmel, gyengédséggel, olyan volt az érzésem, mint aki szerelmes v vmi...meg néha megfogta a vállam, kezett fogott velem, sokszor mikor valamit is csináltunk a konyhában többen, éreztem sokszor, hogy mintha bámulna engem, de úgy...meg mikor én még ott maradtam estig dolgozni, minden nap mielőtt hazament, bejött köszönni, hogy vagyok?...közben olyan bárgyún mosolygott...vagy úgy viselkedett, mit egy szerelmes kisgyerek...meg mikor reggel ők egy sarokban megbeszélést tartott a kollégákkal, és én megérkeztem, elmentem előttük, erre felkapta a fejét és megint olyan furcsán nézett...meg sokszor mikor nem is fordultam oda, éreztem a tekintetét magamon...ez a viselkedés egy idő után kellemetlen lett számomra, zavarban voltam, degondoltam, csak képzlődöm...nem is tudom?meg nem akartam, hoy ez másoknak is egy idő után feltűnjön, nem akartam pletykát...még alaptalanul sem...persze egy idő után, az "udvarlás" után nekem is egyre jobban tetszett, beleszerettem, na.

Kezdetben még kedvesebb voltam vele, nevettünk, jó volt a humora nagyon!olyan fanyar, szúrós, szarkasztikus. Mikor egyszer kétszer valamire azt mondtam h nem, látszott rajt, hogy felvillanyozódik. Én már az elején közöltem vele,kettesben, hogy nagyon nagy súlyt nem emelhetek -pedig kellett volna-de ezt is megértette,mindenben támogtott, kedves, figyelmes volt, még a főnökasszonnyal szemben meg mindenkivel szemben megvédett, ha valamit nem jól csináltam, megértő volt, fel sem vette. De egy idő után zavaró volt nagyon ez a helyzet, ezért úgy gondoltam, el kell távolodnom tőle, nem viselkedtem már vele olyan természetesen, morci lettem. Egy idő után má nem jött, nem keresett, ő is visszafogottabb, távolságtartóbb lett.

468. 31bc25d879 (válaszként erre: 466. - Cassy21)
2015. szept. 8. 19:06
Mi a kérdés pontosan?
2015. szept. 8. 19:05
Ahogy a többit, semmi különös.
466. cassy21
2015. szept. 8. 19:04

Sziasztok!írok egy történetet, kíváncsi lennék, ezt egy skorpió férfi hogyan látja (esetleg lány).

Kérdésem: a történetben szereplő srác eredetileg akart tőlem valamit, vagy csak játszadozott úgymond, ő a "rosszabbik" fajta skorpió-e, aki nagyon féltékeny, magába zárkózó, rideg és kegyetlen (ezt a tipizálást korábban olvastam a hozzászólásokban). Mivel nekem nem sok tapasztalatom volt eddig senkivel, lehet, hogy én értettem félre valamit, vagy ha szeretett volna valamit tőlem, én rontottam el azzal, ahogy lereagáltam? Egyébként 30-as halak (eredetileg márc.21. de valahol olvastam, hogy a csillagképek már "elmásztak" és ez még halak,meg ebből amúgy is több van bennem, úgy érzem)nőszemély vagyok.

2015. jan. 16. 07:11
ugyanugy,mint az osszes tobbu jegyu pasit,kedvesseggel,sok mosolyyal........
2014. dec. 24. 10:11
Párom skorpió és Kos vagyok,bár nem mondanám tipikus kosnak magam ... nagyon simulékony vagyok,kompromisszum képes ... és hagyom a skorpiómat élni ahogy ő is hagy engem ...szerintem az a nem mindegy hogy ki mit hoz ki a másikből , képes vagyok felimerni a személyiségét és elfogadni ... szerintem ez a kulcsa mindennnek ,hogy ne akarjunk változattni ,ő is piszkálos,be-be szolongatos de lepereg ,mert tudom hogy ilyen ,nem veszem fel ... a sex meg valami mennyei,skorpió férfi és mérleg a legjobb sexualis partnerek
2014. okt. 19. 05:38
ki kell lesni amikor jo hangulata van,mert kulomben harapos/tapasztalat/.
462. grizus (válaszként erre: 461. - Mokkácska)
2014. aug. 3. 02:17

Hát igen. Valóban, úgy tűnhet, hogy nem kellett volna lerohannod, sok férfi nem szereti az ilyet, másrészt úgy érezted, hogy lépned kell és megtetted. Bátor voltál. Nem sült el jól, de ne bánd, hisz különben se lett volna semmi. Van egy barátnőm, aki egyszer szintén lerohant egy férfit, abból se lett semmi, de utólag azt mondta, nem bánta meg, mert bátor volt. Amellett így gyorsabban el fog múlni. Jól tetted!

A Skorpióságról: nekem apám volt Skorpió, úgyhogy ilyenbe nem tudok tanácsot adni. Az biztos, hogy ha megsértődik, nem nagyon bocsát meg. Szúrni is tud, de speciel nekem apukám nagyon melegszívű ember volt, de azért a szúrós humor megvolt benne. Pasizásban: szerintem kicsit féltékennyé kell tenni, az bejöhet.

461. Mokkácska (válaszként erre: 460. - Themrbee)
2014. aug. 3. 02:00

Sziasztok


félig elolvastam már a fórumot, és úgy gondolom, nem kell nekem Skorpió. Angliában élek, 39 vagyok, postás voltam egy kórházban, ahol nagyon megtetszett egy csodálatos indiai doki. Észrevette, hogy tetszik, és mosolygott ő is, máskor meg csak nézett kimérten és rátartian. Más dokikhoz képest nem volt rátarti, mert más dokik észre sem vettek az egyenruhámban. Nos, ez a pasas nekem annyira tetszett, mintha egy szentképet vagy angyalt láttam volna, nagyon nagyon tetszett, és az első szerelmemre emlékeztetett. Fent van egy olyan weboldalon, ahol látni lehet, hogy ki nézi meg az adatlapodat. Nos, egy idő után én megnéztem őt, de ő sose nézett vissza. Aztán az történt, hogy kidobtak a postás munkámból, mert az egyik menedzser hamvas, szép, és nagyon bunkó (tényleg) üdvöskéjének kellett a 8 órás pozíció (ő csak 4 órában volt.) Csúnya módon csinálták, és én tudtam, hogy akkor a doki sztorinak vége, hisz ha nem viszek neki leveleket, többé nem láthatom. Nagy a kórház. Hát én ebbéli elkeseredésemben hosszasan leírtam neki, hogy milyen érzéseket keltett bennem, nagyon szép dolgokat írtam neki, hogy elolvastam róla amit lehetett az interneten, és milyen csodálatosnak találom, de nem válaszolt. Helyette viszont megnézett egy nő azon a weboldalon, ahol a doki is van, és látni lehet, ha valaki megnéz. Hát az egy kolléga, akivel cigizni szokott. Csinosabb mint én és doktorabb és kollégább. Magyarul a dokikám eldicsekedte neki, hogy milyen nagy hatással van a női nemre. Ezen begurultam, és megírtam a dokinak (Facebookon, mert ott is fent volt) hogy oké, hogy nem válaszol, mert értem én, hogy én rohantam le, de legalább ne meséljen rólam a szép dokinő barátainak, és amúgy nem hiszek a szép nők és jóképű pasik közti barátságban, ha nincs is viszonyuk a férfiaknak meg a nőknek, a kapcsolat úgyis csak szüszpansz, hogy "akkor mikor." Hát, a doki letörölte magát a Facebookról, az lett a vége. Ezek után írtam a munkahelyi címére és elnézést kértem, ennek már néhány hete. A dolog pikantériája még annyi, hogy annak a nőnak, aki megnézett, vannak fotói a google-n, egy 3 év körüli kislánnyal. Apuka nincs a képeken, a képek többsége selfie. A gyerek szerintem jócskán hasonlít a dokira. Hát ennyi. Igen, én voltam a hülye, de nagyon tetszett, nagyon nagyon. nem annyira jóképű, kopaszodik pl., de nekem az, én gyönyörűnek találtam. De ez a nőci nem tűnt a doki feleségének, nem úgy viselkedtek egymással. A doki viszont nős, Skorpió, a netről tudtam meg azt is.

Szóval lerohantam egy embert, akivel egy szót se beszéltem. Mondtam neki, tudom, hogy reménytelenül foglalt, de nem találkozhatnánk egyszer? Hát most már tudom, hogy nem. Rendes tőle, mondjuk, hogy nem engem blokkolt, hanem magát deaktiválta. Aranyos, kedves, szelíd, félénk embernek tűnt, azt láttam rajta, hogy ő tudja, hogy ki ő, de csak annyira, amennyire kell. Arra tippeltem, hogy Halak, Rák vagy Szűz. De nem, Skorpió. Mikor írtam neki, nem tudtam ezt. Nos mindegy, csak meg akartam osztani Veletek egy Skorpió történetet. Ebben az egész fórumban számomra nem a Skorpió érdekes, hanem az, hogy kiderül, Ti hogyan bántok a férfiakkal.

2014. máj. 6. 09:19
Bika nővel.
2014. máj. 4. 09:12
Meghódítani, bármivel, mint a többi férfit, megtartani? Az már nehezebb ügy
2014. máj. 4. 08:37
skorpiokat job elfelejteni hazassagra,vagy hosszabb kapcsolatra,mert NAGYANIT amiket leirt az elotten levo hozzaszolasaban teljesen igaz a skorpiokrol.
2014. jan. 10. 18:26

Nagyon durva amit itt olvasok. Én halak vagyok és exbarátom is halak volt de nem olyan mint én kedves, empatikus, türelmes hanem olyan mint az itt olvasottak, szerintem biztos hogy van benne valami nagy adag skorpió.

Hirtelen haragú

bosszúálló

szexmániás

fojton változott a hangulata

önző

zárkozott

soha nem tudtam mit érzett irántam

eltünt majd keresett aztán nem tudta mit is akar tőlem, majd úra keresett , elküldött a p.....-ba aztán megint kersett

munkája nagyon fontos volt neki

titokzatos stb

Én azt mondom hogy IZGALMAS egy skorpó, mellette nem unatkozol DE HOSSZÚtávú kapcsolatra borzasztó lenne :S

2013. júl. 4. 13:54
Nekem is volt nem rég egy skorpióm akivel együtt voltam de vagy 2 heten szakítót és nem tudom hogyan lehet vissza hódítani a skorpió férfit. Állítólag van neki más valakije és azt mondja más tetszik neki de ő annyira makacs és nehéz eset hogy nem tudom hogyan tudnám vissza hódítani. Ha valaki tud segíteni azt szívesen venném. Tud valaki tanácsot adni hogyan hódítsam vissza???? Én jó magam is skorpió vagyok meg ő is
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook