Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Háziasszonyok, akik nőként is sikeresek fórum

Háziasszonyok, akik nőként is sikeresek (beszélgetős fórum)


21. wiki76
2011. nov. 25. 08:24

Járunk motorozni is(megszereztem a jogsit rá )járjuk az országot világot(már amikor tehetjük)

Nyáron búvárkodunk.Teljesítmény túrázunk.

A lényeg a közös hobbi.Amit tervezni kell,közösen megélni,az adrenalin csodákra képes..és utána lehet nézegetni a fotókat,emlékezni.Új barátokat is lehet szerezni közben.

20. wiki76
2011. nov. 25. 08:10
Mi az utóbbi időben hegyet mászunk.Magas hegyeket Alpokban.A közös élmény a közös erőfeszítés és amikor a csúcsra érünk....na az a legjobb.
19. eb62d25e47 (válaszként erre: 18. - Eb62d25e47)
2011. nov. 25. 08:01
új hely**
18. eb62d25e47 (válaszként erre: 11. - B94b39b09f)
2011. nov. 25. 07:59

Én úgy gondolom ,hogy nem igazán jók ezek az általános "miveldobjukfelakapcsolatot" jeligéreírt tanácsok,mivel nálatok a probléma pont az ,hogy kicsit már sokak vagytok egymásnak,vagy sok az együtt töltött idő.

Pluszban még ott van az is,hogy mindenhogyilag' egymásra vagytok utalva,mivel úgy hely,nincs ismerős,baráti társaság stb.

Szóval szerintem jó felé tapogatózol.Igen,csinálj valami szokatlant,valamit amit szeretnél,amit nélküle csinálsz,ha evvel még ismerősöket is szerzel,akikkel utána más programokat is csinálhatsz,az már grátisz!:))


Minden kapcsolatba kell,hogy hiányozhasson a másik fél,mert az élet szinte minden területén a hiányérzet teremti meg az igényt ,a vágyat!:))

2011. nov. 25. 07:52
*Ne
16. a56c6cc17f (válaszként erre: 1. - B94b39b09f)
2011. nov. 25. 07:52

A félelem megteremti azt amitől a legjobban félsz.

Élj mindig úgy, mint ha az utolsó napot töltenéd vele még a hétköznapokban is.Me félj, csak szeress vissza nem várva semmit.Akkor nem lesz baj.

2011. nov. 25. 06:43

Tanulj hastáncot,az egészséges ,szórakoztató,és erotikus is.

Menjetek el éjszakai fürdőzésre,élményfürdőbe,vagy esti sétára a városba,de akár erdőbe is,kilátóra.(vigyél termoszban forralt bort..)

az éjszakai szalonnasütés is nagyon jó,még télen is,a tűz mellett jókat lehet beszélgetni elveszettnek hitt dolgokról.

2011. nov. 25. 05:55

Szuper, ha nem féltékeny:)))

Az én férjem sem az, látszólag:) De egy kicsit azért időnként észreveszem, hogy mégiscsak az.

Igen, egy-egy dögösebb ruha, ha mentek valahová együtt. Aztán valóban lehetne külön program is, bár ha nincs barát a közelben és kolléga sem, akkor ez nehezebb lesz.

Ha tudtok együtt nevetni az is jó:) A házasságomban az egyik nagy kedvencem, hogy 24 éve folyamatosan nagyon jól szórakozunk együtt. A humor egy kapcsolatban nélkülözhetetlen. És igen, talán egy gyerek jöhetne:) Az kicsit változtat az életen.

Igen, lehet hiányoznak a problémák, amiket közösen kellene megoldani, de ezt valóban nem szívesen kívánja az ember, mármint, hogy legyenek...

13. b94b39b09f (válaszként erre: 12. - Bonifác)
2011. nov. 25. 01:11
:) Lehet, hogy tényleg 'csak' az hiányzik már. Ilyen idősen az lenne normális, a család. (ha minden igaz, hamarosan belevágunk a próbálkozásba, jövő nyáron legkésőbb.)
2011. nov. 25. 00:55
Két-három gyerek biztosan feldobja majd a kapcsolatotokat. Csak ajánlani tudom:-)
2011. nov. 25. 00:09

Köszönöm szépen a tanácsaitokat, ötleteket! :)

Jó, hogy ennyien értitek, hogy mi is a gondom. Minden tanácsból csipegetek, és lassan beleszövöm a mindennapokba. :)

Panni, igazad van, nem írtam le, hogy miért van így. Már régóta vagyunk együtt, az első 2 év eléggé eseménydús volt, sokat veszekedtünk. Aztán egy veszekedés alkalmával szakítottunk, de ettől úgy megijedtünk, hogy ki is békültünk rögtön. :) Azóta meg átestünk a ló túloldalára, minden csöndes, nyugodt. Ez jó, nem panasznak szántam, csak érzem, hogy meg kellene találni a középutat.

És a másik, hogy elértünk oda nemrég, hogy kitűztük konkrét célnak a családalapítást (mindketten 30 fölött vagyunk már), de én úgy gondolom, hogy ezt nagy lelkesedéssel, boldogan, aktívan kellene tervezni. Mi pedig ehelyett olyan csöndben, tárgyilagosan beszélgetünk róla. (nem rajtam múlna... :) Szóval ezért is gondolom, hogy a Párom nagyon le van ülve mellettem, és szeretném, ha nagyon boldog lenne, és úgy készülne ő is a nagy napra majd, ahogy egy szerelmes férfi. Sajnos új helyre költöztünk, sehol egy ismerős, ezért nem járunk el külön programokra.

10. Panni58 (válaszként erre: 1. - B94b39b09f)
2011. nov. 24. 23:41

Nehéz kívülről megítélni, hogy mitől érzed ezt a kapcsolatotokról, és az sem biztos, hogy mindent jól értek.

Azt mondod, mindig együtt vagytok, mindent együtt csináltok. Kell, hogy külön is legyenek programjaitok, dolgaitok, attól hogy két ember együtt él, még nem válik eggyé. Bármennyire szeretitek egymást, ez egy idő után kezd megszokottá, majd unalmassá válni.

A féltékenységére ne vágyódj, annál kapcsolatölőbb érzés nincs a világon.

Ahogy az írásodból látom, gondjaitok nincsenek. Tapasztalatom szerint az egymás iránt érzetteket a problémák, azok közös megoldása, a másik segítése, a másikért hozott áldozatok erősítik legjobban.

Ezzel nem kívánok rosszat, csak azt akarom mondani, hogy a kapcsolatotok valahogy megállt a fejlődésben. (tudom, hülyén hangzik.) Egy jó kapcsolat folyton változik, fejlődik, átalakul, érzéseket hoz a felszínre, erősíti a jókat, legyőzi a rosszakat.

Abból, amit írsz, az látszik, hogy magadban sem vagy biztos, hogy ez így meddig tarthat.

Az együtt, főleg az otthon együtt végzett munka sem tesz jót a kapcsolatotoknak. Nem tudjátok különválasztani a munkát és a magánéletet, ami pedig fontos lenne. Nem tudjátok elválasztani, hogy a munkatársatokkal vagy a szerelmetekkel vagytok, éltek.

Kívánom, hogy sikerüljön változtatnotok ezen az állapoton!

9. e28c748947 (válaszként erre: 5. - B94b39b09f)
2011. nov. 24. 23:39

Szia

Hasonló picit a körülményünk.Mi is együtt dolgozunk az urammal, ráadásul otthon az iroda.Én, néha ráveszem őt, mikor a lányok oviban vannak, hogy ha nincs eszeveszett fontos dolgunk épp, akkor kapcsoljunk ki.Fürdőzés, ebéd a városban, stb...Nagyon fontos, ha tehetjük elmegyünk kettesben egyetlen éjszakára vhova romantikázni...

2011. nov. 24. 23:39

De aranyos vagy!:)

Ez olyan jó dolog, hogy így odafigyelsz erre.. Szerintem ez egy nagyon izgalmas vállakozás, ha kicsit beleásod magad. Egyrészt jó ötletnek tartom, hogy valami új dologba vágj, valami meghökkentőbe, amitől a szava is eláll. Persze ezt elsősorban magadért tedd, azért mert neked örömet okoz, hiszen ha csak az ő kedvéért csinálod, abból előbb-utóbb nyűglődés lesz. Másrészt változtathatsz az öltözködéseden, stílusodon, frizurádon. De vehetsz szexi fehérneműket, a férfiak imádják az ilyen dolgokat. Jó az, ha nem csak háziasszonynak, meg mackóruhás tramplinak látnak minket a párjaink, hanem dögös csajnak is időnként. Néha kiöltözhetsz az ő kedvéért otthonra is, és főzhetsz neki valmi finomat, aztán pedig egy gyertyafényes vacsora után elmehettek moziba, utána sétálni a karácsonyra feldíszített városban. Sztem, ha az embernek van erre energiája, nagyon fel lehet dobni ilyen apróságokkal egy kapcsolatot, hogy tényleg emlékezetes maradjon. Mert gondoljunk csak bele: tíz év múlva nem azokra a hétköznapi tennivalókra fogunk emlékezni, amiket a mókuskerékben műveltünk, hanem azokra az együtt töltött szép napokra, amiken közösen csináltunk valamit (nem a tévézésre gondolok:). Szerintem nézhetnél ilyen kis romantikus filmeket is, azokból jó ötleteket lehet meríteni..

Sok sikert kívánok!:D

7. eb62d25e47 (válaszként erre: 5. - B94b39b09f)
2011. nov. 24. 23:37

:))


Jó ötlet,hogy menj el nélküle ,és éld a külön életedet is.

A párkapcsolat csak egy része az egésznek.

2011. nov. 24. 23:32
Vannak, akik szeretnek mindenbe belekötni. Ha az lenne a problémád, hogy megcsal a férjed, azt vetnék a szemedre, hogy miért hagytad ellaposodni a kapcsolatod... :) Szóval szerintem jó dolog, hogy próbálsz tenni valamit. Sok sikert!
5. b94b39b09f (válaszként erre: 3. - Eb62d25e47)
2011. nov. 24. 23:23
Akkor értesz ezek szerint, ennek örülök. :)
4. b94b39b09f (válaszként erre: 2. - Bonifác)
2011. nov. 24. 23:22
Én is boldog vagyok, viszont azt is észrevettem, hogy a párom sokszor unatkozik - nem csoda, hiszen állandóan együtt vagyunk. És szeretném én feldobni, mielőtt egy másik nő válik számára érdekessé. Egyébként nekem sem ártana egy kis mozgás az állóvízben.
3. eb62d25e47 (válaszként erre: 2. - Bonifác)
2011. nov. 24. 23:09

Miért ne vágyhatna többre?

Igenis ez a "többre vágyás" tartja életben a kapcsolatokat,izzítja fel olyankor,amikor lanyhul az egymás iránti vágy,szenvedély ,szerelem.

2011. nov. 24. 23:05
Szerintem sokan boldogok lennének, ha ilyen légkörben élhetnének, még ennél többre vágyni....
2011. nov. 24. 22:57
Biztosan sablonos téma, de szükségem lenne néhány ötletre, hogyan vigyek színt a mindennapokba. Nem olyasmire gondolok, amitől meghittebbé válik az élet, mert azzal nincsen gond, hanem szeretnék egy kis tüzet gyújtani a párom szívében. A közös séták, bevásárlások, esték igazán szeretettel teltek, de olyan jó lenne újra érezni a szenvedélyt. Most ez egy csöndes, nyugodt állapot, de tartok tőle, hogy hosszú távon unalmas. Neki is és nekem is. Félek, hogy majd egyszer valaki más dobogtatja meg a szívét, és én 'csak' az a kedves, édes kis párja maradok. Nagyon szeretjük egymást, de engem például az is zavar, hogy egyáltalán nem féltékeny. Nem is érdekli, észre sem veszi azokat a férfiakat, akik lelkes bókokat írnak a fotóimhoz, vagy utánam fordulnak, esetleg a boltban zavarba jönnek stb. Nem vagyok feltűnő, csak aránylag szép és nagyon kedves, de úgy érzem, nála már ez megszokott. Az utóbbi időszakban itthon dolgozunk, állandóan együtt vagyunk. Sokszor kimozdulunk, sokat nevetünk, de mégis, kezd abba az irányba haladni a dolog, amikor már nőként nem vagyok neki érdekes. Szóval szerintetek találjak valami szuper elfoglaltságot, amiben sikeres lehetek, hogy kivívjam az elismerését, vagy öltözzek dögösen? Járjak el 1-1 órára itthonról? Lehet ebből még lángolás? Ti hogyan tartjátok ébren a szerelmet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook