Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csokimáz egyszerűen, kakaóporból? fórum

Csokimáz egyszerűen, kakaóporból? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 8. 16:55

Ha valakit érdekel az instant kakaóporból készült csokimáz akkor íme:


6 evőkanál kakaót 2 evőkanál vízzel elkeverünk majd be a mikróba melegíteni addig míg elkezd emelkedni,majd kivesszük belekeverünk 6dkg Rámát és már kenjük is a sütire.Ez az adag egy nagy tepsi süti bevonására elég.Ha a víz helyett tejet rakunk bele akkor értelem szerűen tejbevonót kapunk.És akinek nincs mikrója vagy netán elromlott akkor víz gőz felett olvassza össze a kakaós szirupot.

22. 41fdab80c1 (válaszként erre: 21. - 41fdab80c1)
2011. nov. 24. 23:59
Javít:A habozva főzés ideje 2perc
2011. nov. 24. 23:58

3 evőkanál tejben 3 evőkanál kr.cukrot elkeverek, odateszem főni. Teljes habzásig hagyom, nem kavargatom.A habozva főzés ideje perc. Ekkor teszek bele 3 evőkanál kakaót.Ezzel jól elkeverem.Picit megkóstolom. Ha teljesen sima, nem érzem a cukor kristályait, vízpróbát csinálok. Ez azt jelenti, hogy 1 pohár hideg vízbe belecseppentek

a kakakós masszából. Ha kis gömböcként egyben marad, nem olvadozik(tehát a hidegben megszilárdul),leveszem a tűzről, ekkor teszek bele 10dkg vajat.

Ezzel olvadásig keverem, míg egynemű emulzió nem lesz. Egy kicsit hagyom hűlni, míg olyan húzós lesz(tehát picit látszik, hogy kezd szilárdulni)

ekkor kenem a süti tetejére. Ez a mennyiség kb.

25x-as tepsi méretű sütire elegendő.

Sok sikert!!!

2011. nov. 24. 22:37
az én változatomban teljesen szétmegy a cukor, vagyis addig kell mikrózni:) csak ki ne fusson! Nem tudom mekkora tepsi sütire elég,de addig csinálom,míg nincs elegendő:)
2011. nov. 24. 22:32
hogy én a csokimázzal mennyit szoktam szenvedni! valaki leírhatná, hogyan csinálja, hogy ne ropogjon a cukor...ugyanis én is porcukorból csinálom, mégis totál lehet érezni a cukorszemcséket...már kínomban múltkor egy kis vízben a cukrot elolvasztottam, cukorszirupot csináltam és azt adtam a kakóporhoz! vajhoz, de akkor meg az állaga nem tetszett, nem vagyok kezdő, de igazi receptet még nem találtam erre:(
18. A1108 (válaszként erre: 17. - Tejespite)
2011. nov. 24. 21:30

Valahogy a heti bevásárlás előtt csinálok mindig olyant, amihez elfogyott a hozzávaló.

Nem járok naponta boltba..

Utálok vásárolni.


Na megyek mesélni, köszönöm mindnekinek!

2011. nov. 24. 21:28

Egy kis adalék:

A legjobban bevált: 10 dk vajat egy edénybe teszünk, és azt forró víz fölé téve megolvasztjuk. Majd beleteszünk 5 evókanál porcukrot, 3 evőkanál kakaóport. Egy külön edényben felverünk 1 egész tojást, jól elkeverjük, majd a vajas masszához öntjük apránként és alaposan összekeverjük. Kicsit érdekesen néz ki, mintha összerántódna. Nagyon szép fényes, finom és jó állagú. Évtizedeken át ezt használtam, a receptet olyantól kaptam, aki szintén évtizedek óta igy csinálta. Kb 2 éve kipróbáltam egy újat, és mostmár ez a kedvenc, de a hozzávalók Neked nincsenek meg, ahogy látom

16. andesz80 (válaszként erre: 15. - Andesz80)
2011. nov. 24. 21:26
Bocs - Gofrika, elírtam:)
15. andesz80 (válaszként erre: 9. - A1108)
2011. nov. 24. 21:26

Ezt is kb két perc elkészíteni:)

És ezt keserű kakaóból kell csinálni.


Ahogy látom sajnos ki lesz általam is próbálva Goffrika receptje:)

14. A1108 (válaszként erre: 13. - Gofrika)
2011. nov. 24. 21:25
Ez mekkora tepsire elég? Nekem 20*30 cm-es. És ajándékba lesz..
2011. nov. 24. 21:20
én is most tettem le az egyéves kisfiamat,nekem se erőm se kedvem forralgatni,meg főzőcskézni,ez azért jó,mert 2 perc és kész:))) sok sikert! Írd meg légyszi,ha ezt választottad, sütkérezzetek ragyogásomban:))))
2011. nov. 24. 21:18
ja még valami! Azért szeretm ezt ,mert rácsurgatáskor kenhető de szépen megdermed a hűtőben. Nyami,akkor most csinálok is egy adagot:)
11. A1108
2011. nov. 24. 21:17
Köszi, már van miből mazsolázni. Még visszavan a meseolvasás-miután a férjem a fürdetést és öltöztetést befejezte, úgyhogy talán 10 után oda is érek..
2011. nov. 24. 21:16
szia! Én tudom,miről beszélsz!!! Én csak ezt szoktam csinálni! Egy bögrébe maximum félig kakaópor,és csupán annyi víz,hogy nagy nehezen össze tudd keverni,épphogy ne maradjon száraz. Én még teszek bele egy kupaknyi rumot,de nem kell feltétlen. Be a mikróba,legmagasabb fokozaton kb fél perc,de végig figyelni kell, nehogy kifusson!! Ha elkezd felfelé jönni,akkor kivenni,megkeverni,ekkor összeesik és sötétbarna nyúlós lesz. (mint a mekis öntet) ha még ropog a fogad alatt,akkor még melegítsd. Más nem kell bele,isteni finom. Ezt nem sima,hanem cukrozott kakaóból kell csinálni(pl Nesquick, Milka, stb)
9. A1108 (válaszként erre: 6. - Andesz80)
2011. nov. 24. 21:16
Az van, daráltam:-)
8. A1108 (válaszként erre: 7. - Pmartika)
2011. nov. 24. 21:15
Köszi, nincs pudingpor..
2011. nov. 24. 21:14

ami nekem mindig tökéletesen sikerül, 8 dkg porcukor, 8 dkg margarin, 1 evőkanál sötét kakaó, 1 evőkanál tej,1 evőkanál csokipuding, ezeket együtt összemelegíteni, forralni nem szabad,

dupla adagot szoktam csinálni és abba az egész pudingot belerakni,

6. andesz80 (válaszként erre: 2. - A1108)
2011. nov. 24. 21:14

porcukor van?


3 evőkanál porcukor 1 evőkanál kakaó 1 kiskanál margarin 2-3 evőkanál forróvíz attól függ, milyen sűrűre akarod:)


Ez elég kevés, tehát ha nagy a süti duplázd az adagokat!

Szia

2011. nov. 24. 21:05
Itt mindig tuti recepteket kapok, nem akartam direkt keresőbe írni, tuti, kipróbált recepteket akarok, ezért kérdezek általában itt. Itt vissza lehet kérdezni, stb.
2011. nov. 24. 20:58
2011. nov. 24. 20:57

google, kismillió receptes oldalon találsz


[link]

2011. nov. 24. 20:57

Sziasztok!


Van egy majdnem kész sütim, pihen a hűtőben. Étcsokiból és margarinból akartam a tetejére csokimázt készíteni. DE mégsincs itthon étcsoki, se tortabevonó,se csokipuding, de van kakaópor, margarin. Ezek segítségével hogyan is kell, arányokat is kérek!!


Boltba nem tudok már elmenni!


Köszi!

2011. nov. 24. 20:54
Csokimáz egyszerűen, kakaóporból-arányok érdekelnek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook