Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes ilyet venni egy H2O Mop X5 gőztisztítót? fórum

Érdemes ilyet venni egy H2O Mop X5 gőztisztítót? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
12. Bea0124 (válaszként erre: 4. - Lacry)
2011. nov. 28. 16:32
szia láttam a vat...vadi ujjat több helyen is érdeklődtem hogy az eredeti-e és azt mondták igen!Csak azért kérdeztem mert 12990ért árulja némelyik és nem tudom hogy meg-e merjem venni!Te hogy vetted?
2011. nov. 26. 10:22
Jah már néztem aznap,de a 8hozzászólás engem is érdekelne!
10. Zelinke (válaszként erre: 7. - Bea0124)
2011. nov. 25. 17:35
Hát szerintem újabb. Ha megnézed a Top Shop oldalán, akkor meglátod melyik az. Én nem tudom, hogy az Ultra hogy néz ki, vagy mi a különbség a kettő között. Én erre csak most találtam rá...mármint az X5-re.
2011. nov. 25. 10:10
?
2011. nov. 24. 16:04
Évek óta szemezek vele, elsősorban azért, mert állítólag kitisztítja a fugát is. Ez igaz?(Nem mertem kockáztatni, mert igaz, hogy visszafizetik a vételárat, de a postaköltség - duplán - engem terhel ...)Köszi, ha valaki megírja!:)
2011. nov. 24. 16:01

Én is már régóta szeretnék egy gőztisztítót,de párom azt mondta hogy ezek nagy....persze hajthatatlan vagyok,mondtam neki hogy karácsonyra kérek egyet!

Én a H2O MOP Ultrát néztem,ez az x5 valami újabb?

2011. nov. 24. 16:00
Nekem is van és nagyon szeretem. Egyszerű használat és az eredmény magáért beszél. Tiszta szívből tudom ajánlani. Általában nem hiszek ezeknek a tv shopoknak, de megkockáztattam és nem bántam meg.
5. Zelinke (válaszként erre: 4. - Lacry)
2011. nov. 24. 15:59

És a foltokat kiszedi tényleg a szőnyegből?

Vagy csak ámítás?:D


Mert igazából én használnám az egész lakásban, de pl. a szobaszőnyegemre már ráférne egy alaposabb tisztítás, mert van benne egy-két folt, ami nem jön ki csak úgy simán kefével és mosószeres vízzel...

Gondolkoztunk rajta, hogy elvisszük már szőnyegtisztítóba, de mivel szeretnék karácsonyra kérni a Jézuskától egy ilyen gépet:D

Ezért gondoltam megvárom, hogy hatásos lenne-e...

Aztán ha nem, akkor megy a tisztítóba a szőnyeg...


De a lakás többi részén gondolom jó szolgálatot tenne:)

2011. nov. 24. 15:56
Nekem van és imádom. Bár nem a top shopon keresztül vettem, hanem aukciós oldalon, de nagyon szeretem.
2011. nov. 24. 15:52
top shopos műszaki termékek általában csalódást okoznak - de erre én is kíváncsi lennék, van-e valakinek tapasztalata
2011. nov. 24. 15:38

Sziasztok!

Szemezgettem ezzel a géppel, (top shopos), szerintetek érdemes ilyet venni?

Valakinek van esetleg? Tapasztalat?

2011. nov. 24. 15:37
H2O Mop X5 gőztisztító
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook