Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes ilyet venni egy H2O Mop X5 gőztisztítót? fórum

Érdemes ilyet venni egy H2O Mop X5 gőztisztítót? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
72. Teri2
2020. jan. 28. 21:09
Hello! Sikerült egy magyar nyelvű X5-ös leírást kapnom a PIGUS cégtől!
71. Teri2
2020. jan. 27. 12:36
Hello Sorstársak! Ma kaptuk meg nagynehezen a H2O Mop X5 gőztisztítót egyenesen Vilniuszból, de sajnos egy pici kis füzet van mellékelve , de semmi magyar nyelvű leírás. Keresten a neten is és erre a fórumra találtam. Kérnék én is egy magyar nyelvű használati útmutatót nagyon megköszönve!!! <borondinet@hotmail.com> címre!
70. pusztaij (válaszként erre: 29. - Zelinke)
2017. okt. 19. 21:57

Kedves Zelinke!

Én a feleségemnek vettem egy újabb típusu: H2O MOP X10 GŐZTISZTÍTÓ-t, de nem adtak hozzá semmilyen használati utasítást.

Valószínűleg az X5-ös is hasonlóan működik, így ha lehet kérném küld el nekem.

Köszönettel: Pusztai József ezermester123@freemail.hu

69. Manita12 (válaszként erre: 29. - Zelinke)
2017. aug. 25. 08:52

Szia Zelinke,


Ne haragudj tudnál küldeni nekem is magyar nyelvű használati utasítást?


Most vettem Gruppin a gépet, de csak angol nyelvű utasítás volt mellékelve.


mail címem:molnarnea3@gmail.com

68. Linnax (válaszként erre: 18. - Zelinke)
2014. jún. 19. 17:55

Igaz, hogy már 2014 van, de ha még van abból a magyar utasításból, én is kérnék egyet.

libelle789@gmail.com

Köszönöm!

Megírom privire is, hátha csak az jut el hozzád :)

67. hamyka (válaszként erre: 64. - Zebracsikó)
2012. ápr. 11. 04:17
köszy :D
66. hamyka
2012. ápr. 8. 21:00

vagy jobb lenne egy száraz-nedves porszivo??


ezzel össze lehet fujni amit ösze kell söpreni..


szerintetek??


irjatok és üdv: hamyka


ui: nehéz a választás :D

2012. ápr. 8. 20:43
Medve anyám...
2012. ápr. 8. 20:40
ha lenne porszívó-jel, akkor minden nap küldenék Neked egyet.....
63. hamyka
2012. ápr. 8. 20:24

Azt olvastam a neten hogy a göztisztito dugulást okozhat a gáztüzhely sütö terében, valami ilyesmi hozzászolást olvastam... szerintetek??


Jo lenne a göztisztitot ill a gözporszivot ki probálni (gözporszivo tul drága nekem)


És ezt a hozzá szolást olvasva teljesen elbizonytalanodtam,meg is venném a készüléket meg nem is....


ruhák felfrissitésére biztos jo lenne,meg ablak pucolásra,gondolom szönyegre is joh.... vagy teljesen felesleges a göztisztito?


nah de ha nem veszünk göztisztitot/gözporszivot akkor ugye tisztitoszert kell venünk amit gyakran vagy nem gyakran kell venünk :D de az se biztos hogy az van a tisztitoszerben ami rá van irva a flakonra :D igy viszont ugy osztjuk be ahogy akarjuk de sokat kell hajolgatni,és van hogy kidöglök a sok takaritástol pedig alig csináltam valamit :D


a göztisztito/gözporszivonál az a jo ugye hogy nem kell hajolgatni,nincs tisztitoszer csak a sima viz, jo tudom a viz sem egészséges,de a tisztitoszer én szerintem még roszabb :D


hátránya az a göztisztito/gözporszivonak hogy elektromos árram megy, (lehet van ebböl akkus is de az akkusnak az a elönye hogy nincs vezeték de ha pont akor merül le amikor takaritani akarunk vele akkor várni kell mig az aksi feltöltödik)


és hát ugye fizetni kell a villanyszámlát :D


szoval eléggé nehéz a döntés, jo lenne ha tudnátok mondani ilyen bemutato termet ahol ki lehet probálni ezeket nem 1-2 percig hanem joval tovább hogy nah még is milyen....


De nem szeretnék ugy járni hogyha a gáztüzhelyem sütörészit takaritom vele nem szeretném ha eldugulna a sütörész mert akkor kész a baj.....


várom a véleményeiteket/ötleteiteket stb!!


Akár privátban is!!


irjatok és üdv: hamyka

2012. ápr. 7. 06:53
Te jó Isten...
61. hamyka
2012. ápr. 7. 02:34

nah idáig jutotam, szerintetek melyiket érdemes megvenni? ime:


1. Karcher SC1020 gőztisztító


2. POLTI Vaporetto Pocket


melyiket lenne érdemes megvenni?



A karshelröl már hallottam valahonan de a poltirol életemben nem hallottam :D meg meg emliti a saeco márkát is,nem tudom hogy a saeco milyen márka a saeco az kávéfözögép márka,sose használtam egyik márkát sem még, a karchel az tuti hogy jo meg rosszat nem hallottam rola...


nah enyit sikerült felfedeznem,remélem ezek a göztisztito gépek jok beton felületre is,meg a folyoso is le van betonozva, csak jok beton felületre is!! szerintetek??


irjatok és üdv: hamyka :d


ui: elnézést kérek ha tul hosszu lettem volna de legalább leirtam/elmondtam amit akartam :D


Jah és még valami: emezzel sincs semmi bajom a H20-val csak hát bele kell gondolni hogy milyen is lenne hogy s mint stb... remélem értitek!!


Annyi elönye van a H20 készüléknek hogy nem huzod magad után a készüléket, igen ám de ha sokáig a kezedben van akkor leejtheted ill korozio is megindulhat,nem tudom menyire vannak védve a korroziotol....


visszatérve a karchelre ill poltira: nehezebbek de biztosan nagyonjok!!


Azt árulja el nekem valaki hogy ennek a 2 boltnak van Szentesen mintaboltja ahol megtudnám nézni a készülékeket?? nagyonjo lenne ha lenne Szentesen mintaboltjuk,elmennék én érte személyesen :D igy legalább a postát is meg sporolnám :D szegénység van :D :D


nah remélem ez a összes igényemet kielégiti, max a kültérit nem elégiti ki de hát mit akarunk 25-26 ezer ft-ért? örüljünk hogy enyit kapunk :D


irjatok és üdv: még 1x: hamyka :d :D


Jah és remélem sok emberkének segitetem eme kis irásaimmal :D

60. hamyka
2012. ápr. 7. 01:53

Nah a lényeg:


Mi a külömbség a göztisztitó és a göz porszivo közt??


a göztisztito ugyanaz mint a göz porszivo azzal a külömbséggel hogy a göztisztitonál rongyot kell hogy használjunk miig a gözporszivo a saját tartályába gyüjti össze a koszt...


Akkor lehet hogy a gözporszivoba kell ez a hires hepa szürö vagy mi


szerintem a göztisztitoval ugyanugy lehet takaritani professionálisan, át törölni meg nem nagy mulatság :D


lehet nem is ezt a h20 veszem meg hanem inkább ettöl a karcheltöl veszek vagy a politol, a polinak is van olcso göztisztitoja, szerintetek melyik a jobb??


egybö megvilágosodtam amit olvastam a neten!! gondolom mindenféle felületre joh, ez igy már elfogadhato, és árban nekem is baráti..


ha esetleg tudtok még jobbat ajánlani szoljatok!!


irjatok és üdv: hamyka

59. hamyka
2012. ápr. 7. 01:07

ilyesmit találtam a karschelnél ami olcso:


Karcher SC 1020 gőztisztító


szerintetek??

58. hamyka
2012. ápr. 7. 00:58

ja és persze vegyétek figyelembe hogy mire is akarom használni :D


a betont azért irom/irtam mert nálunk minden le van betonozva és rajta van ez a linoleum müanyag izé és jo lenne ha ilyen felületeken is használni lehetne :D :D


nah kb leirtam hogy milyen az ideális porszivo nekem, ha töbet tud az nem baj csak ne nagyon legyen több 26-28 ezer ft-nál :D


várom a segitségetek :D


ha esetleg más márkájut tudtok az sem baj csak legyen megbizhato :D


irjatok és üdv: hamyka

57. hamyka
2012. ápr. 7. 00:56

porzsákosat nehogy ajánjatok!!!


ténylegvan itthon porzsákos porszivom,de azért rühelem mert mire felrakom a szüröt letörik a müanyag izéje neki xd :D


hepaszürös lehet jobb lenne,de sajna azok meg nem gözölögtetnek :(


láttam én jo kis hepaszüros porszivot 20.000 ft-ért de sajna azsem gözölög, nekem pedig szükségem van a gözölgésre... lehet hülyeségnek tartsátok meg feleslegesnek,de azért jo a ruhákat felfrissiteni szerintem, pláne betétel elött kicsit átjáratni öket gözzel hogy ne penészedjenek össze!!


de ezel kapcsolatosan is várom a véleményeiteket!! irjatok és üdv: hamyka


ui: arrol már letetem hogy illatositson is a porszivo,de legalább a gözölgés és a takaritást legalább tudni kéne 25-26 ezer ft-ért...


ill mi a véleményetek a karcher márkárol? érdemesebb lenne inen rendelni??


ha valaki tud karsher márkáju hepa filteres porszivot de olyat ami gözt is tud szoljon és irjon rám!!


irjatok és üdv: hamyka


ui: még mindig nehéz a döntés :D

56. hamyka
2012. ápr. 7. 00:47
láttam polti porszivot az sem rosz, de 100.000 ft felett van az ára kár...
55. hamyka
2012. ápr. 7. 00:46

Ilyen kevés pénzböl tudom nehéz össze hozni de jelenleg enyit tudnék rá kb áldozni!!


irjatok és üdv: hamyka

54. hamyka
2012. ápr. 7. 00:45

kb: 25-28 ezer ft-ért melyik a legjobb porszivo? :D


várom az ötleteket tanácsokat :D

53. hamyka (válaszként erre: 52. - Zebracsikó)
2012. ápr. 7. 00:17

nagyon irják hogy igy hepa meg ugy hepa szürö...


nekem van porszivom de utálom mert porzsákos vááá


kész rémálom ez a porzsákos,és hepa szürös gépet láttam már,és jobb lenne szerintem ha száraz-nedves funkcioja is lenne,mert ugy használnám ahogy akarom :D és nem lenne csalodás :D


a göz funkciohoz azért ragaszkodom hogy felfrisiteni a ruhákat, ne kelljen már egyböl a mosogépbe dobni pláne ha sietek valahová és nincs idöm kimosni de feltudjam frissiteni a ruháimat... remélem értitek, meg szerintem a göz az takarit,és nem kell hozzá semilyen vegyszer....


gondolom garanciát adnak rá legalább 1 évet vagy tévedek??

2012. ápr. 7. 00:11

szűrő?

és mégis mit szűrjön ki az a szűrő a gőzből?

51. hamyka
2012. ápr. 7. 00:09

lehet veszek egy ilyet, még nem tudom...


aki ilyet használ kérem irjon rám privátba esetleg egy kis videot is küldhetne hogy hogy is használja!!


jah a másik kérdésem az hogy ebbe milyen szürö van, vagy ebbe nem kell szürö?


mindent tudni akarok :D irjatok és üdv: hamyka


ui: szerintetek érdemes pár csepp illo olajat tenni a vizbe vagy nem szabad mert nem birja a készülék??

50. zebracsikó (válaszként erre: 49. - Hamyka)
2012. ápr. 7. 00:08
a nők nem foglalkoznak ennyit a témával, mint Te!
49. hamyka (válaszként erre: 47. - Zebracsikó)
2012. ápr. 7. 00:06

takaritani mindig kell :D


Megmondom öszintén hogy utálok takaritani és a lehetö legjobb megoldást keresem :D


irjatok és üdv: hamyka

48. hamyka
2012. ápr. 6. 23:56

mosogép kitakaritása/gáztüzhely kitakaritása átul cettig :D nehezen elérhetö helyek takaritása :D


a morzsát is takaritsa fel szal mindent :D de oda irtam hogy stb :D


irjatok és üdv: hamyka

2012. ápr. 6. 23:53

Neked a takarítás a becsípődésed???


kicsit bizarr, ahogyan ezekkel foglalkozol...

46. hamyka
2012. ápr. 6. 23:53

ha létezik is ilyen az aksis sem rosz, de mig feltöltödik fel is tudok takaritani a hálozatival :D


az akksis azértjoh mert nem viszed magaddal a kábelt,de sokáig tart mire feltöltödik :D


nehéz a döntés...


nem sok pénzem van rá, igy ha lehet maradjunk joval 100.000 ft alatt,és szerintem az olcsobb is ugyanazt tudja mint a drágább....


remélem tudtok segiteni :D vagy olyan is jöhet hogy aksirol is lehet üzemeltetni meg hálozatrol is :D

45. hamyka (válaszként erre: 43. - Andi6020)
2012. ápr. 6. 23:50

igen van, de géppel csak-csak egyszerübb lene ha lehet :D


vagy esetleg nemtom van-e olyan gép hogy száraz nedves porszivo is meg göztisztito is egyben ill ami a morzsát ill mindent felszed,ill hepaszürös, miért is olyan jo a hepa szürö? ugytudom a porzsákot helyettesiti!!


remélem tudtok segiteni!!


én is az egész lakásban ill ahol csak lehet használnám :) aksi kilöve, marad a hálozati :D


irjatok és üdv: hamyka


ui: még egyszer leirom hogy mire használnám ime:


tehát: tudjam használni kisebb/nagyobb szönyegeken is ill linoleumon és betonon is, ill tudjam használni ablak pucolásra/ajtok takaritására/ágynemü huzat/takarok-párnák takaritására/ágy takaritására/ ruhák felfrisitésére/butorok tisztán tartására/ fal felfrisitése/takaritása/pok hálora is/hütöszekrény kitakaritására stb...



A szönyeget meg porolgassam? váááá


irjatok és üdv: hamyka

44. hamyka
2012. ápr. 6. 23:45

jaj de joo hogy van ilyen forum rész is :)


engem minden érdekel vele kapcsolatosan, ill ha tudtok jobbat ajánlani akkor irjátok meg!! :)


üdv: hamyka


ui: nagy a piac és nehéz a döntés :D

43. andi6020 (válaszként erre: 42. - Hamyka)
2012. ápr. 6. 23:08

Mennyi gondot csinálsz te magadnak.


Van ezekre a munkákra két szorgos kis kezed.


Írtam, üdv: andika

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook