Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen búcsúajándékot adnátok a kollékáknak? Én megyek el és 4 csajnak szeretnék valami apró kedvességet adni. fórum

Milyen búcsúajándékot adnátok a kollékáknak? Én megyek el és 4 csajnak szeretnék valami apró kedvességet adni. (tudásbázis kérdés)

2011. nov. 24. 20:16
Köszönöm mindenkinek!!!
8. Sly7105 (válaszként erre: 7. - 4b6a2525df)
2011. nov. 24. 11:29

Igen, és az ablak felé!!! nekem is van egy pár....

Jó ajándék.

2011. nov. 24. 11:22
Vegyél kicsi elefántokat. Abból ugyis hetet kell összegyűjteni, hogy szerencsét, bőséget hozzon, és azt csak kapni lehet, vásárolni magadnak nem:) Arra ügyelj, hogy az orrmányuk felfele álljon
2011. nov. 24. 11:20
Közös fénykép?:-)
5. Sly7105 (válaszként erre: 3. - Remoni)
2011. nov. 24. 11:16
Ez aranyos !!!
4. Sly7105 (válaszként erre: 1. - 072a149c9d)
2011. nov. 24. 11:15

Én valami személyre szóló apróságot adnék nekik. Ha elég jól ismered őket...

Lehet ez csak akár egy olyan képeslap, amin úgy érzed, hogy neki megfelelő szöveg van, vagy a kapcsolatotokra jellemző. De én szoktam örülni egy apró kis tárgynak is, amit a lakásban ki tudok rakni, akár egy "famacska", vagy valami kis ötletes dísztárgy, de még egy helyes kis szobanövényt is el tudok képzelni ajándéknak!!

2011. nov. 24. 10:51

Nekem volt egyszer egy kedves kolleganőm, aki más városba költözött, ezért felmondott. Ügyintéző munkakörben volt, ő járt bankba is. Mindig, amikor elindult, megkérdezte, hogy hozzon-e valamit, én meg mindig azt mondtam neki, hogy egy zsák pénzt a bankból. Szóval, amikor elment kaptam tőle egy zsák pénzt :) Valahonnan szerzett kis méretű aprópénzszállító zsákot ( szürke, MNB felirattal, középen piros-fehér-zöld sávval) és telepakolta fillérekkel és 1, 2 forintosokkal.

Jót röhögtünk. Nagyon jól esett a figyelmessége.

2011. nov. 24. 10:51
Én amikor elmentem gyes-re, a kolléganőmnek egy verset írtam és rajzoltam hozzá:-)
2011. nov. 24. 10:45
Milyen búcsúajándékot adnátok a kollékáknak? Én megyek el és 4 csajnak szeretnék valami apró kedvességet adni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook