Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tatabányán szülők, szültek, tapasztalataitok? fórum

Tatabányán szülők, szültek, tapasztalataitok? (beszélgetős fórum)


1 2
44. miau07
2015. jún. 2. 14:40
szisztok, én is Tatabányán fogok szülni, még vacilálok az orvos fogadáson, 10. hétben vagyok. Én a Málikról és a Pődörről is jókat hallottam.
2015. márc. 27. 07:22
Sziasztok. Én tatabányán tervezem a szülést, de orvos ügyileg bizonytalan vagyok. Két nevet ajánlották: Malik és Pődör. Tudnátok véleményt mondani? Koszi
42. ArkRoyal (válaszként erre: 41. - 98295a7f28)
2015. márc. 9. 19:21

Szia,

nem sok infóm van a kórházról, de most úgy áll a helyzet, hogy vszínű ott fogok szülni. Ha nincs más választásom, valójában mindegy, hogy jó kórház-e vagy sem :-) de neked mi volt a benyomásod?

41. 98295a7f28 (válaszként erre: 39. - Regci)
2015. márc. 9. 19:09

Szia

2008-ban,igaz császár volt.

2015. márc. 9. 19:07
Vannak esetleg 2015-ös kismamák, akik Tbányán terveznek szülni?
39. Regci
2015. jan. 29. 11:47
Sziasztok! Van valaki aki a Szent Borbala korhazban fog szulni vagy szult? Ha igen es lenne kedve beszelgetni akkor irj privit! :)
2014. júl. 30. 08:27

esetleg még kedves szülésznőt, akit láttatok bennt vagy akinél ti voltatok, nagyon aggódom mert nem ismerek senkit :(

köszönöm

2014. júl. 30. 08:22
sziasztok él még a topik? fontos lenne :)
2013. márc. 20. 14:32
Sziasztok! Én augusztus elejére vagyok kiírva, eddig úgy néz ki Dr. Málikot választom. Őt ajánlották többen is.
2013. febr. 20. 12:22

Sziasztok!

Mivel megszűnt a szülészet Szőnyben én is valószínűleg Tatabányán fogok szülni. Kit tudnátok ajánlani? Milyen árak vannak jelenleg? Ferencz dokinak az árait tudja valaki? Köszönöm a segítséget.

2012. márc. 24. 07:19

Én Tatabányán fogok szülni az tuti!

Méghozzá a Ferencz dokinál:)

Én feküdttem bent,és csak jók a tapasztalataim,tisztaság van,mindenki teszi a dolgát,tehát nem állnak fölötted egész nap! én nem igénylem!


Azzal nem értek eggyet,hogy vágóhid az egész!

Eggyáltalán ne az!Szerintem a betegekben is sok hiba van! Mindenkinek szuverén joga eldönteni,hogy akarja -e maga mellé a babát vagy nem!Én tuti kérni fogom magam mellé! Minden pillanatot vele akarok tölteni:) Aki meg arra hivatkozik,hogy én még pihenni akarok,meg majd ráérek otthon vele lenni,az jobb ha nem is szül gyereket!

33. mia1981 (válaszként erre: 32. - Vykusz)
2012. márc. 23. 20:45
Én se bántam meg, aranyosak voltak Tbányán, de én is gondolkoztam először Szőnyben is
32. Vykusz
2012. márc. 23. 19:27
Megnéztem a szőnyi szülészetet is,egy barátnőm ott dolgozik mint szülésznő.Talán annyival jobb,hogy kisebb,és nagyon családias a hangulat.Úgy volt hogy ott szülök.Csak a doki akihez mentem,egyszerűen nem volt szimpatikus....Nem tehetett róla,meg én sem.Kedves volt,aranyos de ha nem hát nem.Így aztán T.bányán kerestem orvost,értelemszerűen ott is szültem.Nem bántam meg,lehetett volna rosszabb is!
2012. márc. 23. 19:18
Én is hasonlóan voltam
30. Vykusz
2012. márc. 23. 19:16

Sziasztok!

Én is ott szültem két éve.Az osztály viszonylag új,legalábbis a többihez képest.A csecsemősök meg hát egyik ilyen másik olyan.Első gyerek,születése után másodszor mikor kihozták szóltam az egyiknek,hogy tudna-e esetleg segíteni.Válasz:Ismerkedjenek csak,úgysem tud még az a gyerek szopni,különben is sietnünk kell.De a többi rendes volt.Tény hogy valamit adnak a gyerekeknek enni v. inni.Az orvosokkal nem volt semmi baj,de volt fogadottam...A szülésznők meg nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.

2012. márc. 23. 17:38
de kevesen vagyunk:-(
28. mia1981 (válaszként erre: 27. - Kszk)
2012. márc. 6. 10:32
szia, igen volt, Pazár doktor, én meg voltam elégedve vele, szerintem a másodiknál is lesz, persze az nem biztos hogy pont ő. Szerencsére én nem csalódtam a szülészetben, velem aranyosak voltak.
27. kszk (válaszként erre: 26. - Mia1981)
2012. márc. 6. 09:59
Volt választott orvosod?
2012. márc. 2. 10:35
Sziasztok. Csatlakozhatok? Tbányán szültem és nekem jók a tapasztalataim.
25. kszk
2012. febr. 17. 14:49
Használt valaki Dianatal szülészeti gélt?
24. kszk
2012. febr. 16. 13:29
Már csak pár hét van hátra... izgulok!
23. kszk
2012. febr. 7. 15:57

A homeopátiás szereket alkalmazzák, használhatják a kismamák ezen a szülészeten? Arnica stb.

Málnalevél teát ivott valaki? Mikor kezdte és mennyit naponta?

22. kszk
2012. jan. 30. 11:29

Szia Hangyalány!

Megvan már a Bébi?

2012. jan. 10. 21:07
Köszi
20. kszk
2012. jan. 10. 16:01
egy ismerősömnek volt, ő egy nappal előbb feküdt be, de mást nem tudok róla...
2012. jan. 10. 14:02
Valakinek volt Tbányán tervezett császármetszése? Mennyivel az időpont előtt kell befeküdni és hányadik hétre tűzik ki a napot?
18. kszk
2012. jan. 9. 12:37
Köszönöm!!!
17. hangyalány (válaszként erre: 16. - Kszk)
2012. jan. 6. 11:20
Szia. Én nála szültem 2010-ben, és most januárban is nála fogok. Nagyon rendes, én rendszeresen hozzá járok, és szülni is miatta megyek Tbányára, amúgy nem vagyok odavalósi. Hozzám bejött mikor megindult a szülés, pedig nem dolgozott aznap - hétvége is volt ráadásul, és a hazaengedésemkor is külön bejött varratot szedni, meg elköszönni, pedig aznap sem dolgozott. Én meg voltam elégedve nagyon a kórházzal és a nővérekkel is. Tisztaság volt, és mindenki aranyos, kedves volt. Pirger Krisztina volt a szülésznő - akit nem fogadtam fel, de végig mellettem állt, és nagyon sokat segített! Én a saját tapasztalatom mondtam el, de lehet, hogy azóta megváltoztak a dolgok. Majd most meglátom... Amúgy én végül császárral szültem, és a megőrző után a rooming in-be kértem magam 1ágyas szobába. Az idei árat nem tudom, akkor a magánrendelési ár 10szerese volt, de ahogy a többiektől hallottam ott, általában minden orvosnál ilyesmi a tarifa.
16. kszk
2012. jan. 3. 15:13

A Ferencz Z. dr-nál szült valaki?

Mik a tapasztalatok? Ár?

2011. nov. 30. 15:00

Szia!Én októberben szültem Tatabányán és teljesen normális körülmények vannak.Lehet nem mindenki,de a többség nagyon normális,pedig nem volt fogadott dokim...ugyanolyan bánásmódban részesültem,mint akárki más.16 napot töltöttem bent,mivel toxémiával befektettek.7 napot egyedül,9-et meg a picivel...mivel 36. hétre jött a kicsi lányom,ezért nem mehettünk a baba-mamás részre,pedig oda terveztünk menni,így maradt a sima,de nem kell félni,egyáltalán nem rideg,ahogy azt az előttem szóló állítja...nyilván nem mondok olyan dologról véleményt,amit nem éltem át...A babát reggel 5-től hozzák ki három óránként és egy órát hagyják nálad,talán egyszer rövidebb az idő,amikor belenyúlik a látogatási időbe,akkor kb. háromnegyed órát van csak veled...Teljesen harmónikus egy órát tudsz a picivel tölteni,ugyanúgy összeszoktok,ugyanúgy megmutatják a szoptatást,bármilyen kérdésedre válaszolnak..a csecsemősök nagyon kedvesek,aranyosak,a gyerek a lehető legjobb kezekben van náluk...ha nem indulna meg a tejed,akkor pótlást kap a baba,este meg teát...

M.-ről meg annyit,hogy biztos igazatok van,én csak magamról tudok beszélni,nem a szobatársaimról,nem pletykákról,hanem a saját tapasztalatomról...Nekem szerdai nap elfolyott reggel a magzatvizem,de teljesen zárt voltam...így vártak,hátha megindul.Délután megjöttek a fájások,de estére el is múltak,így úgy nézett ki,hogy császárral fogok szülni.Másnap reggel 8-kor M. ( ha már így nevezitek) és hozzá teszem,akkor már eltelt 24 óra,teljesen kimerült voltam,már könyörögtem,hogy császározzanak meg...de M. úgy döntött,hogy ad még egy esélyt a természetes szülésnek és kipróbáltuk az oxitocint,ha ez nem használt volna,akkor marad a császár...de megindult:) Szóval,én csak azt tudom mondani,hogy nálam nem a császárt erőltette...ez is változó...Ki lehet bírni ezt a pár napot,hetet...nekem jó élményeim vannak,kórházhoz és szüléshez képest.Ne olvass hülye fórumokat,mert mindenkinek más a véleménye mindegyik kórházról,és amilyen jóindulatúak az emberek,csak elveszik a kedvedet az amúgy gyönyörű pillanattól,mert félelmet keltenek az emberben...Nem szabad semmihez negatívan hozzáállni:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook