Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki mit tud szájkipállás ellen? fórum

Ki mit tud szájkipállás ellen? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 23. 19:21
b.vitamin hiany!!!!!!
2011. nov. 23. 06:43
Bepanten? Én mindenre azt használok!
2011. nov. 23. 06:38

Nekem hónapok óta fáj a szám. Bereped és darabokban jön le a bőr. Voltam a házidokinál is 2 féle kenőcsöt adott az egyik hatott egy darabig, de megint fáj. Vettem valami méregdrága szájregenerálókenőcsöt, enyhített valamit, de még mindig csúnya és ég-fáj a szám kívülről :(

Mit próbáljak ki?

4. varga ágica (válaszként erre: 1. - Yousei)
2011. nov. 23. 05:55

hát drágám nem irigyellek!Cserszömörcsész szájviz őránként,felváltva kamillás vattával borogatni,és szigorúan nem inni más poharából,vegyél műanyagpoharakat és naponta cseréld,a fogkefédet fertőtlenitsd patikában kaphatóval.

kimondottan éjszakára natur szőlőzsirral bekenni.

Ha mégsem múlna (egy hetes kúra)után,szájsebészetre menj el!!

2011. nov. 23. 05:00

Semmi szín alatt ne igyál más után pohárból, csészéből. Egyelőre nem innék olyan helyen, ahol mosogatott poharak vannak. Kezelésre pedig az ezüstkolloidot ajánlom kívül, belül.


Ha ez egyszer jelentkezik, nagyon félő, hogy egész életedben elkísér. Én saját magam után is megjárhatom, ha pl.már időszerű lenne a mosogatógépemet fertőtleníteni és halasztom. És miért? Mert egyszer 40 évvel ezelőtt a munkahelyemen valaki beleivott a kávéscsészémbe.

2011. nov. 23. 04:58
Én teafaolaj tartalmú tonikkal kezelem.Már másnapra elmúlik.:) kb 1000 ft
2011. nov. 23. 04:47
Már vagy lassan három hete megvan:S Fáj is, ki van repedezve, és ki van szélesedve mind a két szájzugamnál. Próbáltam Zuvaricksot, Flicinacot, labello, nivea, de semmi. Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook