Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsett milyen kedvenc baba-kisgyerekes boltok, szolgáltatások vannak? fórum

Pécsett milyen kedvenc baba-kisgyerekes boltok, szolgáltatások vannak? (tudásbázis kérdés)


6. 213c8f2c68 (válaszként erre: 4. - Dzsulajla)
2011. nov. 23. 10:39
Köszönöm szépen!
2011. nov. 22. 09:00
Szerintem jatekboltok előnye, hogy a kínálatot végig lehet nézni, és könnyebben találunk minden korosztálynak megfelelőt. De tapasztalatom szerint, altalaban a jatekok drágábbak, mint máshol.
2011. nov. 22. 08:57

A korosztály nagyon fontos.

A 3 éves lányom imád jatszohazba menni, Kika vagy Pláza. Angolra járunk plusz foglalkozáskent az Aranyalmaba. Kicsit nagyobb gyerekeknek vannak úszás foglalkozások.


Kisebb lányommal meg Ringatora, Kerekitore megyünk, néha-néha. Tudaskozpontban van igényes foglalkozás. A Bobita babszinhazban is van minden korosztálynak foglalkozás, és ezeket mind szeretik a gyerekek.


Amit pl a Zsebibababan találsz, azok általában jó foglalkozások a gyerekeknek.

Én nem szeretem a konkrét gyerekboltokat, nekem nem elégítik ki a szükségleteimet. Ruhában gyenge a felhozatal, játékban meg drágább, mint máshol. Természetesen innen is sztunk vásárolni, de nem jellemző, hogy itt veszünk meg mindent.

Ha játék, akkor minden számításba jön, Mullertol-Tescoig, és természetesen az internet!!!

3. 213c8f2c68 (válaszként erre: 2. - Dzsulajla)
2011. nov. 21. 14:47
Konkrét pécsi üzletekre/szolgáltatókra, ahol a szülők szeretnek ruhát, játékot egyebet vásárolni a kicsiknek. Játszóházakra pl. , vagy bárhová, ahová elviszik őket, minden, ami ezekhez kapcsolódik.
2011. nov. 21. 14:42

Ez kicsit általános kérdés, pontosabban mi az ami jobban érdekelne?

Én gyerekruhában nagyon H&M rajongó vagyok, de Reservedben is vettem már tuti darabokat a 3 éves lányomra.

2011. nov. 21. 14:28
Pécsett milyen kedvenc baba-kisgyerekes boltok, szolgáltatások vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook