Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most már tudom, a legjobb dolog anyának lenni 2. fórum

Most már tudom, a legjobb dolog anyának lenni 2. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már tudom, a legjobb dolog anyának lenni 2.

1 2
46. Hitta
2011. dec. 1. 18:33
Hihetetlen, hogy te milyen erős vagy! Büszke lehet rád a kis babód! :)
45. syria (válaszként erre: 44. - Liviaa)
2011. nov. 23. 20:51
Köszönöm a lehetőséget.
44. Liviaa (válaszként erre: 43. - Syria)
2011. nov. 22. 21:33
tul hosszu lenne elmeselni, ha akarsz jelentkezz a naplomba, ott elolvashatod
43. syria (válaszként erre: 28. - Liviaa)
2011. nov. 22. 19:50

Félreértettél! Arra céloztam, hogy miután anyukád nem törődött veled, nem csodálható, hogy most nem áll melléd. A mondattal egyáltalán nem téged hibáztattalak.


Miért lenne mindegy az apuka? Anyukád helyett tudna segíteni. De ha nem akarsz róla beszélni...

42. Sly7105 (válaszként erre: 41. - Liviaa)
2011. nov. 22. 14:15

Én csak most olvastam el a cikked előzményét is, és én is csak gratulálni tudok a helytállásodhoz! Remélem mindig lesznek segítőid és az is biztos, hogy a gyermekedben mindig vígasztalásra lelhetsz.

Sok-sok sikert Neked, nagyon szépek vagytok a kisfiaddal, legyél büszke magadra!!!!

41. Liviaa
2011. nov. 22. 12:51
koszonom a hozzaszolasokat, a negativ hozzaszolok nem erdekelnek, majd ha valaki keresztul megy azon amin nekem kellett, utana beszelgethetunk, addig nem erdekel:)
2011. nov. 22. 10:46

Elolvastam az alőző történeted is. Érdekelt. Szegénykém kaptál hideget meleget.

Nem itélkezek, elszomorít, hogy ennyi rosszindulatú ember van.

Szerintem nagyon jó anya vagy, megteszel mindent a kisfiadért.

Én ehhez kívánok Neked sok sikert, és boldog életet!

39. Nitina
2011. nov. 22. 09:42
Szia! Le a kalappal, nagyon szerencsés a kisfiad,h ilyen anyukája van. Sok sikert a továbbiakban és ha bármiben tudok segíteni keress meg, én is szszmiklósi vagyok!
2011. nov. 22. 07:43

Régóta figyelem az életed alakulását,csak gratulálni tudok neked,hogy ilyen szépen neveled a kicsi fiadat a sok gond ellenére is.

A cikked nagyon tetszett,és ne foglalkozz a rossz indulatú emberekkel,mert te mindent meg tettél annak érdekében,hogy a pici veled maradjon.

Anyukádnak meg saját magával kéne el számolnia egyszer,hogy mit tett veletek,nem te vagy a hibás,mert a gyerekeinkért felelősek vagyunk amig élünk.

Nekem is vannak felnőtt gyermekeim,és egy unokám akit nem akart a fiam,de soha nem gondoltam volna,hogy nem segitek a "menyemnek" vagyis rajta keresztül az unokámnak,pedig nincsenek együtt a fiammal évek óta.

Sokan példát vehetnének rólad Liviaa,akiknek a kicsije/picije hozzám kerül(vagy más nevelőszülőkhöz),hogy igy is lehetne,és nem kerülne a gyermek gondozásba.

Csak garatulálni tudok neked,és nagyon vigyázz a pici fiadra,mert eddig is ő adta neked a lelki erőt.

37. Liviaa (válaszként erre: 36. - 24c6db19e9)
2011. nov. 21. 21:13
ne kiabaljuk el:D Te tudod mi a helyzet, es ez a lenyeg:)
36. 24c6db19e9 (válaszként erre: 13. - Liviaa)
2011. nov. 21. 20:33

Szívesen ;) mondanám, hogy " szívesen, máskor is!", de rémélem most már nem lesz ránk szükség...

Anyádékkal kapcsoltaban meg sajnos erre lehetett csak számítani tőlük..

Most már nincs más hátra, mint előre! ;)

2011. nov. 21. 20:17
Csak így tovább! Igazi ANYA vagy!!!!!!!!
2011. nov. 21. 19:18
Hát nem semmi. Még szerencse, hogy ilyen aranyos barátnőd van, akik így melletted álltak. Ez példaértékű dolog. De előtted is le a kalappal! Jó anyuka vagy, kitartasz és megvéded a gyermekedet. Sok kitartás,erőt, és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!
33. Liviaa (válaszként erre: 31. - F758a7200f)
2011. nov. 21. 19:13

nem volt valasztasom, talan meg anyaotthon, d inkabb anyuekat valasztottam.

koszonom a kedves szavakat!

2011. nov. 21. 19:06

Le a kalappal előtted.Nagyon erős vagy és nagyon jó anya.Kisfiad meghálálja neked és kárpótol majd sok szeretettel,amit a szüledtől nem kaptál meg.

Kívánoom neked a legjobbakat

31. f758a7200f (válaszként erre: 17. - Liviaa)
2011. nov. 21. 19:03

Sztem ezzel mindent elmondtál róla, de ilyen embertől akkor sem kértem volna segítséget, ha majd éhen halok... Mert ha már ismerted, hogy anyád ilyen volt, miért adtad meg neki a lehetőséget, hogy még egyszer beletiporjon a lelkedbe?


Sajnálom, hogy így viselkedett, te meg legközelebb ne legyél naív, és biztos vagyok benne, hogy te más anya leszel, mert már a kezdetekben bizonyítottál (a gyerek nem fog okolni a keserves kezdetért, nyugi:)


Engem pl. el akartak venni anyámtól, mert 2x2 négyzetméteren laktunk és tényleg csóringerek voltak apámmal, de ő beállt az ajtóba, és nem hagyta, szóval nem adta fel, és nem adott minket, nemhogy ő vitt volna. Most mégsem beszélünk, más miatt, szóval szemétnek utólag szemét volt ő is, de én soha nem ítéltem a rossz kezdés miatt. Azért ítélem el, amivé vált utána.


Sok sikert, légy erős:)

30. Arianne113 (válaszként erre: 28. - Liviaa)
2011. nov. 21. 18:57

Rosszul írta, nem akart megsérteni, most beszéltem meg vele privben :)


a mondat értelme pont fordítva van.


Mindegy holnap jön, azt írta tisztázza a dolgot.

29. Liviaa (válaszként erre: 25. - Arianne113)
2011. nov. 21. 18:51
csak nevetni tudok rajtuk komolyan! Nem is ismernek, azt sem tudjak ki vagyok, es ilyet mernek irni????
28. Liviaa (válaszként erre: 23. - Syria)
2011. nov. 21. 18:50

na, akkor valamit te tudsz amit en nem, mert nem tettem olyat, amiert igy kellene viselkednie velem!


Az apuka, nem mind1? gondolom azon sem csodalkoznal, hogy miert nem allt mellettem:)


Nem ertem ezeket a hozzaszolokat


Nem ismertek, es anyamat sem, hogy miert nem allt mellem? mert sosem erdekeltek a gyerekei!

27. Sly7105 (válaszként erre: 5. - Júlia*)
2011. nov. 21. 17:25
Igen, sajnos van egy ilyen oldala is a dolgoknak. De nem gondolom, hogy a szociális otthonokban csak "elhagyott" emberek vannak. Nekem is ott van a nagymamám, aki 85 éves, és egy évig velünk élt, miután a papa meghalt, de mivel mi reggel 7-től este 6-ig dolgozunk,illetve addigra érünk haza, nagyon unalmas volt neki egész nap az "üres" házban, így ő maga kérte, hogy bekerülhessen egy olyan intézménybe, ahol hasonló korú emberek vannak és egész nap van kihez szólnia. És természetesen sokszor látogatjuk és nem "hagytuk el". Persze minden esetben más és más háttérrel bírnak az emberi történetek, így szerintem nem szabad ítélkezni pro és kontra nélkül, ebben igazad van.
2011. nov. 21. 17:22
Szia! Én is Miklósi vagyok.Örülök,hogy jól vagytok.Drukkolok nektek.
2011. nov. 21. 17:17
Annyira televan ez a fórum rosszindulatú emberekkel, hogy megbántam hogy ide írtam egyáltalán.. a világ ezért ilyen szar, mert mindenki csak dobálózni tud ahelyett hogy egymás mellett kiállnánk, ez eszméletlen eldobom az agyamat tőletek... komolyan minden ilyen rosszindulatú ember mélyen szégyellheti magát!
24. Arianne113 (válaszként erre: 23. - Syria)
2011. nov. 21. 17:15

Uram Isten bocsássa meg neked hogy írhatsz ide ilyet? Te talán tudod, hogy az anyukája miért nem állt mellé?


Vagy én vagyok elmaradva, és tett ő olyat hogy ilyen rondákat írjatok ide neki?

Milyen jogon és ki vagy te hogy így megpecsételd ezt a lányt?

23. syria (válaszként erre: 1. - Liviaa)
2011. nov. 21. 17:10

Azon nem csodálkozom, hogy az anyád nem állt melléd.


És az apuka? Róla nincs szó...

22. Liviaa (válaszként erre: 20. - Arianne113)
2011. nov. 21. 16:19
Köszönöm, nagyon aranyos vagy:)
21. Arianne113 (válaszként erre: 15. - Júlia*)
2011. nov. 21. 16:16
az előző hozzászólásom neked szólt! szerintem nemkellene ilyen embereknek idejárkálni, és a másikat megkövezni úgy hogy nem is ismered!
2011. nov. 21. 16:15

Szerintem egy anyának az a dolga hogy mindíg minden körülmények között a gyereke mellett álljon!

Aki ezt nem így gondolja, annak ne legyen gyereke mert nem érdemli meg!


Kedves cikk író!

Gyönyörű lány vagy, a kisfiad is gyönyörű és dícséretes, hogy te a legrosszabb időszakban sem gondolkoztál azon hogy eldobd őt, inkább bevállalsz mindent érte. Szerintem ezt nem elítélni kellene hanem dícsérni.

Kívánom hogy egész életében ugyanígy imádd, és tégy érte meg mindent meg fogja hálálni hidd el nekem.

19. Liviaa (válaszként erre: 18. - 7d1a085f41)
2011. nov. 21. 16:03
Köszönöm:)
2011. nov. 21. 15:39
Gyönyörű a kisfiad és nagyon szomorú,sajnálatos,hogy az anyukád ennyire nem állt melletted.,pedig büszke lehetne rád és a gyönyörű kis unokájára,nem mindenki tudná ezt így végigcsinálni ahogy te én szerintem összeroppannék.Szerintem a fiad is nagyon büszke lesz rád:-)
17. Liviaa (válaszként erre: 15. - Júlia*)
2011. nov. 21. 15:37
ja, és anyám nem tette a maximumot, vagy lehet neki annyi volt a maximum, hogy elsétált velünk a csecsemőotthonig!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook