Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szájbarúgott szerelem fórum

Szájbarúgott szerelem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szájbarúgott szerelem

1 2
34. winny
2011. dec. 12. 16:06
Néha a negatív is kiválthat az emberben egy kis pozitívitást.Mindegy csak történjen valami:)
2011. dec. 3. 15:52
Te hol voltál eddig? Nagyon tetszenek az írásaid. Kérek még, bár ez nem "gyermelyi" sokkal jobb annál.
32. CsillagTM (válaszként erre: 31. - Bdioda)
2011. nov. 23. 21:28
hú de izgi!!! :)
31. bdioda
2011. nov. 23. 16:45

Köszönöm szépen!

Ha lesz időm, írok nektek még egy szerelmes történetet! Most került hozzám a férjem nagymamájának írása 1979-ből, amiben elmeséli, hogyan kérte meg a kezét a Papa az első keringőjük közben. Első randi - örökre szóló szerelem. Sajnos már nem élnek, de a történet megmaradt egy fényképalbumban.

Abban nem lesznek negatív kifejezések sem! :)

30. Útkereső68 (válaszként erre: 24. - Bdioda)
2011. nov. 22. 15:35
Ide egy menhelyet!!!! :):):) Gratulálok, mind az íráshoz, mind az életedhez!
2011. nov. 22. 14:28
Nagyon tetszett, de mire belejöttem volna az olvasásba, vége lett! Még, még, még! Szájbarúgott szerelem II. ??
28. michelle.r (válaszként erre: 1. - Bdioda)
2011. nov. 22. 12:33

Nagyon jó!!!!! Gratulálok! Végre egy cikk, ami valóban cikk. Van története, eleje vége, mondani valója és úgy olvasod, hogy várod a következő mondatot. Életszerű, frappánsan megfogalmazott, humoros, játékos. Még a címbe sem tudnék belekötni, mert szándékosan provokatív és el is érted vele a célodat.


Írjál még! Te tényleg tudsz :))

2011. nov. 21. 23:11
Nekem nagyon tetszik a cikk,és semmi gondom a szóhasználatoddal:)Még nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
2011. nov. 21. 22:57
Nagyon szívderítő kis történet! :) Szegény kutyus sorsát leszámítva... Legyetek még sokáig nagyon boldog család!
2011. nov. 21. 18:15
Jól írsz.Csak így tovább.
24. bdioda
2011. nov. 21. 16:19

Sziasztok! Többen kérdeztétek a sztori végét... remélem az még nagyon-nagyon messze van! Tudjátok, "ásó, kapa, nagyharang, csak a halál választotta el őket". :D

Megismerkedésünk után pár hónappal már együtt éltünk, négy év múlva összeházasodtunk és pontosan a 8. évfordulónkon megszületett az első gyermekünk, Olivér. Kislányunk, Liza 15 hónappal később látta meg a napvilágot, azóta négyen vagyunk egy család.

A történet egyébként tényleg lányregénybe illő. Minden vágyam a társsal, családdal kapcsolatban valóra vált. Nem kívánok mást, csak azt, hogy meg tudjuk őrizni ilyen boldognak a családunkat. Nekem/nekünk is vannak hullámvölgyeink, de ugye a gondok azért vannak, hogy megoldjuk őket...

Ha goromba napom van, próbálok az életemre kicsit távolabról nézni, mindjárt rózsásabb minden.


Kb. itt tartunk most a történetben :)

2011. nov. 21. 16:17

Tetszik.

Írj még!

22. Kirani (válaszként erre: 10. - Korteforma)
2011. nov. 21. 15:25

Szerintem Hoxa direkt várt egy ködös, szomorú, hideg reggelre, hogy közzétehesse ezt a klassz sztorit. Látom, nem csak nekem indult jól tőle a hetem.

Kedves bdioda, írj nekünk még pár sort, mi történt a telefonhívás után :-))). A szóhasználat épp így volt jó nekem, nagyon jól lejött, hogy pocsék napod volt.

21. CsillagTM (válaszként erre: 20. - Bdioda)
2011. nov. 21. 15:20
sztem így volt jó, ahogy írtad, nyugi :) amúgy szirupos, rózsaszín kis lányregény lett volna, ahogy írtad :) így sokkal életszagúbb, és ahogy írták többen, egyénibb is :)
20. bdioda
2011. nov. 21. 14:50

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a hozzászólást, a kritikusoknak is! Ha nem haragszotok, nem válaszolok mindenkinek külön-külön, hanem csak egy hozzászólásban.

Bár nem gondolom, hogy magyarázkodnom kellene, de kezd úgy tűnni, állatkínzó ronda szájú némber vagyok :)


Először is a szóhasználatról:

Ez a mi igaz történetünk, nem egy lányregény. Írhattam volna úgy, hogy "nem szimpatikus csúnya néni", vagy "lábbal illette a kutya száját", "elpusztulhat" és adhattam volna a "megismerkedésünk története" címet, de szándékosan nem tettem.

Akkor, azon a bizonyos napon én feketének láttam a világot. Nem akartam finomkodni a leírásban sem, arról nem is beszélve, hogy visszanézve már vicces az egész akkori önsajnálatom. Nem fehér lovon jött a herceg, de jött, pedig nem is számítottam rá.


A kutya:

Biztos van, akinek az ivartalanítás szörnyű dolog, de én úgy gondolom, ez akkor felelőségteljes döntés volt. A kutyám egyébként menhelyről származott, 2 hónaposan hoztam el. Ott vagy két tucat hasonló kiskutya várt gazdára és még több felnőtt eb...

Talán tényleg zavaros a leírás és nem érthető, hogy a kutya a labda után kapott, amivel az akkor még "Idegen" játszott, így véletlenül rúgta meg.

Sajnos nem írhatom, hogy a kutyus azóta is él és virul, mert tavasszal sajnos elpusztult. Idős kutyaként egy reggel nem ébredt fel. Ő volt az egyetlen kutyám. Írhatnám, hogy sínre tette az életem egyetlen kósza mozdulatával, de az meg biztos sokaknak túl nyálas lenne...


Köszi, hogy elolvastátok a történetünket!

19. e2228b8123 (válaszként erre: 11. - 6187eb1c9a)
2011. nov. 21. 12:52

Nekem is a szóhasználat nem tetszett, főleg, hogy egy kutyáról ilyeneket olvasni, hogy elvinni ivartalaníttatni, ahol még bele is rúgtak szerencsétlenbe...

Az nem igazán derül ki, mi lett a kutyával, a cikkíróról nem nagyon tudom elképzelni, hogy odáig lenne a kutyájáért...akkor meg minek szerencsétlen?

Fel kell szerelni egy riasztót a ház oldalára, azt nem kell ivartalaníttatni ott, ahol még "szájba is rúgják"

18. Ami.
2011. nov. 21. 12:45

Először azt hittem téged rúgott szájba a szerelmed.Örülök,hogy "csak" a kutyát.Bár ez nemigazán derül ki,hogy miért történt.

Néhány helyen zavaros,de aranyos cikk.

17. a3a6030669 (válaszként erre: 14. - Csicsi25)
2011. nov. 21. 11:53

100%-ban egyet értek! :)

pont ettől lett jó és egyedi a történet! :)

2011. nov. 21. 11:52
Nekem is nagyon tetszett! Király cikk :)
15. ada52
2011. nov. 21. 11:30
Nagyon jó!
14. Csicsi25 (válaszként erre: 11. - 6187eb1c9a)
2011. nov. 21. 11:23

Nekem pont ezekért a szóhasználatokért tetszett igazán! Én ezt humornak vettem (szerintem a cikk írója is) és sokkal színesebb így a cikk. A cím pedig annyira jó, annyira találó és főleg figyelemfelkeltő!


Szóval úgy jó, ahogy van - nekem nagyon tetszett! Üde színfolt ezen az ocsmány, ködös hétfő délelőttön. Mégegyszer gratula hozzá!

2011. nov. 21. 11:15
Nagyon jó volt, én a végét hiányolom :))) Még többet! :)
2011. nov. 21. 11:06
:)
11. 6187eb1c9a (válaszként erre: 9. - D6abf08191)
2011. nov. 21. 10:50
Csatlakozom...nem tetszett a zsémbes,rusnya nyanya, korcs kölykök,Ross doki,dögölhet bele szóhasználat,eléggé pongyolává tette a cikket.Bocs a kekeckedésért:-)
10. korteforma (válaszként erre: 2. - Kirani)
2011. nov. 21. 10:48
Ugyanerre gondoltam. Kellenének hétfő reggelre ilyen sztorik :)))
2011. nov. 21. 10:20
Nem is tudom..Maga a történet jó,de nekem a szóhasználat nem tetszik.Mikor megláttam a "szájbarúgott" kifejezést a "szerelem" mellett,hát ja..Meg a "dögölhet",és egyéb negatív kifejezések.Én szebben fogalmaztam volna(de ez csak az én véleményem).
2011. nov. 21. 09:56

"Épp ma 11 éve, hogy szájba rúgta a kutyámat. . . "


ez annyiradeannyira romantikusan hangzott! :D

2011. nov. 21. 09:44
:D ez kemény :D azért remélem, azóta nem rugdossa :D
2011. nov. 21. 09:42
Húúú, nagyon tetszett, köszönöm. Jobb kedvem is lett...
2011. nov. 21. 09:34
Nagyon jó! ;) Remélem a kutyád azért hlyrejött....:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook