Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hpv, condyloma, és ciszta terhesség alatt, valakinek van-e valamilyen tapasztalata? fórum

Hpv, condyloma, és ciszta terhesség alatt, valakinek van-e valamilyen tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2016. máj. 27. 10:54
Sziasztok! Lombikkal fogant a most 9 hetes magzatunk! Mult vasárnap elöntött a vér berohantunk a korházba megállapították hogy nincs semmi baj!!😳 Nem látnak vérzést!!! Csajok!! Szakadt belőllem a vér! Nah gondoltam ok bébivel minden ok él és virúl hát jó másnapi uh-n kiderült hogy van mellette egy hematóma ill mind a két petefészkembe bal3 jobb1 ciszta! Tessék pihenni majd elmúlik kaptam a tanácsot! Ma reggel megint barnáztam fel sem merek kelni!😔
10. Zsanyu (válaszként erre: 9. - Zsu81)
2011. dec. 2. 15:01
sziasztok! engem is erősen érint ez a téma. 4 hónapja kezdődött a kálváriám, akkor fedeztem fel először ezeket a kis szemölcsöket. igen nagy valószínüséggel én szülésnél kaphattam el. (1 éve)ecsetelést soha sem kaptam, viszont már lézereztek kétszer, és most újra visszajöttek..nagyon el vagyok keseredve. azt olvastam hogy terészetgyógyászattal, homeopátiával, méregtelenítéssel ki lehet mászni ebből a betegségből. van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? vagy természetgyógyász ismeretsége ,aki ezzel foglalkozik? most terveztük kisfiamnak a testvért, ki tudja ezek miatt mikor lesz lehetőségünk erre...
9. zsu81 (válaszként erre: 8. - Zsoka1984)
2011. nov. 20. 21:07
Szia! 2008-ban volt már hpv vírusom magas kockázatú, p3 citologiám...meg is műtöttek...de ez most más lehet,alacsony kockázatú,mert a condyloma az az alacsonynál van jelen,ha jól tudom,,és ahogy utána nézegettem,hát olyan fotókat találtam,h rémisztő,nekem nagyon picike a szemölcs nagyon kezdeti stádiumban lehet,mivel az orvos sem vette észre 10 nappal ezelőtt,és még akkor én sem...csak vagy 3 napja,de nagyon idegesít :( azért köszönöm mindenkinek a nyugtató szavakat,aranyosak vagytok :)
2011. nov. 20. 20:19

Nekem jelen van a hpv a szervezetemben. 6 éve 24 hetes terhesen műtöttek méhnyakrákra p4 cin3 eredménnyel ennél csak a p5 a súlyosabb. De a lényeg az hogy megműtöttek az első fiam természetes úton szültem, pedig egyik proftól küldtek a másikig hogy hogyan is szüljek. A szülés után 2 hónappal újra műtöttek, azóta tünet mentes vagyok és megszületett a második fiúnk is.

A hpv szinte mindenkiben megtalálható de nem mindenkiben okoz rákot ahhoz kell egy méhszáj seb vagy hajlam.

Remélem tudtam segíteni egy kicsit, ha valami kérdésed van erről szívesen válaszolok, eléggé körbe jártam a témát.

7. csefi77 (válaszként erre: 1. - Zsu81)
2011. nov. 20. 17:28
szia!Nekem egy nyolc centis cisztám van a jobb oldalamon.De 1 hete voltam kontrollon,és nem találták.Ne aggódj!!!!
2011. nov. 20. 12:41
Nekem is volt cisztám. Jobban odafigyeltek uh-on. De semmi gond nem volt. Ma már 2,5 éves a manóm.
5. zsu81 (válaszként erre: 4. - Gabcsi8080)
2011. nov. 20. 12:40
köszönöm,de igazából nem is annyira cisztától félek,mert azt én is úgy tudom,h felszívódik,hanem a condylomától,meg a hpv vírutól :(
4. gabcsi8080 (válaszként erre: 1. - Zsu81)
2011. nov. 20. 12:26

ne aggódj, nekem is volt cisztám terhesen és nem is kicsi.szépen lassan felszívódott....magától!!!!!

a nőgyógyászom kórházba küldött műtétre (2* is) de nem nyúltak hozzá.....sőt ki akadtak.


ne félj nem lesz baj!

3. zsu81 (válaszként erre: 2. - CsillagTM)
2011. nov. 20. 12:21
sajnos semmit,csak azt h 2 hét múlva kontrol..azaz holnap
2011. nov. 20. 12:08
a cisztára mit mondtak?
2011. nov. 20. 11:58
10 hetes terhes vagyok,10 napja voltam először ultrahangon akkor voltam 8hetes,élő embryo crl:18mm és egy 54*42 cisztavan a jobb oldalon a méhemben. Valakinek van hasonló tapasztalata? Holnap megyek vissza ultrahangra. Közben a minap felfedeztem a hüvelybementnél,több apró szemölcsöt ami szerintem conyloma,és a napokban jöhetet ki,mert eddig nem voltak ott, aprócskák.kb 6 db. Ez ugye azt jelenti sajnos,h a hpv jelen van a szervezetemben,sajnos. Szerdán kell vissza mennem a cytológia eredményemért.... Valakinek vannak hasonló tapasztalatai???? Eléggé meg vagyok ijedve,hiszen elég sok a probléma! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook