Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nők és a visszautasítás fórum

Nők és a visszautasítás (beszélgetős fórum)


1 2
33. Tom7
2014. szept. 5. 13:41

Kristof, először is köszönöm a válaszod

A 70 a metakommunikáció? A társalgás közben - 20+ alkalom, napi ~2 óra - csak azt hiszem , kétszer bontotta ki, igaz sokszor simogatta a füle mellett. Biztos hogy a második, ugyanis nekem elmondta a bánatát, 1-2 héttel előtte a bánatát, egy nagymenő pasi 2 -szer lefektette aztán lecserélte egy plázacicára. De ha nem érdekeltem, miért ült ki az esetek 99%-ában beszélgetni velem a teraszra? Jó most hogy nem megyek oda, másokkal is kiül de akkor szinte csak velem. Néha volt hogy jött 1-2 másvalaki aki miatt egy időre ahhoz ment de utánna visszajött.

Valóban könnyen leszek szerelmes de nem mindenkibe és azért nem 5 pillantás után.

Remélem nem haragszol de szerintem pont ellenkezőleg, a nők nehezebben lesznek szerelmesek, kivéve ha a férfi egy Meg Gibson vagy Brad Pitt kinézetű nagyon jóképű.

A linket köszönöm szépen

32. kristo_f (válaszként erre: 31. - Tom7)
2014. szept. 5. 12:36

Az okosok 70-30-ra teszik, de ez a férfiakra is vonatkozik

Társalgás közben a hajkibontás vagy azt jelenti hogy nem érdekli őt a te személyed és a dumád, mert ez elég "intim" tevékenység, hogy túlzóan fejezzem ki magam

De ha meg intim, akkor éppen a testének a szépségét akarta hangsúlyozni, ha a beszélgetés témájába illett


Flörtösre mindent lehet venni ha olyanok a visszajelzések

A nyomulás és a szerelem más.

Ha te az 5. pillantásra szerelmes leszel, hááát, sajnállak. A szerelem egész másrol szól és jellemzően később jön elő a férfiaknál mint a nőknél


Hajbontós b.nőm volt pár, csak azok már az ágyban vagy ahhoz közel bontogatták. El is gondolkodtam hogy akkorezmost mit jelenthet, de nem maradt már idő eldönteni, mert + kellett dönteni :)


Nézd végig ezt a sorozatot

[link]

aztán a karjaidba fog minden nő hullani/úgy 5 év múlva/

31. Tom7
2014. szept. 5. 11:02

Sziasztok


Látom hogy 2011-es bejegyzés de elképzelhető hogy olvassa valaki. Azt szeretném kérdezni hogy a nőknél a metakommunikáció és a kimondott savak közötti arány milyen? Ugyanis egy sokkal fiatalabb lány nagyon hidegen és mondhatni kegyetlenül utasított vissza. Viszont a dolognak van egy kb 20-30 napos előzménye, amikoris a munkahelyén - egy vendéglátó egység - napi 1.5-2 órákat beszélgettünk és szinte minden alkalommal odaült hozzám, szemben velem vagy srégen szemben mellém. Olyan kis kedves volt, csiripelt, elmondta gondját, baját. Lehet hogy csak lelki szemetesnek kelllette és ő is meglepődött hogy ezt a hatást váltotta ki belőlem? Okos nő, az 5-8.-ik alkalom után rá kellettt volna jönnie hogy nem a jó árú miatt járok oda. Utalt is rá, amikor bevallottam, először azt írta: "Valahol sejtettem" Többször mondta mikor menni akartam hogy nem zavarok tovább, hogy maradhatsz még nem zavarosz.

Sajnos flörtölősre vettem a figurát pedig tudtam hogy nekem nem szabad flörtölni és játszmázni mert könnyen leszek szerelmes.

Azóta olyan hideg és rideg velem mint a jégcsap, csak azért megyek még oda és figyelem messzebbről mert nekem így is úgy is végem, akkor pedig már had láthassam. A facebook-on kétértelmű, duplacsavaros idézeteket oszt meg, az látszik hogy élvezi hogy odavan valaki érte, a beszéde sokszor olyan "affektálós" - sziaaaaaaaaaa - mással!, a múltkor is többször kibontotta a kontyból a haját. Ezt megtette 2X is amikor még beszéltünk. Úgy tudom , nőknél a hajbabrálás erős metakommunikációs jelzés


köszönöm a választ

30. e705905164 (válaszként erre: 1. - Yeeenky)
2011. nov. 21. 13:47

nem...én megmondom,ha nem tetszik és nem akarok

semmit...azonnal!semmi szédítés..:D

29. yeeenky (válaszként erre: 26. - Jstefan)
2011. nov. 20. 23:22
Részben egyetértek, részben nem. Történt már velem is, hogy az illető hölgy először nagyon közömbös volt velem, de ebből egy (igaz pár hónapos) kapcsolat lett.
28. ina87 (válaszként erre: 1. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 22:36
az első alkalommal elutasítom ha nem jön be vagy pl nem tetszik meg,de ezt inkább kedvesebben közlöm vele.
2011. nov. 20. 19:51

Jellemző! Mikor olvastam a fórum címét, azonnal az ellenkezőjére gondoltam, azaz arra, hogy nőként hogyan dolgozzuk fel a visszautasítsát. :( Talán, mert ez történt velem egy hónapja.

Egyébként próbáltak kíméletesen bánni velem, de sehogy sem jó, mivel az ember átlát a szitán, rögtön érzi, hogy csak kifogást hall...

Vacak dolog mindenképpen, hogy valamiért nem felelsz meg. Ha komolyan gondoltad volna a kapcsolatot, egy jó időre oda az önbecsülésed és, ha "fogékony" vagy rá, egy kicsit megnő az esténkénti alkoholfogyasztásod... De persze idővel könnyebb lesz, túljut az ember rajta. Én azt gondolom, az alap az, hogy úgy bánjunk mindenkivel, ahogy mi szeretnénk, ha velünk bánnának. Ha lehet, ne törjünk szíveket...

26. jstefan (válaszként erre: 1. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 19:46
Ha egy férfi csak szavakból érti meg hogy a kiszemelt nőnek nem szimpatikus, akkor az jelentős szellemi fogyatékosságnak számít.
25. a562121d55 (válaszként erre: 1. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 19:19
Attól függ milyen a férfi. Ha normális akkor kíméletesen, de őszintén tudtára adni rögtön....ha sokat gondol magáról és bunkó, akkor kíméletlenül de akkor is rögtön. :D
24. 99a172a973 (válaszként erre: 1. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 18:59
Szerintem ez függ a helyzettől és a férfitól is. Van akit finoman is el lehet küldeni a fenébe, s van akihez keményebben kell hozzáállni. Nekem mindkettő megy.
2011. nov. 20. 11:29
Huh, azért sokan elmondták az álláspontjukat a témában. Személy szerint szeretem ha őszintén megmondja az illető a helyzetet és nem táplál hiú ábrándokat az első randiig. Ja és nem kell hazudni az okot illetően sem, szerintem "egy bocsi van barátom" után sokkal rosszabb látni ugyanott egy másik sráccal...
2011. nov. 20. 09:55
Vannak férfiak, akik már azt is kezdeményezésnek veszik a nő részéről, ha egyáltalán a nő szóba áll velük. Talán ketten is írták, hogy a bekeményítésnél nem mindegy, milyen stílusban magyarázzuk el a dolgokat. Teljes mértékben egyetértek. Ne felejtsük el, hogy az az ember, aki nem ért a számtalan célzásból, valószínűleg nem túl cizellált lelkületű, mondhatni eléggé labilis (vagy szimplán egy bunkó, aki érti a jelzést, de nem érdekli), és egy ilyen ember nagyon rosszul tűri a visszautasítás bármilyen formáját, Úgy érezheti, hogy porig alázzák. Egyébként az élet elleni bűncselekmények kiváltó okai között az elsők közt szerepel a vélt vagy valós megalázottság. Legyen az szerelemféltés, vagy akár a pécsi gyógyszerész egyetemista lövöldözős esete.
21. beatav
2011. nov. 20. 09:30
Vannak akik ha kedves vagy mást,többet képzelnek a kedvesség mögé! :( Őket nagyon nehéz "lerázni".
20. 04fcdde522 (válaszként erre: 1. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 08:44

Először csak szépen finoman!

De ha nem veszi a lapot,kicsit erősebben!

Minek valakit szédíteni,ha nem tetszik??

2011. nov. 20. 08:37
Szerintem egy nő nagyon hamar látja, hogy ki az aki másként néz rá, és a nő az első percben tudja, hogy ez kell-e neki, vagy sem. Ha nem tudja, az sem baj, de addig tuti közömbös, aztán majd úgyis alakul vagy nem alakul valami. De a kérdésre válaszolva, hogy hogyan adnám tudtára egy férfinak, hogy nem szimpatizálok vele? Hát egyszerűen mindenre közömbös vagyok. Nem veszem észre. És ha már észrevettem a jeleket, akkor meg pláne nem figyelek rá, esetleg elkerülöm. Ebből szerintem tudnia kell, hogy esélytelen a dolog. Persze ez nem mindig elég, ha már arról van szó, hogy az illető meghív, elhív valahová, egyértelműen, szavakkal is a tudtomra adja, hogy szeretne tőlem valamit, akkor szép szóval, normálisan megmondom, hogy bocsi, de ez kettőnk között nem fog működni. Viszont ennek az ellenkezőjére is tudok példát. Évekig jó barátságban voltam valakivel, aki mindig azt mondogatta, hogy nála "évek kellenek", míg hat a shármja egy nőre. És "basszus" megtörtént, hogy egymásba szerettünk hosszú évek barátsága után. De sajnos ez alaposan el is rontotta a batáságunkat. Úgyhogy összességében azt mondom, hogy mindig meg kell mondani a tutit, de szépen, kíméletesen. Ha a másik fél meg bunkó és nem érti meg, akkor lehet keményebben fellépni, esetleg külső segítséggel is.
18. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 07:59

Először finom vagyok és udvarias,Ha nem veszi a lapot,akkor nyersen közlöm vele a lényeget,és igyekszem nem tudomást venni róla, És ha ez sem használ,nyílvánosan küldöm el a francba.

Ált. innen már nem kívánkoznak vissza...:)

17. cf522aef3d (válaszként erre: 12. - 9536810fa1)
2011. nov. 20. 07:54
:-))))
16. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 07:50

az új mottóm: a pókot is csak idegesítik a muslicák a hálójában de nem zsákmány...



egyébként attól függ. ha nem egy tapló akkor szépen, ha egy nyomulós idióta akkor jön a szarkazmus :)

15. f1fee9d062 (válaszként erre: 12. - 9536810fa1)
2011. nov. 20. 07:21
Férfigyűlölő! Ez jó, eltanulom! :)
14. 0245e2b239 (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2011. nov. 20. 07:21
:)
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 07:19
Ebben a fórumban is annyira leszel aktív, mint a többiben, amit indítasz? ;)
2011. nov. 20. 07:17

... nem randizom, ha alapból nincs meg benne/bennem a lehetőség, hogy mehet tovább... nem voltak 1-2-3 hetes, hónapos kapcsolataim.

Ha olyan szeretne velem kapcsolatba kerülni, akivel én nem, akkor simán mondom, hogy férfigyűlölő vagyok, és ezért neeeeeeeeeeeeeeeeeeem.... mééég őőőő sem. :))

11. f1fee9d062 (válaszként erre: 9. - 07c4794583)
2011. nov. 20. 07:14

Igen... :(


Én ha nem megy finoman, többször is beleestem kíméletességből abba a hibába, hogy azt mondtam, kötődön a régi kapcsolatomhoz, nem vagyok kész őrá. Vagy hogy visszamentem a régihez...


Gáz, de nem akartam megmondani, mert akinek megmondtam, vagy kiborult, vagy ellenséges lett. Talán rosszul kommunikáltam a dolgot...


Szóval ha értetlen a szép szóra, hogy "szerintem nem megy együtt, bár őszintén kedvelem, de szerelmet akarok, az meg nem jött", ha ezt nem érti, akkor sajnos csúsztatok...

2011. nov. 20. 01:38
és a "nem eléggé vevőség" egyébként azt is jelenti, hogy a párkapcsolatban sem funkcionálnának túl jól, tehát érthető a bukás
2011. nov. 20. 01:37

Sok férfi azzal erdőz be, hogy nem veszi jól a jeleket. Az explicit visszautasítás megelőzhető lenne, ha értenék a másik viselkedését, jeleit. Ehelyett házhoz mennek a pofonért, mert annyira akarják a témát, hogy nem látnak a lila ködtől


és szerintem mindig is azok esnek így pofára, akik nem eléggé vevők a nőtől sugárzott metakommunkiációra

8. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 01:18
Én alapvetően a szavak embere vagyok.Tehát amit a másik nem mond ki,az nincs is.Én baromira tudom élvezni(avagy nem) a sokatmondó tekintetet,meg a testbeszéd 1000%-os ráutalását,de!Amíg konkrétan el nem hangzanak a szájából bizonyos dolgok,addig nincs mire ténylegesen reagálni.Ennyi.Ha meg felhozza,akkor marad az őszinteség.Ha az elutasítás akar lenni a részemről,akkor valahogy így:"Nézd..."Ilyen egyszerű.Kár feleslegesen görcsölni...
7. Zizisicc (válaszként erre: 4. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 00:53
Lehet finoman is elutasítani vkit, és lehet durván is. Én csak akkor vagyok kemény vagy durva, ha a szép szó nagyon nem használ .....
2011. nov. 20. 00:51
A kémia hiánya a Minden hiánya...
5. Zizisicc (válaszként erre: 4. - Yeeenky)
2011. nov. 20. 00:47
Szerintem a stílus sokat számít.
2011. nov. 20. 00:45
Hogyan lehet kíméletesen őszintének lenni? Az elutasítás rossz dolog.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook