Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehet valakit letiltatni az iWiW-ről? fórum

Hogy lehet valakit letiltatni az iWiW-ről? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 12. 08:31

Érdekes dolgokat írtatok, képlopás stb.

Iwiwre csak a volt osztálytársak miatt regiztem. Meghívó után, persze.

Van fórum, de nem megyek oda be.

Közösségi oldalakon, nem tetszik az a dolog : ki kit vett fel az ismerősei közé. Az üzenőfal. Épp csak bejelentkezem, van e levelem, és lépek is ki.

Azt hiszem eddig se sok képet tettem fel, ezekután főleg nem teszek..

14. 25d4b44717 (válaszként erre: 13. - Lencsy)
2011. nov. 21. 21:04
Köszönöm szépen kedvességed,itt megmarad a bizonyíték csak néha veszik ki, más semmi, legalábbis mióta itt vagyok mást nem láttam pedig amiket írnak néha...:-)Kellemes munkát neked :-)
13. Lencsy
2011. nov. 21. 20:40
Én is moderátora vagyok egy közösségi oldalnak, de tanácsolni csak azt tudom, hogy amit már meg is tettél, hogy tiltsd le a saját lapodról, próbáld meg elmenteni a sértegetéseit vagy szólj az ismerőseidnek, hogy ők is mentsék el és újra meg újra tegyetek panaszt a trágár mentésekkel alátámasztva ! Azon az oldalon ahol én moderálok igyekszünk minél előbb pontot tenni az ilyen dolgok végére és kitiltani az illetőt , de mi is kérünk a sértegetésről lehetőleg mentést , mert ez a bizonyíték :) Az iwiw egy jóval nagyobb közösségi portál ,mint a miénk , így valószínű a dolguk is több így lassabb a folyamat, de ne hagyjátok annyiban :)
2011. nov. 20. 11:52
Szerencséd volt :-).azért furcsa, hogy némelyeknek mi ad örömet. Sivár,sajnálni való élete lehet az ilyeneknek.Hogy semmit nem szólt a környezetükben az ilyeneknek. a helyes viselkedés mikéntjéről?
11. júliusi (válaszként erre: 10. - 25d4b44717)
2011. nov. 20. 11:09
Ez már tavaly történ,azóta nem történt ilyen eset,hál Istennek,felfogta a szitut.
10. 25d4b44717 (válaszként erre: 7. - Júliusi)
2011. nov. 20. 11:03
Ez már abszolut szémélyiségi jogotsértő.Megérdemli, ugy följelentsd. Akár három évet kaphat.Ott leszokik róla d:-:-)
2011. nov. 20. 10:58
És a Hoxa fórúmokon ,hogy lehet kiszürni, etüntetni. a gyalázkodó, személyeskedő, nem a témához kacsolódó írásokat és íróját legalább a saját gépről?
8. júliusi (válaszként erre: 5. - 80fd50bef5)
2011. nov. 20. 10:54
Ez meg odáig vetemedett,hogy a férjem nevében regizett az iwiwrw,és nagy pofátlanul bejelölt ismerősnek...Érdekes, a reget is csak nagy nehezen törölték,a nőt meg csak figyelmeztették,de nem tiltották ki...
7. júliusi (válaszként erre: 6. - 2f8d4f38f0)
2011. nov. 20. 10:53

Én,anno,csak akkor tudtam letiltani a nőt ,amikor üzenetet küldött nekem.Képet lopott a férjemről ,és feltöltötte magának...

A képet is úgy sikerült letöröltetni, hogy többen írtunk a moderátoroknak.

2011. nov. 20. 02:28
Nagyon primitiv no,sajnos.En az iwiw oldalamrol,letiltottam,nekem ne irjon ocsmanysagokat.Remelem,sikerul a letiltas,es senkit nem serteget.Koszonom,a valaszokat.
2011. nov. 20. 00:40

az ilyen nő aki így viselkedik az lelkiszegény............


vagy másnak a nevét használja a regisztrációnál

2011. nov. 20. 00:38

moderátorok nem foglalkoznak ilyennel,ha jelzed nekik majd 2 hónap múlva..........


de te le tudod tiltani a saját oldalodon

2011. nov. 20. 00:20
moderátornak írni
2011. nov. 20. 00:19
Majd ha hozzájutnak, letörlik. Ilyen portálokon elég sok munkájuk van a moderátoroknak.
2011. nov. 20. 00:09

Van egy no,az iwiwen,aki mar 2 temaban is,olyan drasztikusan felhaborito szavakkal illeti a tobbieket,hogy mar nyomdafesteket nem tur.En is es a tobbiek is jeleztuk,hogy tiltsak le.Irtak nekem,hogy irjam meg a linkjet.En megirtam,elkuldtem,de meg nem tortent semmi,eppugy sertegeti,leku....a az embereket.

Mindenfele ciganyoknak elhordja a magyarokat.Nincs szegyene,mert a helyesirasa csapnivalo,es sokan megirtak neki,de nincs szegyene.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook