Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A mosógép alján folyik ki a víz. Mit csináljak, mitől lehet? fórum

A mosógép alján folyik ki a víz. Mit csináljak, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


20. 859d1d62c0 (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2011. nov. 19. 19:50
nem minden a helyén van.szar már egész egyszerűen.
19. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Cb82b220ce)
2011. nov. 19. 18:33

Áá nem szeretem a folyékony mosószert, de amióta ez a gépem van, azóta a sötét ruhákhoz azt használok. Azért mondom, hogy a gép hibája, mert ezelőtt volt már nekem 3 gépem és soha egyik sem csinált ilyet.


A kinyomócső nincs eldugulva?

2011. nov. 19. 17:28
felültöltős ez is.de enenk már annyi baja számítottunk rá h. .....!
2011. nov. 19. 14:39
Nekünk is volt ilyen baja.Felültöltős.Levettük az oldalát és mosás közben megnéztük hol folyik.A guminál folyt a tetején,körberagasztottuk és azóta nem folyik.Ha nem muszáj nem fizetünk potyára szerelőt.
2011. nov. 19. 12:31
ennyi.1 percet nem ment a gépen csak vette fel a vizet és már ömlött:-S nincs mese hétfőn vennem kell.
2011. nov. 19. 12:26
hát most szétszedte a párom de semmit nem látott rajta.most elindítok egy mosást.kipucoltam.meglátjuk mi lesz.
14. cb82b220ce (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2011. nov. 19. 11:22

Folyékony mosószert használsz? Mert annak nem kellene látszódnia a ruhákon.

Én sokáig nem folyékonyat használtam és folyton beleragadt a ruhákba, amióta folyékonyat használok nincs semmi gond, semmi pénzért nem vennék már másikat.

13. zsana0
2011. nov. 19. 11:14

Nem biztos hogy lyukas az alja,nálam a dob körűl van gumi,az volt ki nyúlva és azért folyt a víz.

De ha már tényleg régi és állandó baja van,jobb ki cserélni.

2011. nov. 19. 11:14
Megnézted a szűrőt? Lehet ,csak az van tele trutyival. Nálam az volt a baj. Majdnem 30 éves a Jónásom (gépem:)))
11. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - Sly7105)
2011. nov. 19. 11:06

Amikor tönkrement a régi gépem, elég nagy bakban voltam, mert nehezen döntöttem. 5 éves volt a mosó-szárítógépem és 50 ezerért csinálták volna meg, így vettem egy samsung csodát ugyanennyiért. Ami 1 hónap után folyt, majd még 1 hónap után kicsit hangos lett. Még jó, hogy garancia volt rajta. Kicserélték a vízpumpát és a szivattyút vagy mit, persze nem azért, mert rossz volt, hanem azért, mert úgy tűnt el fog romolni:)

Na mindegy ingyen volt. De nem vagyok elégedett ezzel a géppel, mert a mosószer benne marad a ruhákban.

Ha elromlik, ami remélem csak 5 év múlva fog megtörténni vagy később, akkor megcsináltatom a régi energolux mosógépemet, mert az csak azért nem megy, mert 5 évig állt. A szerel azt mondta, hogy 10 ezerért teljesen felújítja és még megy majd 10 évig.

Valóban az egyszerűbb gépek tartósabbak, nekem is ezt mondta a szerelő.

10. Evawitch (válaszként erre: 8. - Geridina)
2011. nov. 19. 11:00
Húgoméknál a konyhát áztatta el több évig. Ha jól tudom, 13 éves mosógép volt... Nem csodálkozom, hogy tönkrement.
2011. nov. 19. 10:59
ha régi akk jobb újat venni:) én körülnéznék a helyedben egy szépséghibás termékek boltban igaz hogy nem szép de sokszor fele annyi a cucc mint ami hibátlan :D
2011. nov. 19. 10:57
Nálam ez akkor fordult elő, mikor már teljesen az alja el volt rohadva. Először nem gondoltam rá, és még fél évig mostam úgy, hogy alatta rongy volt, nem volt pénzünk szerelőhöz vinni. Kívülről nem látszott semmi.
2011. nov. 19. 10:56
Nekem pont a garanciális időszak után 1 héttel nyekkent be a digitális "csoda' mosógépem. Aztán többféle szerelő többféle horror árat mondott rá, amin már új mosógépet is lehet venni, mert a digitális verzéslés miatt, szegénykémnek épp az agya adta fel a szolgálatot. Így vettünk egy új, kevésbé bonyolult gépet, ami azóta is nagyszerűen működik. A jó tanács egyébként az volt az egyik szakember részéről, hogy minél egyszerűbb gép legyen, nem kell bele mindenféle csodaprogram, amit amúgyis keveset használunk. És így van, ez egy felültöltős, nem túl drága gép és rengeteget, naponta mosok vele. Eddig semmi baja, 1 éve működik, szuperál!!
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - 859d1d62c0)
2011. nov. 19. 10:51

Nekem, akkor folyt az alján a víz a gépemnek, amikor még nem volt 1 hónapos sem. Kijött a szerelő és azt mondta, hogy sok mosószert használok és nincs vízszintben a gép.

Igen, ha régi, akkor biztos más baja van és lehet drága megcsináltatni.

Milyen géped van?

2011. nov. 19. 10:50
Lehet,hogy csak el van dugulva a mosószeradagolónál!A miénkkel az volt a baj,ugyan úgy jött ki az alján,ahogy bement!
4. Evawitch (válaszként erre: 3. - 859d1d62c0)
2011. nov. 19. 10:48
Ha ennyire ócska, akkor jobb újat venni, persze ha van miből. :) Húgoméknál is ugyanez volt a probléma, lyukas volt az alja. Apámat nem lehetett rávenni, hogy vegyen másikat, ha volt is pénze, akkor sem. Évekig mondogatta, hogy ez még jó... Húgomnak volt már saját pénze, dolgozott, vett gépet. Mikor vitték ki a régit, mesélte, látta, hogy lóg valami az aljából. Észrevette, hogy meglett a kedvenc bugyija. :D
2011. nov. 19. 10:45
:-S.Csodálatos.megcsináltatni megtudnám mert van ismim.de egy rakás szar már.nem szenvedek vele.inkább veszek 1 újat.állandóan vmi baja.
2011. nov. 19. 10:42
Szétrohadt az alja, ilyesmi baja van. Megcsináltatni nagyon drága, azt tudom, mert az egyik albérletben ugyanez volt a gond.
2011. nov. 19. 10:40
A mosógép alján folyik ki a víz.mit csináljak mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook