Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátnőmnek segíteni szeretnék jó tanácsokkal fórum

Barátnőmnek segíteni szeretnék jó tanácsokkal (beszélgetős fórum)


28. Ekidli (válaszként erre: 27. - Büngyürina)
2008. jún. 7. 22:40
Hát, talán az összes egyszerre...:) Meg persze közben is szerettem a barátomat, de olyan jó volt azt érezni, hogy nemcsak neki tetszek. Meg jobban átgondoltam a dolgokat, és rájöttem, hogy ez tényleg csak egy fellángolás, és nem lenne tartós a kapcsolat, utána meg tényleg a lelkiismeretem miatt szenvednék.
2008. máj. 25. 22:25
És a pároddal való mélypont korszakodban mi tartott vissza a félrelépéstől?Lelkiismeret?Bűntudattól való félelem?A lebukás félelme,vagy egyszerűen a párod iránti szerelmed??
26. Ekidli (válaszként erre: 25. - Büngyürina)
2008. máj. 25. 22:17
Én is kb. ezt akartam írni. Velem is volt már olyan, hogy egy kicsit mélyponton voltam a párommal, és akkor valaki pont tett egy kedves megjegyzést és egy csábító mosolyt, hát persze hogy jól esett, és azt hittem, hogy belezúgtam, és csak ő kell nekem. Utána mindíg csak rá gondoltam. De aztán javult a helyzetünk újra olyan lett,mint régen, és ez a fellángolás elmúlt, ma már teljesen közömbös vagyok vele. Ha néha belegondolok, hogy milyen hülye voltam...:S Úgyhogy szerintem most náluk is vmi mély pont féleség van, szerintem tényleg beszélni kéne a férjével. Mondjuk az gáz, hogy pont a munkatársa, akivel szinte egész nap együtt van... Sok sikert!
25. Büngyürina (válaszként erre: 24. - Rea69)
2008. máj. 25. 21:55
Ez elég ütős téma.Én a magam részéről még sosem csaltam meg a férjem.Viszont másképp látom most a megcsalást,a vágyakat mint pl 3 éve.Biztos,hogy egy férj ha nem csalja,üti az asszonyt,akkor olyan nagyon jó férj?És mi van a lelki sérelmekkel?Amikor a meló helyeden utánad forognak a pasik,de a férjedtől csak a heti betanult :csini vagy,szeretlek-et kapod,aztán este tv,napközben egymáshoz se szólunk téma megy?Tuti,hogy egy 20-as,30-as éveiben járó nőnek ez elég?Még akkor is,ha nem verik otthon ,nem tuti,hogy ez a boldogság.Könnyű mondani,válj el!És a gyerek/ek?Az évtizedekre szóló lakáskölcsön?Minden megoldható,persze,de lépni nem olyan könnyű.Én azt mondom,ne ítélj el senkit,nem tudhatod,milyen cipőbe lépsz még bele!!!!
24. Rea69
2008. márc. 9. 07:29
Szerintem ilyen nincs,ha valaki egyszer megteszi, megteszi többször is.Ha 1x nem buktam le, miért buknék le most alapon.Ha valaki szereti a férjét, szerintem eszébe sem jut más után epekedni.
23. LoLiNa
2008. febr. 26. 13:47
egyetértek én is.. ha szereti a férjét... mit ugrálna már más pasival?! ha meg nem szereti, akkor hagyja ott és már is szabad a pálya.. Falnak tudok menni az ilyenektől..
22. Sylvee12 (válaszként erre: 21. - Roni24)
2008. febr. 26. 11:31
Teljesen egyet értek azzal, amit leírtál, illetve a többiek hozzászólásaival. Totál ellentmondásos a történet. Ha szereti, de csak ha tényleg szereti a férjét, miért mást kíván???
21. Roni24
2008. febr. 26. 11:07

Hmmm, jó régen volt már aktuális ez a téma, de azért leírom a véleményemet! Remélem nem csinált butaságot a barátnőd azóta!


Ha bele is megy(ment) egy ilyen dologba, előtte szerintem jól át kéne rágnia, mivel járhat! Kockáztatja a családját, a férjét, egy kiegyensúlyozott életet, egyetlen kis testi fellángolás miatt! Ami, hogy ha meg is történik, és nem bukik le, nem biztos, hogy az egyetlen marad! Nem biztos, hogy meg tud majd állni egynél! Hiszen gondolhatja, ha egyszer nem bukott le, nem fog lebukni másodszorra sem, harmadszorra sem, és így tovább...

Nade, ezekután azzal is kell számolni, hogy a lelkiismeretével hogy fog elszámolni, hogy tud ezekután a férje szemébe nézni, és persze azzal is, hogy előbb-utóbb le fog bukni!


Amellett pedig, szerintem a probléma gyökerét kéne ilyenkor megkeresni, miért van az, hogy egy másik férfit kíván, és nem pedig a saját férjét? Valamit akkor ezek szerint nem kap meg, vagy nem úgy ahogy szeretné! Márpedig ha szereti a férjét, ezt meg kellene beszélnie vele, és változtatni a szokásaikon, belevinni új dolgokat, hogy izgalmas legyen, és eszébe se jusson, máshol keresni azt!


És azt hiszem a mondandóm többi részét myly már leírta röviden!

20. dorec
2007. nov. 27. 19:31
Nálam nem férne bele, persze mindenki maga dönti el...
19. JUL17
2007. nov. 27. 19:21
Nem beleszólni akarok az életébe,nincs is szándékomban,mint írtam együtt olvassuk a fórumot.
18. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - JUL17)
2007. nov. 27. 18:53

Akarja a baratnöd , hogy jo tanacsokkal lasd el ? Egyalltalan akarja-e , hogy beleszolj az eletebe ?

Azert ez nagyon fontos szempont !

17. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - JUL17)
2007. nov. 27. 18:24

Mivel én úgy tartom,hogy a szerelem következménye a szex és a másik ember kívánalma,úgy gondolom,hazudik amikor azt mondja,nem szerelmes és a férjét szereti.

A srácba belezúgott,a férjét pedig nem akarja megbántani,vagy fél kilépni a megszokottból.

Szerintem beszélnie kellene a férjével,mert lehet, hogy közel sincs minden rendben a házaságukban.

16. Tabipoczak (válaszként erre: 1. - JUL17)
2007. nov. 27. 18:22

Nem bocsátható meg!!!!

Ha szeretné a férjét, meg sem fordulna a fejében hogy félrekufircoljon!

15. JUL17 (válaszként erre: 14. - 11a91585fe)
2007. nov. 27. 18:07
köszi végre valaki
2007. nov. 27. 18:02
Hát én nem tartom ezt bocsánatos bűnnek.Csak mert "annyira kívánja szexuálisan ,hogy másra se tud gondolni". Akkor vegyen naponta többször jéghidegvizes zuhanyt! Nem vagyunk ösztönlények! Veri a férje? Elhanyagolja? Rossz vele,megcsalja őt? Nem? Akkor maradjon csak szépen a fenekén. S ha ez minden évben előfordul,hogy "annyira kívánja szexuálisan ,hogy másra se tud gondolni",akkor minden évben megteszi? Na nem..Ez az én véleményem.uff
13. JUL17
2007. nov. 27. 17:54
tudom,hogy neki kell döntést hoznia ,de látom nap mint nap szenvedni és segíteni szeretem volna neki ezzel,hogy írok ide a fórumra hátha lesznek jó tanácsok és együtt elolvassuk őket.
12. kisböbe (válaszként erre: 10. - Spinneli)
2007. nov. 27. 17:28

Ugye-ugye...

:))))

11. b59d693a46 (válaszként erre: 9. - Kisböbe)
2007. nov. 27. 17:28
Szerintem meg ebben nem lehet tanácsot adni, mindenki el tudja dönteni, neki ez belefér vagy sem.
10. spinneli (válaszként erre: 9. - Kisböbe)
2007. nov. 27. 17:25
te kis orákulum.
9. kisböbe (válaszként erre: 8. - JUL17)
2007. nov. 27. 17:18

Szerintem csak nem merik leírni a véleményüket!!

Mert hát az hogy nézne ki hogy,IGEN,MIÉRT IS NE?!

2007. nov. 27. 17:08
tényleg senki nem volt még ilyen helyzetbe?
2007. nov. 26. 18:30
Csak véleményekre lennék kiváncsi ,hogy sok ember ilyen esetben mit tenne vagy tanácsolna.Hátha járt már valaki ilyen cipőben.
2007. nov. 26. 15:50
Attól függ, hogy mit tesz a barátnőd, hogy fórumon vadidegen emberek mit tanácsolnak neki? Na ne...
2007. nov. 26. 15:49
mert mire gondolsz?
2007. nov. 26. 15:48
Még annyit a srác tiszteletben tartja azt ,hogy férjnél van de erősen kimutatja az érdeklődését ha valami történik az csak a barátnőmön múlik.Segítsetek .Köszi előre is.
3. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2. - 754c7e07c3)
2007. nov. 26. 15:46

*tények

Bocsi.

2007. nov. 26. 15:46
Itt valami bibi van. A téynek, amiket közöltél ellentmondanak.
2007. nov. 26. 15:45
Férjnél van szereti van egy gyermekük,de a munkahelyén van egy srác aki akarata ellenére megőrjíti.Nem szerelmes belé de annyira kívánja szexuálisan ,hogy másra se tud gondolni.A fiú szintén így érez.Mit tegyenek.Egyszer az életben lehet bűnbe esni és ez megbocsájtható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook