Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álláskeresés fórum

Álláskeresés (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
2020. jan. 11. 20:39

Sziasztok!

A soproni bíróság jegyzőkönyvvezetőt keres. Kiváló gépírás, hibátlan helyesírás és érettségi a követelmény, valamint terhelhető kolléganőt várunk.

2019. dec. 29. 21:56
Telefonszàmom:06 30 652 0566.
2019. dec. 29. 21:54
Állást keresek 8 órában csomagoló,címkéző,telefonos,adatrögzítő munkakörben.Budapesten.Màs javaslatot is szívesen fogadok.Hosszútàvon gondolkodom.
2017. okt. 16. 21:15

Nálam munkahelyen nem lehet a telefon. Állást keresek, nem tudom felvenni, de már volt 2 nemfogadott hívásom. Lehet téves is, reklám is, de állás is. Buta kérdés, hívjam vissza a számot?

Aki hr-es, hátha van itt a fórumon, szokta többször hívni a jelöltet vagy ha visszahívja a jelölt, akkor?

2017. jún. 28. 08:59
Budapesti állásokat itt találsz: [link]
2013. máj. 14. 18:50

Most olvastam, ezért osztom meg Veletek:


Csalók toboroznak dolgozókat németországi munkára!


Eddig legalább négyszáz magyar károsultja van annak a visszaélés-sorozatnak, amely az elmúlt hónapokban történt és vélhetően történik napjainkban is Németország egyik legnagyobb húsüzemében Hamburgban - mégpedig aktív magyar segítséggel - írja a Népszava.


A hamburgi székhelyű Schwarz Cranz húsfeldolgozó üzemben dolgozó károsultak egyöntetűen arról számoltak be, hogy a magyar közvetítők hangzatos hirdetései és ígéretei ellenére szerződést nem kötöttek velük, fizetést alig kaptak - a legtöbben három hónapon át semmit -, közben a napi 10-12 óra munka mellett hét végén is dolgozniuk kellett.


Jelenleg is mintegy kétszáz magyar dolgozhat a cégnél, ahova elsősorban egy fiatal, harmincas jászkíséri pár közvetít magyar munkaerőt december óta.

2012. dec. 28. 13:32
Sziasztok! Szüleimnek keresek állást Nógrád megyében... Ha valaki tud valamit, kérem, írjon.
2012. dec. 28. 13:05
munkában.
2012. dec. 28. 13:03

Januártól keresek pénzügyi-számviteli területen adminisztrációs, adatrögzítő állást, ideális esetben könyvelő mellett, vagy könyvelőirodában, ahol gyakorlatot szerezhetnék a könyvelésben és minden könyveléssel kapcsolatos munkával.


Köszönöm!

2012. dec. 10. 13:27

Sziasztok!


Januártól keresek egy egy gyerekes családot, akik babysittert keresnek. 16 éves korom óta vigyázok gyerekekre ( most 33 vagyok) és van egy 6 éves kisfiam. Voltam dajka, babysitter, anyuka, játszópajtás....

Szeretem az időt éretlmesen tölteni a kicsikkel, színezés, rajzolás, kreatívkodás, séta, együtt kitalálni ötletes dolgokat (pl. káposztasüni,tejfölöspohárból cica stb ...)

vagy anyunak ajándékot készíteni :)

Ha ilyen embert keresel vagy ismersz valakit, aki babysittert keres, kérlek keress meg itt...


Szép napot mindenkinek :)

Köszönöm :)

Adrienn

178. c8dc8ce78d (válaszként erre: 176. - Komadi Timike)
2012. dec. 3. 07:10

Szia!


Az egyik közösségi oldalon (Nem tudom, hogy ki szabad-e írnom, hogy melyik az, de biztosan sejted..face....) szóval ott vannak zárt csoportok, magyar és külföldi állást keres-kínál, nagyon sok állásajánlat érkezik naponta.

Nem tudom, hogy fent vagy rajta?

177. Pocok96
2012. dec. 3. 07:02
Eladó árufeltöltői állást keresek 42 éves vagyok,kereskedelmi végzettséggel(ruházati)több éves tapasztalattal,minden megoldás érdekel!
2012. nov. 22. 16:13

Sziasztok!

Aki tud kerem segitsen!

Anyukamnak keresnek valami munkat Hollandiaba, bejaronoit vagy gyerekre vigyazni, MAGYAR csaladhoz.

Akinek van kinti ismerose es teheti, kerem Segitsen!

Nagyon koszonom!!!

175. Eperke_eperke (válaszként erre: 173. - Eperke_eperke)
2012. nov. 14. 22:48

Még senki nem írt :(

Nem érdekel senkit az állás??

2012. nov. 14. 11:29
Ékszerbecsüs állást nem tud valaki Miskolcon? Most is dolgozom,de szeretnék váltani. Köszönöm,ha valaki tud segíteni.( Priviben)
2012. nov. 14. 10:49

Sziasztok!


Irodai munkára keresünk humánpolitikában is jártas, hölgy munkatársat Bp Zuglói irodába napi 8 órás munkakörbe. Betanulás kezdete legkésőbb 2013. január.

Ha érdekel valakit írjon privit, majd önéletrajz kelleni fog.

Feladatok:

-HR ügyek

-VÁM ügyintézés sablon alapján kb havi 1.

-kapcsolattartás a könyvelővel

-ajánlatok kiadása sablon alapján

-vezető munkájának támogatása, megbeszéléseinek nyomonkövetése, megszervezése, tehát kicsit titkárnői feladat

2012. aug. 13. 19:03
Párom építő mérnökként diplomázott. Állást keresünk neki, bármit, ami ezzel kapcsolatos picit. Akár alkalmi munkát is! Építésvezető, tervrajz- műszaki rajzok készítése, látványtervek készítése, stb..
2011. nov. 25. 15:08

Sziasztok!

Soproni szalonba keresünk fodrász, pedikűrös, műkörmös kollégákat kizárólag vállalkozói jogviszonyba. Bérleti feltételek nagyon kedvezőek, a szalon a belvárosban van. Nyitás december 1-jén!

2011. okt. 13. 08:44
Sziasztok! Felszolgáló, pultos állást keresek az I, II. illetve V. kerületben! angol nyelvtudásom van közép és felsőfok között...Kérem, aki tud segíteni írjon privát üzenetet! köszönettel:Tia
2011. jan. 14. 18:16

Sziasztok

Budapest nyugati pu. környékén keresek állást, vidékről járnék fel dolgozni. Adminisztratív, irodai munka érdekelne.

Ha valaki tud valamit, segítsen.

Köszi.

2011. jan. 10. 09:39

Sziasztok!A férjem a múlt héten veszítette el az állását...:( Biztonsági őr, vagyonőr,és szobafestő mázoló tapétázó szakmája van.

Ha valaki tud valami infót szóljon! Borsod megyében lakunk:((

2010. dec. 31. 09:27

Ok, mindegy a lényeg, hogy állást kínálnak/kínáltok :)


Mint ügyfél tényleg jó tapasztalataim voltak velük kapcsolatban, de ez természetesen nem egyenlő azzal, hogy ha valaki munkaerőként dolgozik egy adott cégnél.


Azért sok sikert mindenkinek...az egész évre :)

166. BizJ
2010. dec. 30. 16:29

Hát igazad van, minden bizonnyal több infót is megadhattam volna, de az már féltem, hogy reklámnak, vagy ,,igazi,, hirdetésnek minősül, és törölve lesz.

Csupán segíteni szerettem volna - hátha itt valakinek felkelti az érdeklődését a dolog.


Annak személy szerint örülök, hogy neked jó tapasztalataid vannak a céggel kapcsolatban, még nem vagyok olyan régóta a cég tagja, így nem kaptam teljes képet mindenről, szóval a te infód mindenképp hasznos :)

165. Zita_anya (válaszként erre: 164. - BizJ)
2010. dec. 30. 12:36

Ennél azért kicsit több infóval is szolgálhatnál, nem gondolod? :)


Személy szerint a pénzügyi cégekkel nincs jó kapcsolatom, pontosabban a legtöbbekhez hasonlóan kissé előítéletes vagyok...


A céget még régebb óta ismerem. Sokat segítettek nekem, úgyhogy volt ügyfélként panaszom nem lehet.

164. BizJ
2010. dec. 29. 19:45

Pénzügyi területen keresel állást?

a személyes tippem az, hogy küld el az önéletrajzodat a Bestens-nek! karrier@bestens.hu

2010. szept. 13. 18:49
az apeh is hirdet megint, de csak határozott idejűeket
2010. szept. 11. 08:48

van egy ilyen:

www.jobkereso.com


'padisah válasz | megnéz | könyvjelző 2010.09.07 09:22:19 (52314)

készül egy új álláskereső oldal, ahol a kereső-t szó szerint kell érteni


www.jobkereso.com


amiben az a pláne, hogy itt keresőrobotok szedik össze azokat az állásajánlatokat, amelyek kint vannak a neten, más weboldalakon


ez főleg más hirdetőoldalakat jelent, mert ott van sok, de mi leszedjük a vállalkozások honlapján meglévő állásajánlatokat is, amit megtalálunk


(tehát itt nincs munkaerő közvetítés meg semmi ilyesmi, csak linkeket adunk mint egy rendes keresőprogram)'

161. bildus (válaszként erre: 160. - T.Ili)
2010. júl. 12. 19:55
Hát be fogom adni :) Mert elég durva munka ez a mostani :S
160. t.Ili (válaszként erre: 159. - Bildus)
2010. júl. 7. 20:40
Nem lehetne beszélni vele?Hogy ha beadnád,nem szólna az érdekedbe? Vagy ,ő mit tanácsol:mert ha próbaidőn vagy,nem szeretnél lemaradni a lehetőségről?esetleg inkább be add-e a pályázatot?
159. bildus
2010. júl. 7. 15:00

Köszönöm! De mint mondtam, nem álmaim munkája és elég pörgős, meg időigényes. Emellett magánélet kilőve :S De ez van!

Hát, megpályáznék én mást is, mert a másik amit most hirdettek közelebb is van, és kevésbé stresszes és strapás. Viszont már aláírtam itt a munkaszerződést...és az igazgatónak elég messzire elér a keze, vagyis minden nagyobb intézményt (munkaügyik, iskolák) kívülről ismer. És ha most beadom erre is a pályázatomat, akkor arról tuti, hogy értesülni fog. Bár, próbaidőre vettek fel, szóval... :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook