Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajánlanál jó HORDOZÓ TAKARÓT? Mei-taihoz. fórum

Ajánlanál jó HORDOZÓ TAKARÓT? Mei-taihoz. (beszélgetős fórum)


2011. nov. 17. 13:29

Köszi! Van több overálunk, de amibe mozogni is tud, az egy sima polár overál, lábfejes, de van közte -gondolo vatelin-bélés.

Szóval ilyen:

[link]


Ez alá harisnya+body szerintem nem elég. De ha lenne egy jó takarónk, akkor már tök tuti lenne :)

Csak olyan drágák....

2011. nov. 17. 11:17
én tél végén vettem, sima overallt adtam rá ,normálisan, nem túl melegen aláöltözteve ha nincs még akkor próbálj olyat venni ami nem csúszkál,és rá a takarót ha hideg van.....amúgy én sima overállban hordtam jól aláöltözve addig szóval a tavaly telet külön,takaró nélkül húztuk ki később lett olcsó hordozós kabátom és takaróm is....
2011. nov. 17. 11:04
Köszi! Ezalá hogyan öltözteted fel a babát, ha mei-tai-al indultok útra, ilyen hidegben?
2011. nov. 17. 10:52
Nekem Ergóhoz való van de több mthez is jó,belül polár,kivül vízlepergetős,én kendőhöz mthez onbuhoz is fel tudom venni,más márkát nem ismerek ezt hordozós portálon vettem,meg vagyok elégedve vele.
2011. nov. 17. 10:50

A Gremesét nézem, de honlapon minden típusnál ugyanaz a leírás szerepel, csak az árak különböznek :)


Esetleg jó hordozótakarót ajánlanál?

Olyat szeretnék, ami ultra meleg! Hogy ne kelljen nagyon aláöltöztetni a babát.


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook