Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Befolyásolhatja-e a beágyazódást, ha antibiotikumot szedek (fertőzéses torokfájás miatt)? fórum

Befolyásolhatja-e a beágyazódást, ha antibiotikumot szedek (fertőzéses torokfájás miatt)? (tudásbázis kérdés)


9. rewt
2012. júl. 29. 10:14

Nem tudom...

Azt tudom, hogy anti - ellen, valami ellen...

bio - élet

Tehát lehet : élet elleni szer... - és tudtommal az is.

Ha ezt "beiktatjuk" egy olyan sejt-konglomerátumba mint az emberi szervezet - ahol többszáz milliárd sejt van - akkor melyi orvos garantálja azt, hogy ez az életet likvidáló szer hol fog hatni és hogyan...?

Adott az orvos a szernek valami különleges utatítást, hogy most ne bántsa a zigótát..?

Vagy csak úgy..., szabadjára engedte...?

2011. nov. 17. 19:18

A beágyazódást az antibiotikum nem befolyásolja!

A betegség amire szeded, az sokkal inkább.

Ha elkezdted már szedni, akkor ne hagyd abba, mert azzal ártasz.

2011. nov. 17. 09:26
nincs lazam...
2011. nov. 17. 09:24
hát a helyzet az, hogy mindenképpen kell szedned az elkezdett antibiotikumot legalább 7 napig...vagy, ha ma még nem vettél be, csak tegnap egyet, talán válthatnál természetesebb gyógymódra, mint homeopátia, gyógyteák stb. többet árthat az antibiotikum , mint maga a fertőzés szerintem. De hát a legjobb,az lenne, ha van nőgyógyászod és vele beszélnéd meg. Az antibiotikum tájékoztatója mit ír? Gondolom a szokásos sablont, hogy kora terhességben nem ajánlott a szedése...lázad van?
2011. nov. 17. 09:17
csak tegnap este ota....1000 mg ospamoxot...
2011. nov. 17. 09:15
mióta szeded az antibiotikumot?
2011. nov. 17. 08:58
a ciklusom elso napja okt.30 volt , peteeresem ovulacios teszt alapjan nov.10 -en volt ...szoval ma vagyok a 19. napon !
2011. nov. 17. 08:54
Szia, én úgy tudom,hogy a fogantatástól két hétig úgymond nincs "kapcsolat" az anya és a baba keringése között, tul. képen csak a nemvárt napjától van rá esély,hiszen akkor tartasz a beágyazódás után kb. 7-10 nap körül. Tehát ebben a korai fázisban nem árthat az antibiotikum, bár ezt soha egyik orvos sem garantálná neked. én is csak az olvasottak alapján írom. Most hol tartasz a ciklusodban?
2011. nov. 17. 08:50
Befolyasolhatja-e a beagyazodast, ha antibiotikumot szedek (fertozeses torokfajas miatt)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook