Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasam baloldalán köldöktől 5 cmre 'terime' tapintható? Mi lehet ez? fórum

Hasam baloldalán köldöktől 5 cmre 'terime' tapintható? Mi lehet ez? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 20. 17:12
A vizsgálatokon csak az derült ki, hogy a lépem van megnagyobbodva és azt lehet érezni a bal oldalamon, de nem akkora, hogy ki kéne venni és nem is olyan nagy, hogy foglalkozzanak vele miért nagyobbodott meg. Holnap megyek még a gasztroenterologushoz, akkor átad néhány leletet.
9. Imisz (válaszként erre: 8. - Katianyu21)
2011. nov. 16. 16:56
Köszi. Addig kitartás, és élvezd a gyerekeket, ugyis olyan hamar megnőnek, elszalad a gyerekkor varázsa.
2011. nov. 16. 16:48
Csak a gyerekeimmel fogok addig törödni...ők segítenek majd hogy ne legyen időm elkalandozni...Igen, mindenképp megírom!
2011. nov. 16. 16:42
Az a baj, még van pár hét a vizsgálatokig...de addig próbálj ne erre koncentrálni. Megírod majd mit állapítottak meg?
2011. nov. 16. 15:51
Igazad van, megpróbálok majd erős lenni. Köszönöm :) hát nem egyszerű 2 kicsivel az élet, de ikresanyukaként belejöttem a dolgokba :)
5. Imisz (válaszként erre: 4. - Katianyu21)
2011. nov. 16. 15:40

Azért ne ess kétségbe, főleg ne előre!

Az ikrekhez gratulálok, nem lehet könnyű egyszerre 2 aprósággal:))

2011. nov. 16. 15:37
Sziasztok. Köszönöm a hozzászólásokat! Majd meglátjuk mi lesz. A tükrözések november végén ill.dec. elején lesznek.Kb. 1 hónap múlva tudni fogom mi ez az egész...
2011. nov. 16. 15:32
Duzzanat, dudor, térfoglaló folyamat.
2. Imisz (válaszként erre: 1. - Katianyu21)
2011. nov. 16. 15:29
Tényleg bármi lehet. Crohn, IBD, de nem akarlak riogatni amíg nincs eredményed addig reméljük a legjobbakat! Minden esetre inkább találják meg az okot és kezeljék, gyógyítsák mintsem állandó kételyeid legyenek.
2011. nov. 16. 15:17
Fél éve izületi fájdalmaim voltak és 2 oldalt a bordáimnál fájt a hasam. Most végre beutalt a háziorvos gasztoe.-hez, lefogytam 4 hónap alatt 8 kilót, vér volt a székletemben...stb. Most várok a vastagbéltükrözésre és a gyomortükrözésre...meg a hasi uh-ra. Kétségbe vagyok esve van 2 kicsi gyerekem (2 éves ikrek) és most keztem csak igazán élni a saját életem...az orvos nem kecsegtet sok jóval. Azt mondja ez a hasi elváltozás bármi lehet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook