Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vettem egy usb nyomtatókábelt és a gépem nem ismeri fel. Milyen program kell hozzá? fórum

Vettem egy usb nyomtatókábelt és a gépem nem ismeri fel. Milyen program kell hozzá? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 7. 20:18
Sziasztok! Már két HP nyomtatóm is van, de nem tudom használni, mert a nyomtatók Windows XP-hez valók, a rendszerem pedig Windows 7. Eddig működött a nyomtatóm a Windows 7-en is, de valamiért most már nem tudom használni, és mindig azt kapom válaszként, hogy a rendszer nem támogatja. Nézegettem az illesztőprogramokat, hátha, de meg sem nyekken. Tud valaki megoldást, vagy dobjam ki mindkét nyomtatót?
18. access (válaszként erre: 17. - Potyek)
2011. nov. 16. 21:11
vagy selejtes, vagy egyszerűen nem ahhoz való, de mint írtam nem megfelelő az a típus hozzá.
17. potyek
2011. nov. 16. 14:11

elvittem egy nyomtatóshoz, aki megnézte és nála sem működött egy usb porton sem.Egyszerűen selejtes ez a fajta kábel vagy el sem tudom képzelni, hogy mihez működik??????

A fene egye meg.... 6 euro a mai világban több,mint 1800ft:o(

16. access (válaszként erre: 15. - Potyek)
2011. nov. 16. 12:33
pont az a gond h nem megfelelő, vagyis nem árnyékolt, felénk alap méretet vagyis 1.8 méter hosszú és megfelelően árnyékolt és ez csak 300 Ft. a PC és a nyomtató között ne legyen hosszabbító és USB HUB se.
15. potyek
2011. nov. 16. 10:28

Az illesztőprogramnál az van, hogy "ismeretlen eszköz", próbáltam frissíteni,de az írja, hogy jó vagy, hogy nem kell hozzá.

A nyomtatókhoz egyféle kábel kell, az jó minden géphez.

Ez abban más, hogy mint az egereknél van visszacsévélő és nem vastag, hanem vékony a zsinór.

Annyira idegesít, mert 6euroért vettem, aztán visszavittem a boltba, hogy rossz, de csak egy ugyanilyet tudtak adni cserébe, de az sem megy.

Nem hallottam még ilyet!!!!!!!!!!

14. ade3888e36 (válaszként erre: 13. - Access)
2011. nov. 16. 10:10
Már mindent kipróbáltam. Annyira igazából nem fontos mert már hirdetem a telefont és reményeim szerint néhány napon belül el is kel.
13. access (válaszként erre: 11. - Ade3888e36)
2011. nov. 16. 10:05
ott előfordulhatott olyan h nem megfelelően lett eltávolítva a készülék, az eszközkezelőben kellene megnézni és esetleg frissíteni az illesztő programot hozzá.
12. access
2011. nov. 16. 10:03
nem az USB kábelt kell felismertetni, ilyen nincs, maga a kábel nem megfelelő a nyomtatóhoz, ezért nem tud kommunikálni.
11. ade3888e36 (válaszként erre: 10. - Napalm)
2011. nov. 16. 10:01

Nyilván arra gondol hogy ezzel a kábellel csatlakoztatva a nyomtatót.


Velem pont tegnap történt hogy csatlakoztattam az androidos telefonomat és így 4 hónap után egyszer csak úgy döntött hogy nem ismeri fel többször és próbálhattam bármit, nem sikerült. Újra is telepítettem a gépet. Anyám gépén ugyan ez az oprendszer van (xp service pack 3-mal) és neki driver nélkül felismeri. Nem tudom mi lehet a baja. Gondolom az usb csatlakozóval lehet valami mert minden más eszközt automatikusan felismer csak ezt nem pedig driver is van hozzá.

10. napalm
2011. nov. 16. 09:54
Kábelt felismerni? Ilyet sem hallottam még;)
2011. nov. 16. 09:46
xp van rajta a férjemén vista és egyik sem ismeri fel a kábelt....
2011. nov. 16. 09:40
Milyen rendszer van a gépeden? Vannak hardverek amik csak sp3-mal működnek.
2011. nov. 16. 09:32

Jajj. Nem akarok okoskodni, így látatlanban nehéz is :)


USB drivert elvileg operációs rendszer szerint tudsz keresni, de ha más eszközzel működik, szerintem nem az a gond. A nyomtató meg ugye megy másik kábellel.


Remélem jön és segít Neked valaki nálam okosabb :)

2011. nov. 16. 09:32
canon, de nem a nyomtatóval van a gond, hanem az usb kábelt nem ismeri fel a számítógép
2011. nov. 16. 09:27
Milyen típusú a nyomtatód?
2011. nov. 16. 09:22
igen, másik kábellel működik, de ezt a kábelt nem ismeri fel, ezért gondolom, hogy program kéne hozzá,de sehol sem találok.
2011. nov. 16. 09:19

Egyébként más kábellel megy a nyomtató?

Az USB a gépen működik?

2011. nov. 16. 09:03

Ez nem egy sima nyomtatókábel, hanem egy visszacsévélős vékony "usb retractable cable" wiretek.

Nem ismeri fel a gépem.

Nem találok hozzá drivert!

2011. nov. 16. 09:02
Vettem egy usb nyomtatókábelt és a gépem nem ismeri fel.Milyen program kell hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook