Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teáztatod hasfájós kisbabádat? fórum

Teáztatod hasfájós kisbabádat? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 17. 07:36
Ja,amúgy tegnap megpróbáltam neki mecsek teát adni,de még kicsit cukrozva se fogadta el.....úgy hogy ez kilőve,mint lehetőség :(
10. Baby0309 (válaszként erre: 9. - Ezti)
2011. nov. 17. 07:34

Rendben...az a baj,amúgy,hogy én minden reggel tejeskávéval kezdem a napot(ez jelenthet 2-3 dl tejet is),plusz napközben még egy ilyen adag lecsúszik :(((

És most olvasgattam,hogy sokan ezt kipróbálták és segített :)

Úgy hogy mától tejmentesen élek egy darabig és meglátjuk a mai napot!

Már csak azt kéne tudni,hogy az ilyen 3in1-ben kávékban lévő tejpor mennyire befolyásolja az esetleges pocakfájást???

Na,de este írok,hogy mi volt a hatás.

(De a szélcső tényleg nagyon sokat segít,ha tele van szelekkel,nagyon ajánlom)

9. Ezti (válaszként erre: 8. - Baby0309)
2011. nov. 16. 18:27

Na ez nagyon érdekel engem is:)

Kérlek majd ha lesz időd, írd már emg, hog használ-e a tejmentes étrend, mert akkor én is kipróbálnám!


Minden jót addig is:)

8. Baby0309 (válaszként erre: 7. - Ezti)
2011. nov. 16. 15:51

Egyenlőre sokat sajnos,pedig már jó lenne ha elmúlna.

Próbáld ki a szélcsövet,nagyon sokat segít,sok pukit ki tudsz vele szabadítani :)

Holnaptól kipróbálom a tejmentes étrendet. Meglátjuk...remélem már nem kell sokat szenvedni és elmúlik egyik napról a másikra.

7. Ezti (válaszként erre: 6. - Baby0309)
2011. nov. 16. 15:39

Tyű, akkor neked is eszik szépen:)

Sokat fáj a hasa?

Nekem tekereg meg nyög, sokat szenved:(

Néha már legszívesebben feladnám az egész szoptatást:(

6. Baby0309 (válaszként erre: 3. - Ezti)
2011. nov. 16. 15:12

Szia!

Nálunk is ugyan ez a helyzet :( Mi 14 hetesek vagyunk.

És a Fiam is megduplázta 2 hónapos korára a súlyát,pedig Ő 4400 grammal született. Szeret enni.Csak anyatejes.

Én is gondolkodom már a teán,de a cumisüveget nem fogadja el. Nem tudom mi volna a jó megoldás. Minden esetre kipróbálom a Mecsek teát.

5. Ezti
2011. nov. 16. 14:31
Én csak a hasfájás miatt gondolkodom rajta:(
2011. nov. 16. 08:32

Én is azt a Baby Mecsek édesköményes teát adtam neki...

Meg még patikában kapható csipkebogyóhústeát adtam neki 1 hetes korától minden nap olyan 5 hónapos koráig..Gyerekorvos tanácsolta nekem..Azt mondjuk immunrendszer erősítésre...

De soha nem volt gondunk a teák miatt a fiam pocakjával..


Én szoptattam mellette (2 éves koráig)...


A védőnő nagyon ellene volt a teáknak, de mondtam neki, hogy a gyerekorvos pedig pont tanácsolta, hogy adjak neki...

(ilyenkor aztán nehéz eldönteni, mi a jó)

Most 2 és fél éves a fiam.

3. Ezti
2011. nov. 16. 08:22

7 hetes kislányom sokat szenved, tekereg, szélgörcsei naponta többször gyötrik. Sokat is szopizik, ezt vissza kellett fogni, mert megevett akár 230 grammot is.


Ajánlották a Baby Mecsek teát, hogy itatgassam napközben, az jó a pocakjára és talán nem is fog úgy falni:) (7 hét alatt majdnem megduplázta a születési súlyát, 3,2kg-6kg)

A védőnő azt mondta, pici cukrot tegyek bele, ez könnyíti a kakát is.

Használtunk Infacolt, Espumisant, Gripe Watert, nem igazán segítettek.

Szerintetek teáztassam? Ha igen, minden nap? Tartósan?


Köszi

2011. nov. 16. 08:18
Én édesköményteával itattam minden nap pár hónapos koráig (eleinte csak kanállal adtam neki 1-2 csöppet, ahogy sikerült, később cumisüvegből)...Nem volt sosem hasfájós (talán ettől, talán amúgy sem lett volna, nemtom meg soha..;D)...
1. Ezti
2011. nov. 16. 08:14
Teáztatod hasfájós kisbabádat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook