Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hotmail-es fiókomba nem tudok belépni, a szerverrel van gond? Másnak se megy? Vagy nálam van a hiba? fórum

Hotmail-es fiókomba nem tudok belépni, a szerverrel van gond? Másnak se megy? Vagy nálam van a hiba? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 25. 10:54
ez sajnos a hotmail-nel barnmikor elofordulhat,de ujabban mar egyre ritkabban.mas oka is lehet en pl nem tudtam ramenni ,mert egy hacker bement oda...azota nem is hasznalom ujart nyitottam sokkal jobb,erosebb,nehezebben kitalalt jelszoval.bar elottuk nincs lehetetlen tudom.
2011. nov. 17. 09:03

egyfolytában azt írta ki hogy le vagyok tiltva, valaki más használta a fiókomat stb. kérjek új jelszót, új kódot vagy 5ször megcsináltam és az új jelszóval újkóddal se akart beengedni, vagy 1 napig kínlódtam vele mire valamiért meg beengedett.



Szerintetek???? Érthetetlen!

2011. nov. 15. 21:02
Én betudok lépni.:-)
2011. nov. 15. 20:43
én bent vagyok! lehet hogy otthon van valami gond?!
2011. nov. 15. 20:24
Én be tudok lépni...
2011. nov. 15. 20:20
Hotmail-es fiókomba nem tudok belépni, a szerverrel van gond? Másnak se megy? Vagy nálam van a hiba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook