Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet kitörni a szingli életből? fórum

Hogyan lehet kitörni a szingli életből? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. okt. 29. 08:39
kimozdulni hazulrol es emberekkel ismerkedni.
2008. okt. 5. 20:44

Legyél sok helyen; viselkedj természetesen; légy nyitott és vidám; vedd észre, ha pótléknak használnának és lépj tovább azonnal.


Az alapelvemet megtartom, ha nincs egyensúlyban valami tehát csak kapni szeretne a lány, adni meg csak módjával, akkor nincs értelme - nem vagyok én Miku...


Kiegészíteném még azzal, hogy ha csak adni szeretne kapni viszont semmit, azt sem tartom ideálisnak.


Az egyensúly és a teljes válszélesség az első!


Addig pedig legyél sok helyen; viselkedj természetesen; légy nyitott és vidám; vedd észre, ha pótléknak használnának és lépj tovább.


Ez a tuti recept!

Ezért nyitottam ezt a topikot.

49. csehe (válaszként erre: 47. - Cskata)
2008. jún. 16. 23:20
Én úgy gondolom minden 2 emberen múlik, ha egy kapcsolat tönkre megy, mindkét fél hibás. Nekem is voltak kudarcaim, de soha nem vágytam arra, hogy egyedül legyek. Mindig is egy normális kapcsolatra vágytam. És ez nem azt jelenti, hogy kapcsolatból kapcsolatba ugráltam volna. Neked is tele van...???
48. e475b894d7 (válaszként erre: 47. - Cskata)
2008. jún. 14. 07:55

Tényleg logikus!

Ha a logikáról beszélünk, akkor

- ha nem pozitív érzelmi okok miatt van vele (szereti), akkor vagy

- semleges (el van vele, de nem szereti)vagy

- negatív érzelmi okok miatt (fél az egyedülléttől, a párjától.....) vagy

- anyagi okok miatt (egyedül nem tudna vagy Ő vagy a párja boldogulni)


...van az illetővel.


Egyik kutya másik eb!

47. cskata (válaszként erre: 46. - Csehe)
2008. jún. 13. 23:26

olyat még nem hallottál, hogy valakinek tele a hócipője (mondjuk sorozatos kudarcélmények miatt) és arra vágyik, hogy ne legyen senkije és egy ideig egyedül lehessen..?

sztem ez tök logikus..:)

legalábbis logikusabb, mint kapcsolatból kapcsolatba ugrálni..

46. csehe (válaszként erre: 45. - Cskata)
2008. jún. 13. 21:46
Nem hinném, ha a társamban lenne a hiba, lecserélném, nem szingli akarnék lenni..
45. cskata (válaszként erre: 44. - Csehe)
2008. jún. 13. 21:31
vagy esetleg a társában "hibásodott meg" valami..
44. csehe (válaszként erre: 43. - E475b894d7)
2008. jún. 13. 21:28
Mondasz valamit. Én akkor sem szeretnék szingli lenni, ha nem jönnék ki a családommal. Mindenképpen szükségem van egy társra, minden tekintetben... Aki erre vágyik, aban valami "alkatrész" meghibásodott... ;) Az ember társaslény, nem?
43. e475b894d7 (válaszként erre: 42. - Csehe)
2008. jún. 12. 18:44

csehe nagyon is igaz amit írsz, de mothertigernek ez a hozzászólása érdekes: "2008-01-15 15:17 ...én inkább szingli lennék...:SSS"


Valahogy nem irigylem a családját, ha ilyeneket mond róluk - ha van egyáltalán családja :-(

42. csehe (válaszként erre: 38. - Mothertiger)
2008. jan. 31. 21:49
Nem hiszem, hogy a baba az akadály igazán Inkább a gondolkodás módod, a lelked lehet akadály, abban hogy bármit megtégy...
2008. jan. 22. 19:55
:-DDD
2008. jan. 22. 11:26
Ezek szerint semmi... Kb. én is ezen a szinten vagyok...:)
39. 996d3b2ccc (válaszként erre: 38. - Mothertiger)
2008. jan. 18. 12:28

Hát nem tudom

Vajon másoknak mi lenne erről a véleménye?

2008. jan. 17. 23:57
Hát ja, amúgy igazad van, csak egy babával nem olyan könnyű, mint gondolná az ember... Meg ilyen gondolkodással, mint az enyém...:PPP
37. 996d3b2ccc (válaszként erre: 36. - Mothertiger)
2008. jan. 16. 19:09
Lehetsz még, csak rajtad áll!!!
2008. jan. 15. 15:17
...én inkább szingli lennék...:SSS
35. csehe (válaszként erre: 34. - 996d3b2ccc)
2008. jan. 15. 14:12

De jó, hogy beindultak a dolgok!;)

Lehet, hogy csak arra volt szükséged, hogy megfogalmazd és átlásd a problémát. Aztán meg is szűnt létezni, mint probléma. :)

2008. jan. 14. 19:49

Sziasztok!

Ez nem semmi :-)

Pont nem érdekel senki lánya, erre mi történik?

Mint korábban írtam eddig sem volt gond összejönni valakivel, a gond az öszínteségben és a komolyságban volt.

Most nyíltak a lányok, könnyedén talizok velük - ráérnek, megoldják - minden oké!

Sokat lepattintok a lenti okok miatt, de legalább a lényeggel foglalkozok :-D

Minden jóban benne vagyok, és ha meglesz az az igazi, azonnal le is horgonyzok nála!

Addig is mindent megteszek az ügy érdekében :-)

33. csehe (válaszként erre: 32. - 996d3b2ccc)
2008. jan. 8. 21:22

Nagyon jól kezeled már akkor ezeket a helyzeteket. Nem is vagy igazi szingli. ;)

Te még adnál esélyt annak a lányank? Főleg, hogy ban egy másik, akivel jól elvagytok? :D

2008. jan. 8. 04:38

:-)

Hááát azóta több lány és mozi is volt...

Minden jól alakul, mert nem feglalkozok azokkal a lányokkal, akikkel nem érdemes.


Egyébként eddig sem volt gond, hogy "összeszejöjjek valakivel" vagy néha "összeszedjen valaki" :-D


A gond az őszinteségben volt, sokszor mismásoltak a lányok, aránytalanul többet vártak el, amint amennyit adtak.


De hogy konkrét legyek azzala lánnyal, akivel akkor mentem volna moziba nem mentünk végül, mert mint kiderült, van pasija és szeretne váltani, de még nem lépett.

Tipikusan az a lány, aki udvaroltat picit, kacér picit, amikor oda kerül a sor, akkor meg kever-kavar, mert most nem ér rá, meg majd egyszer még lehet, hogy élne a lehetősséggel....


Nehogy két szék között a földre üljön majd!


Minden esélye megvan, ha nem lép, mert van egy lány, akivel szilveszter óta találkozgatok, és háát igen jól érezzük egymást, öööö egymással magunkat :-)

31. csehe (válaszként erre: 28. - 996d3b2ccc)
2008. jan. 6. 23:08
Hogy alakult a dolog a mozi után? :) REmélem, jól telnek azóta napjaitok.
2007. dec. 21. 11:40

Sosem sírtam vissza az "egyedüllétet", a "szabadságot" ebböl a fajta szabadságból nem kérek, köszönöm szépen!

Az az igazi, ha van mellettem egy kedves, okos és persze bújós Nő, akire számíthatok, és fordítva.

29. supin
2007. dec. 20. 10:42
Ne akarj görcsösen kitörni,,, Majd még visszasírod
2007. dec. 20. 09:10

No itt vagyok!


Igazából csak azért járok erre, mert a receptem miatt muszály belépnem, kérik rendesen :-)

Nincs itt gond egy szál sem, a lentiek igaznak tünnek, nem megyek bele semmibe, ami nem őszinte-instant vagy még nem alakult ki.


És...

Ésss....

Éssss.....


Ma moziba megyek egy nagyon kedves csillogószemű tündérrel :-)


Bármi is lessz, én amondó vagyok, hogy szép az élet, ha széppé tesszük!

2007. dec. 5. 21:37

Igazsag szerint nem is foglalkozom mar ezzel, kicsit tudatosan, kicsit az ido rovasara irva...

De a vidamsag mindig meg kell maradjon, ami komoly biologiai magyarazattal is alatamaszthato!:)

2007. dec. 5. 21:33

Egyebkent a veletlenek tenyleg csodas fordulatokat tudnak hozni! Persze most nem kezdek peldalozni!

De a tapasztalat felem is ezt mutatja, amikor kapcsolatban voltam folyamatosan ostromoltak, mostmeg a nagy semmi... Azt hiszem, amikor boldog az ember(marpedig egy parkapcsolatban jo esetben ez igy van), akkor valami nagyon kulonleges vonzerovel rendelkezik, biztosan erezte mar mindenki azt neha, hogy olyan, mintha csak ugy sugarozna!

Keresve viszont jo eredmenyt en mar nem varnek. Sajnos...

2007. dec. 5. 21:27

Bar en mar kezdek felni, hogy ennel meg sotetebb is lehet!:)

Azert remenykedem a miharabbi virradatban!:)

2007. dec. 5. 21:26
Tolem epp a minap kerdezte meg egy baratom: Tudtad, hogy a virradat elotti ora a legsotetebb?
23. Ezti (válaszként erre: 22. - 996d3b2ccc)
2007. dec. 5. 19:44

Igazad van, mindig akkor jön, amikor az ember már nem is gondol rá:)

De a nővérem 5 éve szingli kb. és ezt tökélyre fejlesztette. Annyira tartalmasan tölti mára az idejét, bele sem férne egy állandó társ. Azóta persze ostromolják, csak sosem az akinek kéne, azt mondja...


De fel a fejjel, tutira jönni fog:)))

2007. dec. 5. 19:18

Nincs baj, a 15. hozzászólásom óta.

Nincs még párom, de nem is fogok olyanra várni, számítani, akire nem érdemes - vagy is hogy fejezzem ki magam.

Leírtam az alapvető problémámat, és a 15. pontnál meglett a válasz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook