Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szelek szárnyán Hevesben fórum

Szelek szárnyán Hevesben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szelek szárnyán Hevesben

9. Lysiantus (válaszként erre: 1. - D3d94691a4)
2011. nov. 21. 18:30

Tényleg szép város. :)

Régen és most is Érsekkert a neve, az ún. szoc. rendszerben hívták Népkertnek. Ez valahogy rajta maradt azóta is, mint ahogy több utcát is azon a néven emlegetünk egymás között, ahogyan azt 30 éve hívták.

2011. nov. 21. 18:16
Nekem Sopron.
2011. nov. 16. 16:35

Örülök, hogy jól érezted magad és köszönöm a szép leírást!

Én egriként mindig csontig hatódom az ilyen írásoktól :D

2011. nov. 16. 08:10
Egri vagyok, ott születtem, nagyon hianyzik...
2011. nov. 16. 05:27
Immmmmádom Egert, imádok itt lakni!
2011. nov. 15. 21:24
Köszönöm szépen! A szállásunk egy egri középiskola kollégiumában volt, nem messze a belvárostól. A nevére sajnos nem emlékszem. Mindenképpen megyek még, imádok ott lenni! :)
2011. nov. 15. 19:55

Szia!


Örülök, hogy ennyire tetszett a város(unk)! :)

A barlanglakások valóban nagyon elszomorítóak, én nem nagyon értem, miért akkora látványosság... :( Akkor már inkább a kaptárkövek, bár azok se nagy durranás.

Egerszalók fantasztikus, bár én még akkor voltam ott, amikor nem volt fölé építve a fürdőkomplexum, amikor 2 medence volt a hegyek közé bevájva... Óriási volt! :)

Szóval klassz, hogy ennyire tetszett! Gyere máskor is!

Amúgy azt lehet tudni, hol szálltatok meg?

2011. nov. 15. 18:16

köszönöm,hogy olvashattam ezt az élménydús beszámolót.És még nosztalgiáztam is,mert az általad említett összes helyen jártam magam is egy több napos kirándulás keretében.

Sok szép hasonló utat,élményt kívánok!

2011. nov. 15. 18:08
Ha megkérdezik tőlem, hol van az a hely hazánkban, ahová bármikor szívesen visszatérnék, gondolkodás nélkül azt felelem: Eger. Szerintem ez a város Észak-Magyarország ékszerdoboza, a történelmi, kulturális és gasztronómiai élmények fellegvára. Tökéletes helyszín egy kellemes tavaszi vagy őszi kirándulásra.

Ugrás a teljes írásra: Szelek szárnyán Hevesben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook